Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama 22 .........

karmienie piersią czy sciąganie laktatorem

Polecane posty

Gość gość
Moje drugie dziecko karmie w nocy mlekiem sciaganym bo jest szybciej i wiem ile zjada. Jutro konczy 3 tygodnie. W 5 do 7 minut zajmuje mi.sxiagniecie 120 ml pokarmu z jedniej piersi. I bardzo sobie chwale, bo wiem ile.zje i spi dobrze-tylko 1 pobudka na karmienie nocne. Kiedy karmilam z piersi maly nie dojadal i co chwile.sie budzil. Bylo to.strasznie meczace. Mam laktator reczny i nie ma co przesadzac ze.sciaganie jesy takie uciazliwe. Wyparzenie laktatora i zintegrowanej z nim butli to 10 min roboty. Nic wielkiego. Procz tego karmie nakladkami aventu bo maly, tak jak corka nie umie lapac piersi. I to jest masakra bo dziecko lyka powietrze i placze. Ale.slyszalam ze samo.odciagamie zatrzymuje laktacje, dlatego staram sie go prystawiac w dzien. Mam zamiar karmic pol roku i ani chwili.dluzej, bo nie ma to juz uzasadnienia, a ja nieznosze karmic. Tak jak ktoras przedmowczyni, karrmienie w miejscu publicznym tez jest dla mnie utrapieniem i wolalabym sciagnac i dac butle, miec z glowy. Ale dojrzalam do tego.dopiero przy drugim dziexku. Przy pierwszym bylam wiezniem w domu, bo.przez to zasrane.karmienie nigdzie nie wychodzilam procz spacerow. Wsluchaj sie w siebie i rob to.co Tobie pasuje a nie to czego inni oczekuka od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku przystawiałam do piersi ale po około mc musiałam wrócić na studia dzienne i do pracy - nie było to dużo h tygodniowo ale zawsze to jakieś wyjście z domu. Odciągałam w dzień co 3h i w nocy też, ważne żeby były te przerwy 2-3h bo inaczej mleko zacznie ci zanikać. Polecam laktator aventu ręczny, odciągałam 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu.... Jak czytam to szczerze współczuję.... Ja dwoje wykarmilam piersią..... Mleka miałam tyle ze jeszcze z dwóch był dodatkowo wykarmila....odciagac i potem w butli dawać niewyobrażalne..... ja w nocy tylko wyciągalam cyca i na śpiocha karmiłam... Nie przespane noce? nie wiem co to jest.... Gdy mała złapała jako 9 miesięczne rotawirusa, też to przeszła dobrze, bo przy cycu wisiała non stop, leciało z niej dołem ale się nie odwodnila bo cycek stałe ją nawadnial.... 5 godz podróż samochodem. luzik.... Jest cyc :-) jakieś minusy? może czas odstawienia ale plusów jest tyle ze w życiu nie zdecydowałabym się na laktator i moje mleko w butelce, jeśli bym nie mogła karmić bezpośrednio cycem to wybrałabym mm, ale to straszny syf, wiec autorko jeśli uda ci się po porodzie kp to laktator powinien być tylko wtedy gdy musisz wyjść.... Cyc to wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydzaja mnie takie matki karmiace swoim mlecznym zwisem z rozstepem :O Wy sie same siebie pozniej nie brzydzicie? Biust juz nigdy do siebie nie wroci :O na dodatek dziecko jedzace Wasze wydzielony, az ciary mnie przeszly :O moze mu jeszcze swoje szczochy dawjcie :O dojne krowy :O zamiast kupic sterylne mleko i sterylna butelke to pchaja dziecku do ust swoje oblesne brodawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -Tobie już nic nie pomoże, masz siano zamiast mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko modyfikowane nie jest sterylne, masz bardzo kiepską wiedzę. Doucz się, bo na pewno już nie wyleczysz chorej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah chorej psychiki :D jest sterylne - kultury bakterii dodaje sie syntetycznie do gotowego juz sterylnego zmodyfikowanego mleka krowiego moje drogie dojne zwiski :D jak tam rozstepy? Maz juz Was kopnal w tluste dupska z celulitem az Wam zwisy pod sufit podskoczyly? Aaa zapomnialam - przeciez Was nie stac na mleko ze sklepu :D i leczycie kompleksy wmawiajac sobie i swiatu, ze Wasze wydzieliny sa zdrowe, mimo, ze sie zywicie w Biedrze albo innym Tesco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro moja córeczka skończy 10 mc nie licząc pierwszego miesiąca ze względów osobistych ściągam pokarm laktatorem, wszystko co tu dziewczyny piszą o ciągłym ściąganiu, myciu, sterylizacji itp to prawda to jest jak jakiś głupi kawał, ale mimo wszystko Warto, mnie udało sie karmić mała w pełni przez 8 mc te ostatnie dwa to już walka o każda krople, dzisiaj ściągnęłam ledwo 30 ml na cały dzień to chyba czas kończyć ale nie jest to wcale takie łatwe, mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×