Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

nowy paszport

Polecane posty

Czy przy zmianie nazwiska muszę znów zmieniać paszport? w zesżłym roku odebrałam nowy paszporcik, wyszłam za mąż... i znów muszę sprawdzać? czy oni sprawdzają nr PESEL? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zmieniłaś jakiekolwiek dane wpisane w paszporcie, to musisz go wymienić paszport ma zawierać aktualne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też sądziłam... ale to głupota... nazwisko przy wszystkich innych informacjach jest malo wazne przecież... ehhh jak mus to mus... ale pytanie brzmi jak oni sprawdzają paszport?? czy wstukują pesel nasz na granicy, czy jak... przecież oni nie wiedzą ze wysżlam za mąż :-D.. chyba ze w bazie sie pojawi nowe nazwisko po PESELU... a nie panieńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie używałam paszportu, na granicy ukraińskiej zabrali, poszli gdzieś, nie wiem, co z nim robili wszędzie na dowodzie dojedziesz oprócz USA i wschodu, więc może nie będzie Ci w ogóle paszport potrzebny, to szkoda wyrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to nic, tylko zdjęcie robić i do biura paszportowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrobię na zmiany dokumentów... :-P mogłam zostawić panieńskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wymieniłaś już dowód? Bo jeśli tak to i paszport musisz, a jak nie, to obrączki do kieszeni (na granicy) i luz. Ja tak zrobiłam ale to było chyba 2 dni po ślubie - pojechaliśmy w podróż poślubną i nawet nie miałabym kiedy wymienić dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
ja wyszłam za mąz w lipcu , do tej pory nie wymieniałam dokumentów, bylismy w podrozy poslubnej, teraz jestem w Polsce na 2 tyg. wakacjach i nie miałam żadnych problemow z przekraczaniem granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejskiej to moze i tak ale Turcja to już w wiekszości Azja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
oczywiscie ze europejskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
tzn bylam w Albani a tam na dowodzie poruszac się jednak nie mozna:P, takze musialam wyciągac swoj paszporcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×