Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale chwilunie

a ty zasadziles juz drzewko?

Polecane posty

Ostatni raz, a tak mało mi do 400 brakowało ;) Teraz czekamy na niespodzianki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brakuje do 100 %--------35 %.:( Gdybym zasadziła wcześniej,miałabym więcej.A tak.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dziwię, bo po niespodziankach ani widu ani słychu, a drzewka nadal rosną... Czyżby zapomnieli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też się właśnie zastanawiałam :) kontroluje swoje drzewko i w ciągu ostatniej godzinki przybyły mi dwa kliki, czyli chyba licznik nadal bije ;) no i podlałam wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlane :) Chyba naprawdę zapomnieli o tej akcji ... ;) W takim razie wszyscy dobijemy do 100%! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Zapisałam sobie w nocy liczbę odwiedzin na moim drzewku i faktycznie licznik bije nadal.:D Wzrosła liczba odwiedzin i doszedł mi 1 %. Ciekawe,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://posadzdrzewo.pl/ Dziękują nam i mówią, że jesteśmy fantastyczni, na tym się kończy ;) A w newsach najnowszy wpis jest z marca... Może naprawdę im \"się zapomniało\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek;) No własnie, wciąz i wciąz podlewamy drzewka;) I łądnie rosną... A tak swoja drogą...ciekawe co to za niespodzianki szykują?;) Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×