Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ullanka

super jest być 30!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość GAGUSIA35
nudą zawiało gdzie sa wszystkie babeczki? zadna sie nie odezwie? ullanka,onora,tok,catsumi,agawa WRACAJCIEEEEEEEEEEEEEEEE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
zgadzam sie bo mozna sie zając wreszcie spełnianiem swoich marzen..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosc i wiara
hej babeczki mam 31 lat zaczelam zyc od nowa zakonczylam zwiazek z kims kogo nigdy nie kochalam bylam raczej z rozsadku ....zakochalam sie od pierwszego wejrzenia w chlopaku mlodszym o 6 lat nie wiem czy nam sie uda narazie ciagla mamy jakies przeszkody ale wierze pomimo wielu obaw ze milosc zwycierzy wiec nie warto sie smucic....prace tez zmienilam rok temu i za tym przyszla nowa milosc ....pamietajcie ze wiara czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
az miło poczytac ze sie wszystkim tak uklada...........a z chłopakiem napewno sie dotrzecie....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Dziewczyny, Ciepło Was pozdrawiam,jestem poraz pierwszy i miło mi Was poznać:) W dzisiejszym tak pochmurnym dniu wiele miłych i dobrych myśli nam wszystkim życzę no i oczywiście pysznej kawki lub zielonej herbatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
dziekuje DISZAR w imieniu wszystkich dziewczyn na tym forum i nawzajem co do pogody to faktycznie brzydka ale wiesz co, bedzie lepiej -wiosna idzie ,wpadaj do nas częsciej i dziel sie z nami radoscią i czasem smuteczkami [obys nie miała ich za wiele]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie szykuje dla rodziców moich i mojego narzeczonego przyjęcie zaręczynowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
GRATULACJE i wszystkiego najleprzego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
kochane 30stki, niektóre z Was, są już szczęśliwymi 40stkami dalej jest super być humorki dopisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pie**dole... Rozumiem alunia13, Iwonka14.. Ale GAGUSIA ??? i to 35 ??? Coś tu ku*a nie gra jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem czuje się stary Innym razem mam ochotę na wino Jeszcze innym, tak sobie myślę, pobzykalbym sie z fajna 30stka, a może dwiema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×