Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale chwilunie

a ty zasadziles juz drzewko?

Polecane posty

Dzień dobry;) Chora byłam przez kilka dni i nie mogłam podlewać,ale teraz już nadrobiłam zaległości;) I dziękuję za podlewanie mojego drzewka;) Pozdrawiam;)i dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało.Najważniejsze,że jesteś już zdrowa.:) Twoje drzewko ma się dobrze,najlepiej ze wszystkich.Jak Ty to robisz,ze Ci tak szybko rośnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 25 kwietnia :) Mamy jeszcze trochę czasu. Podlane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Marketa, dziękuję;) Wstawiłam sobie w opis na gg link do drzewka i chyba dlatego ładne rośnie;) Już podlewam ;) Dobrego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym czasami mam ożliwość z drugiego komputera korzystać to wtedy też podlewam drzewka, wszystkie drzewka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlane.:) Jak ktoś ma możliwość,to podlewajcie tez innych komputerów. Ja nie gadam z nikim na GG,to link,umieszczony tam,na niewiele się zda.:( Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z drugiego kompa również nawodnione dzrewka;) Słuchajcie, skoro podlewamy tylko jeszcze 3 tygodnie, to znaczy,ze po 25 kwietnia będzie mozna nowe wirtualne sadzic drzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, ale mi się dzis wolno te dzrzewka ładowały :O ale podlane ;) Ja głupia pytałam do kiedy można podlewać, a tam jak byk napisane, że do 25 :O sorki za to blondynkowe pytanie :) Kasia, no nie wiadomo. Niby piszą, że szykują kolejne niespodzianki, ale jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem, jakie to będą \"niespodzianki\" :classic_cool: Może zdjęcia zasadzonych na żywo drzewek? ;) Podlane. Mi się dzisiaj cudownie szybko ładowały, jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×