Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ullanka

super jest być 30!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Nie wiem dlaczego jak patrzę na moje rówieśnice (i trochę starsze dziewczyny tj. takie troszkę po 30) to wokół same sfrustrowane, zniszczone, znudzone życiem, często zaniedbane i żyjące w letnich związkach kobiety. Nigdy nie czułam się tak spełniona jak teraz – w miłości (mam wspaniałego chłopaka, planujemy bobasa :)), fajną pracę, dobre wykształcenie, podróżuje, mam masę znajomych, bawię się, rozwijam zainteresowania i wreszcie jestem w pełni zadowolona ze swojego wyglądu (odchudzona, zadbana, znajomi sprzed lat mnie nie poznają). Super jest być 30!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słupek matematyczny
ty juz przed 30 tka bylas zaniedbana obudzilas sie pieknego dnia gruba i brzydka bez faceta i stwierdzilas ze czas cos ze soba zrobic bo zestarzejesz sie sama. i cale szczesacie dla cievbie zes sie otrzasnela i zaczela o siebie walczyc bo inaczej bylabys taka jak te o ktorych piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna poświata
w końcu ktoś z pozytywnym nastawieniem do życia...aż miło poczytać.....powinnam się samymi takimi osobami otaczać...to wpływa dobrze na mnie samą...tak trzymać!!!Gratuluję!!! Ja mam 26 lat i też nie chciałabym być młodsza...mam cudnego narzeczonego , hajtam się niedługo....w planach również bobas...praca jest....jest cudnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie byłam zaniedbana tyko nie taka super kobieca jak teraz a faceta miałam a teraz mam ksiecia z bajki, najcudowniejszego na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onora
Kochana,czy naprawdę myślisz że trzeba być odchudzonym nie do poznania żeby być szczęśliwą?Ja mam 37 lat,od 16 lat wspaniałego męża i 15-letniego syna i dla mnie to jest pełnia szczęścia.Rozumiem że każdy ma inne priorytety.Myślę że każda kobieta powinna zadbać o siebie nie wtedy gdy zaczyna się "sypać" ale już dużo wcześniej.Nie należę do grupy osób o których napisałaś "zaniedbane,zniszczone,znudzone życiem...",ale mam sporo przyjaciółek które nie tryskają energią tak jak ja ale nigdy nie oceniłam ich w ten sposób.To że komuś lepiej się powiodło lub jest szczupły i piękny nie oznacza jeszcze że ci pozostali to drugi gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tok
U mnie tak samo,dopiero teraz czuję się 100% kobietą.Stało się to dopiero po urodzeniu dziecka.Miałam poważne problemy z zajściem w ciążę,nic mi się wtedy nie chciało,nawet umalować.Po urodzeniu dziecka schudłam 10 kg,zawsze umalowana,chce się żyć.Teraz mam 31 lat,2-letnią córeczkę i fajna ze mnie mamuśka:)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ullanka zgadzam się z tobą w zupełności! Ja mam 27 lat a jak widzę np moje koleżanki z którymi chodziłam do LO to tragedia :( Wszystkie uważaja, że są juz stare , są zniszczone, niezadowolone z życia i wogóle coś strasznego. Ja teżjestem szczęśliwa, mam super męża, uważam sie za młodą osobę, uważam ze jeszcze wiele mogę w życiu zrobić, jescze nie planuję dziecka bo chcę jeszcze trochę poszleć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak
...40tka! W wieku 46 lat nauczyłam się właśnie jeździc na nartach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze lepiej być 40-stką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
WRESZCIE JAKIS FAJNY TEMAT! JA MAM 35 LAT I TEZ SąDZE ZE TO SUPER WIEK. NIE CHCIAłABYM ZEBY CZAS SIE COFNął. BO PO CO ? TERAZ MAM ODCHOWANE DZIECI 16,12 LAT PIęKNą CHAłUPE I CUDOWNEGO MęZUSIA .MOGE ZYC CAłą PARą POZDRAWIAM WSZYSTKIE OPTYMISTKI ZAGłąDAJCIE TU CZASEM TO SOBIE POPLOTKUJEMY PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że młodość to stan umysłu a nie wiek w kalendarzu Poza tym strasznie denerwuje mnie, że kobitki, które opisałam w moim poście zwalają wszystko na to ,że jak człowiek ma rodzinę to nie ma już więcej no nic czasu (tj. nawet raz na pół roku umówić się na kawke, czy wpaść z mężem na urodziny – które zreszta są az raz do roku). Dziwne ze nagle znajduja czas na spotkanie jak mają jakis konkretny interes np wiesz kope lat sie nie widziałysmy, człowiek taki zaganiany, a propos nie słyszałas o jakiejs fajnej posadce, bo jak tak w ogóle pracy szukam itp. Sorry ale mamy internet, komórki i jak ktos chce, to w ramach podtrzymania znajomości moze raz na jakis czas chociaz coś skrobnąc. Racja rodzina, dom zajmują sporo czasu ale właśnie również pielęgnowanie przyjaźni, spotkania z życzliwymi nam ludzmi działaja na nas optymistycznie. No i chyba nie ma granicy wieku jesli chodzi żeby czasem zabalować ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez przyłączę do tych\"szczęśliwych\" trzydziestek:) Dobry to wiek dla kobiety,ma sie już poukładane życie,wie się czego się od tego życia chce,całkiem inaczej patrze na świat:) Jestem zadowolona z siebie(nie zapatrzona). Zawsze bałam się tego jak bedę miec -dziesci lat...a jest suuperrrrrr:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
popieram w całej rozciągłosci........................zycie jest piękne ..........wiek nie wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
gdzie.....jestescie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrana-załamana
Wiek nie ma znaczenia.Nie każemu sie tak układa.Ja mam ponad 40 lat a w zasadzie zaczynam wszystko od zera.Szukam miłości chcę ułożyc sobie życie, mieć jeszcze normalną rodzinę.Mam mało płatną pracę,młodego kochanka na dochodne bez przyszłości,10 lat po rozwodzie i nie ułozyłam sobie zycia chociaż miałam kilka związków.żadnych perspektyw.czy jeszcze coś dobrego w zyciu mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ciągle jesteś jeszcze młoda, wiec na pewno jeszcze duzo dobrego przed tobą. Np. babcia mojej koleżanki znalazła swoją prawdziwa miłośc będąc już na emeryturze. Poślubiła obcokrajowca , wyprowadziła sie do niego i wspólnie zaczęli zycie od nowa. Teraz razem korzystają z życia :) Trzymam za ciebie kciuki. Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak
Do przegranej-załamanej. Nie wszystko się mi układa różowo. Mój związek się sypie. Nie za bardzo lubię swoja pracę. Napotykam setki codziennych różnych trudności. Ale jestem zdrowa, potrafię logicznie myślec i cieszę się tymi okruchami szcześcia, które mam. Zreszta chyba wreszcie wychodze na prosta, bo zaczęłam sobie uswiadamiac co jest dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak
Aha, młodszego kochanka też posiadam. Ale nie martwię się tym, co będzie, tylko cieszę się tym, co mi daje w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZESC kobitki zwracam sie do PRZEGRANEJ wiesz kiedy zobaczyłam swiat inaczej? kiedy mój syn dosc powaznie zachorował . Dzisiaj jest juz zdrowy ale ja tteraz ciesze sie kazdym dniem i dziekuje Bogu ze nie jest gorzej.TAK NAPRAWDE NAJWAZNIEJSZE JEST ZDROWIE.jestem pewna ze zła passa u ciebie minie zycze ci tego z całego serca .pomysl co masz a mogla bys nie miec,praca chociaz malo płatna ale jest,zdrowie masz,przyjaciela tez i dopiero 40 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku tez tak było, że negatywne doświadczenia dały mi kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrana-załamana
Wiem jestem zdrowa mam zdrowe dzieci ale mam beznadziejną pracę mało zarabiam i żadnych perspektyw.Kto w moim wieku przyjmie mnie do dobrej pracy nie mam zawodu.Z tego związku też niewiele mam jakieś prezenty i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
do przegranej... dziewczyno sama sie nie docenisz to inni tez tego nie zrobia czemu tak sie dołujesz nie odpowiada ci praca to szukaj lepszej ale z nastawieniem ze ciebie własnie potrzebuja i nikt inny nie zrobi tego lepiej od ciebie ,facet 16 lat młodszy zweócił na ciebie uwage to znaczy ze nie jest z toba tak zle ,myslisz ze tylko jemu sie podobasz? sama musisz sie wziąść w garsc .zycie jest piekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz koło siebie kogoś zyczliwego np. przyjaciółki czy kogos z rodziny, kto mógłby ci pomóc w znalezieniu lepszej pracy lub poprostu po ludzku wesprzec w trudnej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrana-załamana
Mam mamę siostrę ale co z tego,sama do niczego w zyciu nie doszłam to przygnębiające nawet zwykłego telewizora sama nie kupiłam.Wszystko po mężu albo od rodziców a co bedzie na stare lata?Zarabiam tylko na jedzenie i bieżące wydatki a co dalej?trzeba z czasem zrobic remont,kupic nowszy samochód.Nie moge zmienic pracy bo nic nie umiem,pracuję na państwowej posadzie,w małżeństwie nie pracowałam potem poszłam do pracy ale to były inne czasy,teraz liczy się młodość i wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrana-załamana
Nie jestem jakąś zasmutniałą zaniedbaną staruszką.Dbam o siebie wszyscy mówią że super wyglądam smieję się,ale w duchu czuję sie nieszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Wiesz co przegrana nic do ciebie nie dociera uparłas sie ze będziesz nieszczesliwa czy co? Po pierwsze zmien pseudonim [bo przegrana z góry wyklucza powodzenie ] a potem swoje nastawienie do swiata czy myslisz ze ktos ci da przepis na szczęscie? szukasz faceta i b. dobrze pierwszy krok juz zrobiłas ,wiesz czego ci brakuje ? OPTYMIZMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
przegrana brrrr a moze zmien na BęDZIE LEPIEJ bardzo cie prosze tylko tyle na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
BEDZIE LEPIEJ gdzie jestes chyba sie nie obraziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×