Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korsotkaa

Zapalenie płuc ale bez gorączki - czy to możliwe?

Polecane posty

Gość korsotkaa

Byłam dzisiaj u lekarza bo mam strasznie suchy kaszel który mnie męczy już od tygodnia.Lekarz powiedział że ten mój kaszel jest taki sam jak przy zapaleniu płuc ale skoro nie mam gorączki to to zapalenie płuc nie może być. Naszczęście dał mi skierowanie do poradniu chorób płuc.Tylko że w tym tyg. poradnia jest nieczynna u nas w mieście. Czy jest możliwość bym zapisala sie gdzie indziej czy muszę iść do tej u co jest u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
A moze ten suchy kaszel jest na skutek brania syropow wykrztusnych, ktore powoduja odkrztuszanie gdy nie ma wydzieliny. Smarowac gardlo, klatke piersiowa, plecy- mascia rozgrzewajaca- najlepiej Ben - gay- w bialo czerwonej tubce - chociaz to masc dla sportowcow ,ale najlepiej rozgrzewa przeziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ja mialam
40 st. Ale lekarzem nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam w ub. roku w kwietniu zapalenie płuc bez gorączki (na tle alergicznym), wybrałam silne 2 anybiotyki zapisane przez alergologa - tak że jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara myszzz
możliwe, ja przechodziłam zapalenie płuc bez wysokiej temperatury, miałam tylko stan podgorączkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Podoba mi się jak działa Novama Familino Pro. Nie buczy nie hałasuje nie zacina się, aerozol leci równo płynnie do celu. Irygator też bardzo wygodny, prosty w użyciu ładnie oczyszcza nos i zatoki z wydzieliny która niepozwala normalnie oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×