Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfdsa

torturowanie

Polecane posty

Gość gfdsa

Co sądzicie o torturowaniu partnera i czy w waszym zwiazku dochodzi do tego typu zachowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest perwersja ,która nie ma nic wspólnego z miłoscia i szacunkiem dopartnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie anonimowa
faceta? mnie osobiście nie kręci domiancja nad facetem. natomiast mam zadatki na posłuszną suczkę swojego pana. chciałabym kiedys spróbować delikatnego bdsm jako niewolnica. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo sie orientuje w tej tematyce,ale z tego co mi wiadomo sa tacy którzy czerpia przyjemnośc z torturowania a i tacy którzy uwielbiaja być torturowani.Do mnie zadna opcja nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli obie strony czerpią z tego przyjemność to co w tym złego? - NIC (przynajmniej moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsa
totalnie anonimowa: a dlaczego chcialabys sprobować tego i jak to miałoby Twoim zdaniem wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja jestem naiwna,może staroświecka ale jak do jasnej cholery mozna czerpac przyjemnośc z bicia kobiety która kocha sie nad zycie???/ a jak to jest w zwiazku,gdzie tylko jedna ze stron ma takie skłonności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku gdzie tylko jedna ze stron ma takie skłonności to jest raczej do d... , albo ta ,,normalna,, torturuje/jest torturowana dla przyjemnosci drugiej strony albo nie zgadza się na to (brzmi bardziej logicznie) i ,,nienormalnej,, zostają fantazje, net , jakieś anonse o tej tematyce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tortury kojarza sie z zadawaniem bólu,moze jestem jakas dziwna ale tak myślę. A jesli osoba lubiąca tego typu praktyki bedzie chciała poszaleć z kochaną i sie nieco zapomni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
NIestety są kobiety ktore jak ryja nie oberwa i to porzadnie to do łozka z facetem nie pojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hariss myslę,ze taki zwiazek na dłuższą mete nie ma szans,bo sex jest bardzo wazny w zyciu czyz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
wszyscy co stosuja bryutalny seks sa debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka - dominacja moze być zarówno psychiczna jak i fizyczna nie bede sie na ten temat rozpisywać, jest wiele na ten temat w necie, poszukaj pod hasłem bdsm lub np. bondage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
zagłebiak :-) ty chyba jestes takim debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belepokk - zanim odgarniesz źdźbło z oka mego zdejmij belkę(nietolerancji) z oka swego (cytat tak z pamięci więc może być niedokładny) a ja tortur nie stosuję tylko nie potępiam ludzi którzy to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale jakie znaczenie ma to co Ty myślisz? wiem, że to temat niełatwy do rozgryzienia....ale dający satysfakcję...jesli ktoś lubi oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
pewnie,ze chodzi tutaj o zadawanie bolu lub z pragnieniem odczuwania bolu.Tacy ludzie to ułomki,kretyni,debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
zagłebiak nei potepias zludzi ktorzy tortury wseksie lubia :-) a co byś powiedział jakby np.twoja dziewczyna pewnego razu przyszła pobita bo spotkała sie ze swoim byłym ktory lubi tortury w łozku :-) zagłebiak jestes prymityw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
Zagłebiak a jakby to była twoja corka ktora ma chłopaka ktory lubi tortury i corka cały czas byłaby w siniakach,obnolała.Ciekawe czy tez byłbys taki tolerancyjny.Idz sie lecz człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×