Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietkowata kobietka

za i przeciw minetką.... czemu liubicie je robić i czemu nienawidzicie

Polecane posty

Gość Radzio
dla faceta to coś cudownego bo może zaspokoić swoja kobietę w sposób najbardziej intymny i delikatny... a poza tym to my lubimy zaglądać do waszych dziurek a wasz soczek tylko nas podnieca i sprawia ze mamy ochotę na jeszcze a jak tam wam powoli spływa i kapie to już wogole, rozkosz nasze kobietki..... ;p uwielbiam ssać i lizać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
właśnie, życie! a one oby nam soczkiem z cipki płynęło.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forek
najfajniejszy jest jednak finał w postaci obfitego soczku spływającego po twarzy. Wtedy wiadomo że sprawiłes jej rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkowata kobietka
RADZIO FOREK ILE WY MACIE LAT? BO ZACZYNAM SIĘ ZASTANAWIAC CZY FACECI W WIEKU 20-PARU LAT 20-29 RÓWNIEZ LUBIA TO ROBIĆ ( czy to tylko ja na takiego trafiłam0:( eh tylko powzdychac z utęsknieniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkowata kobietka
ach i tak zapytam bardzo dyskretnie czy smak i zapach( bo wy zdecydowanie roznicie się zapachem:) ) kobiecego soczku rózni się czymmś i jaki wam najbardziej odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u p up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forek
ja mam 10lat + VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUDDKKOO
CIPA TO CIPA RYBI ZAPACH TO KOCHAM I MI NIE PRZESZKADZA.ONA TAKA MA BYć. OHHHHHHH.PRZECIW TO CHYBA TYLKO HOMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forek
Zapomniałem dodać , że lubię ananasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssccsjjkaknebnif
lubicie jak są nieogolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C*PA TO C*PA RYBI ZAPACH TO KOCHAM I MI NIE PRZESZKADZA.ONA TAKA MA BYć. OHHHHHHH.PRZECIW TO CHYBA TYLKO HOMO. Fakt, że wali jak beczka śledzi ale ja lubi śledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098765
aja nie umiem robic dobrej minety, zaraz mnie to nudzi lizanie non stop dzióry. laska to ma wieksze pole do popisu moze z boku z góry, polizac torbe, pomachac reka, wiele opcji nie ma zmuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098765
i ja jedna uczyłem mowi do mnie ze jeszcze tego nie robiła ja ze ok, poprosiła zebym nie spuszczał sie do buzki mowie ze ok na koniec wypaliłem az sie zadławiła i mowie ze faceci tego nie kontroluja ona ze ok i spoko jest hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie robic i tyle. nie cierpie tego zapachu :O kobieca wydzielina w smaku tez czasami bywa strasznie chujowa :O juz dawno stwierdzilem ze sperma jest lepsza w smaku (oczywiscie probowałem tylko swoja :) ) od czasu do czasu strzele minetke bo wiem ze moja kobieta to lubi ale tylko taka naprawde swiezutka i ogoloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fago może za dużo
obrabiałeś ojcu i jego kolegom i przyzwyczajenia z dzieciństwa dają o sobie znać?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fago może za dużo
A tak poważnie: nie myślałeś o tym, że moze jesteś homo? Nie raz pisałeś, ze lubisz jak dziewczyna wkłada ci coś w odbyt, że lubisz być "molestowany od tyłu":O cokolwiek to oznacza, teraz że sperma jest taka smaczna. No nie ma to być nic obraźliwego, ale może po prostu powinieneś spróbować z facetem? Może byłbyś szczęśliwszy? Oczywiście nie przyznasz się do tego, wiadomo, ale na twoim miejscu wypadałoby się zastanowić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys potrafił/potrafila czytac to napisałem wyraźnie ze jest lepsza w smaku niz... nic o tym ze jest smaczna nie napisałem. to raz a dwa... szkoda klawiatury na ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×