Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość florentyna4

Nie boicie kupowac sie w internecie???

Polecane posty

Gość jorga
trzeba miec wypraktykowane miejsca i sprzedawców ja zawsze sie pytałam zbierałam info a potem dopiero robilam zakupy. jeszcze sie nie nacielam ale preferuje duze sklepy jak leclerc, agito, hoopla. Chociaz w agito maja bardzo tani sprzet a sklep jest pewny iwiec od dluzszego czasu kupuje tam powazniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralfina
Ja "powazniejsza" rzecz, czyli laptopa za prawie 3 tysie kupilam przez internet tylko raz. Mialam niezlego stracha bo kasa szla przelewem, ale jak sie okazalo zakupy internetowe nie takie straszne i wszstko sie udalo bez problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA POWIEM TAK że
właściwie to chyba arza zacznę w sieci chleb i mleko kupować. a tak serio, to największy zakup to chyba był na 8 tysięcy. Ciągnę z sieci wszytskie kosmetyki których używam i sprzęt do firmy. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja się nie boję kupuję dużo książek przez internet, jeszcze się nigdy nie zawiodłam. Przy okazji polecam zakupy na mojej stronie z biżuterią :). Wykonuję także biżuterią na zamównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka 66
dokładnie trzeba czytać wypowiedzi na temat sklepów internetowych aczkolwiek ja kupiłam mp 3 LG przez sklep internetowy i spoko wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldini
Ja kupuję tylko drobne rzeczy typu płyty czy książki w różnych sklepach internetowych. Natomiast sprzęt elektroniczny itp. wolę zakupić w klepie internetowym z odbiorem osobistym przesyłki. Przeważnie większe sieci sprzedaży mają swoje punkty istniejące w normalnym świecie,więc w razie gdy coś jest nie tak to można się tam zwrócić,albo zwyczajnie popytać o dany sprzęt,dowiedzieć się czegoś więcej niż tylko suchych informacji. Na aukcjach w ogóle nie kupuję, bo nacięłam się raz i starczy i to u osoby która miała pozytywne opinie. A co do sklepów to mam kilka sprawdzonych i tam się zaopatruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×