Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Proszę o opinie na temat wózków GRACO-quatro delux.dostępne na allegro.zadowolone mamy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i nie narzekam
chociaz widzialam lepsze i tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz powiedzieć jakie?są na allegro?z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja \"spacerowa\" koleżanka ma - kolor ciemny bronz i jak jedzie po płaskim chodniku to sobie chwali, ale jak zaczynają się dziury to już troszke gorzej. nie ma przekładanej rączki ale za to budka jest ciekawa - można ją przełożyć zupełnie zasłaniając dziecko - nie wiem jak to wytłumaczyć. póki maluch leżał to oki, ale już jak siedzi to gorzej bo w razie wiatru albo musi ciągnąć wózek tyłem albo zasłonić małego tą budką co zabardzo mu się nie podoba, ale oglnie jest zadowolona. a i wkładka dla noworodka jest naprawde tylko dla nowodorka - potem robi się ciasno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam już ...
Po raz kolejny. I jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema więcej opini? jeśli nie graco to co innego polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam akurat GRACO Quattro Tour Delux z wpinanym fotelikiem - podpisuję się pod nim obiema rękami. Jest lekki prowadzi się dobrze, składa się do samochodu jedną ręką. Przekładana rączka nie ma w tym przypadku znaczenia gdy jest przekładana budka. Mały już nie mieści się w nosidle, ale dzięki przekładanej budce jeździ tyłem do kierunku jazdy i jest dobrze osłonięty od wiatru.Ja jestem bardzo z niego zadowolona. Koszt tego wózka tez nie jest mocno wysoki bo łącznie z fotelikiem to ok 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×