Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pwieleba

Jaki NIEBANALNY prezent na Walentynki dla dziewczyny?!?!?!

Polecane posty

Gość gość
Gra, ale taka w którą będziecie mogli grać razem! na konsoleigry.pl jest duży wybór, na pewno coś znajdziecie dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i stoję za wszelką oryginalnością! Zawsze! dlatego może coś stad?: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html ja kupiłam m.in środki do pielęgnacji wnętrza płyny do mycia szyb a także do mycia opon i felg. Dobry sklep można się fajnie zapatrzeć w dużo różnych dobrych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup dziewczynie zegarek a na pewno będzie zadowolona! Ja mojej w tamtym roku zrobiłem taki prezent: domczasu.pl/zegarki-lorus/19051-zegarek-lorus-damski-rh808cx9.html. Zegarek bardzo jej się podoba i cały czas w nim chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebanalnym prezentem na pewno jest jakiś wspólny wyjazd z ukochaną. Może polskie morze? Zimą jest tam przepięknie! W Ustce jest bardzo fajny Hotel Lubicz, gdzie można wykupić sobie pakiet dla dwojga i korzystać z zabiegów w spa i basenów. W restauracji jest przepyszne jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak się nie boi to może lot w tunelu aerodynamicznym? w SpeedFly kupujesz voucher i masz z głowy. A do tego emocje są niezapomniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy prezent, to ładny pokój. Mam taki pomysł. Zaproś dziewczynę do kina i zbajeruj, że masz dla niej prezent, ale musisz mieć klucze do mieszkania. Wynajmij ekipę, która naklei na ścianie pokoju ładną fototapetę. Mam w domu takie cudo i zaniemówiłam z wrażenia jak mój mąż zrobił mi właśnie taką wspaniałą niespodziankę. Ja fototapetę kupiłam tutaj https://www.dekoracjenawymiar.pl/fototapety ale sklepów jest setki więc na pewno znajdziesz idealną dekorację, która będzie pasowała do wystroju pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biżuteria z naturalnych pereł i tylko z MeikaPearls.pl ❤️ perły podarowane przez bliska osobe wroza szczescie i harmonię a dodatkowo sa ponadczasowo modne! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×