Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merlin007

skóra sucha

Polecane posty

Mam bardzo suchą skóre twarzy, a ostatnio zauwarzyłam ze trochę zaczyna sie łusczyć, probowalam wielu produktow ale zaden z nich mi nie pomógł. Moze ktoras z Was miała podobny problem i poradzi mi co dalej robić? Jaki żel do mycia twarzy czy tonik jest najlepszy do tak suchej skóry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nikt z was nie ma takiego problemu???? posiadaczki suchej skóry odezwijcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irireuijcc
to chyba wina tej pogody pewnie smarujesz sie kremami z duza iloscia wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam to samo................
pamietaj ze do suchej skory nie uzywa sie zeli ani do mysia ani np. zeli pod oczy itp bo wysuszaja skore jeszcze bardziej!musza to byc mleczka i kremy odnawiajace plaszcz lipidowy skory , nie sprawdzaja sie tu typowo nawilzajace kremy...polecam odzywke do suchej skory nanobase na przesuszone miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny problem ale już po
Hej, mam podobny problem, ale poradziłam sie kosmetyczki co robić kiedy mam wysuszona skóre, kupuje sobie maseczke odzywczą, to naprawde pomaga:) Kup w drogerii obojętnie jakiej formy, byle była odzywcza( ja zazwyczaj kupuje połączenie miodu i owoców).Mi to pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam balsam ZIAJI masło kakaowe i z tej samej serii krem do twarzy. (tez mam bardzo sucha skore,nie pomogł mi nawet czerwony garnier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×