Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darrecki

Spotykam się z dziewczyną, a ona ciągle nawija o sobie...

Polecane posty

Za nami 4 spotkania, a ona przez 80% czasu gada tylko o sobie. Mnie praktycznie o nic nie pyta, nie interesuje się tym co u mnie itd. Z jednej strony to dobrze, bo ze mnie jakby spada odpowiedzialność za prowadzenie rozmowy i jest mi to na rękę, no ale kurde chciałbym żeby ona ode mnie też chciała się czegoś dowiedzieć, bo mam zasadę, że nie gadam o sobie, gdy kobieta nie wykaże zainteresowania. A może ja jestem dziwny i wymyślam problem na siłę? Może teraz kobiety są właśnie takie - dużo gadania i przechwalania się. Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Kobiety są różne.:D Ale może ona gada o sobie, bo właśnie Ty milczysz. Niektórzy nie czują potrzeby pytać, bo stoją na stanowisku, że jak ktos chce coś powiedzieć, to to mówi. Więc panna zapełnia ciszę. Ponawijaj jej troche o sobie dla odmiany i obserwuj reakcję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mówię jej też o sobie, coś tam wtrącam między tymi jej monologami, ale ona jakby nie pociąga tematu, tylko szybko zmienia na następny i znowu nawijanie o samej sobie. Jak tak dalej pójdzie to chyba jej powiem wprost, że mi się to nie podoba, albo dam sobie z nią spokój. Problem z nią jest taki, że jest ogólnie mało skromna, wygadana i uważa się za speca w wielu dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Darrecki, może zanim dasz jej kosza:P daj jej znać, że niezbyt Ci się podoba to jej gadanie o sobie. Oczywiście subtelnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
A mnie, cholera, zarzucają, że małomówna jestem. Ja to bym Cię o wszystko wypytała, więc ciesz się z tego, że kobieta jest gadułą - przecież to kobiece ponoć.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z drugiej strony ujęła mnie jej spontaniczność, poczucie humoru, także jej pewność siebie. Dobrze mi się spędza z nią czas, ale za mało zainteresowania z jej strony czuję. Uważam się nieskromnie za faceta, który ma trochę oleju w głowie i coś do powiedzenia, no ale ona mi nie daje tego pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Heh, to się w ogóle nie odzywaj przez jakiś czas - ciekawe czy to dostrzeże. A tak poważnie, to dorośli ludzie powinni się potrafić dogadać, więc będzie dobrze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uciekaj!!! Ona z tych co zmuszają faceta do słuchania jej mądrości! Pewnie jeszcze, jak na nia nie patrzysz, to mówi, ze jej nie słuchasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie denerwuje
a moze jesteś mało ciekawy? dlatego nie pyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem tak samo z moją obecną kobietą. Gadała i gadała, ale pozwoliłem jej się wygadać, dzięki temu uzyskałem trochę informacji o niej, a potem wraz z upływem czasu ja się odkrywałem, a raczej ona zaczęła się interesować. Tak więc ja bym nie demonizował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że taka osoba już się nie zmieni. Ktoś dobrze napisał - egocentryczka. Ja osobiście lubię, jak ktoś dużo gada, ale jak gada niemal wyłącznie o sobie to jest bardzo męczące. A to, że nie interesuje się za bardzo co Ty masz do powiedzenia jak dla mnie oznacza że chce być w centrum - słuchana i podziwiana i to dla niej jest najważniejsze. Albo to zaakceptujesz, albo skończ znajomość póki czas - to moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×