Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfdsa

torturowanie

Polecane posty

Gość belepokk
torturowanie to juz nie perwersja tylko debilstwo na które nie ma okreslenia,to zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pozycji laika a zeby miec o czyms opinie to warto byloby miec na dany temat jakiekolwiek pojecie :) aspekt fizyczny to tylko część gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee szkoda dyskutować, miałam coś napisać ale ręce mi opadły na takie argumenty :-O dlaczego do ludzi nie trafia, że jeści dwoje coś akceptuje to jest ok i z pewnością nie świadczy to o tym że są debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belepokk - oceniasz choc nie znasz. próbowałeś - raczej nie ale i tak oceniasz. nie potepiam - przeczytaj sobie jeszcze raz ,,nie stosuję ...,, a gdyby moja dziewczyna przyszła pobita bo ... - sorki ale ty mnie uważasz za D no mylisz się belepokk, a gdyby rzeczywiście to bym jej ex wdeptał w ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naja ja nie powiedziałam ze tacy ludzie sa debilami :) Hariss Nawet nie chce próbować,ja nie lubie bólu,mdleje na widok strzykawki i jestem raczej kobietą,która woli smeranie po pleckach czy masaz stóp od jakiejkolwiek dominacji fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka - nie mówię, zebys próbowała, tylko poszperała w necie uprościłas po prostu sprawe sprowadzając dominacje do \"bicia\" i \"bólu fizycznego\" ale myslę, ze nie jest to sprawa co do której można dac się przekonac partnerowi, iśc na kompromis czy jakos tak obie osoby musza to bezwarunkowo lubic i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
ale wy jestescie ograniczeni.Weźcie pod uwagę,ze mało jest osob ktore wiarza sie ze soba na całe zycie ,wiec taki debil sadysta ktoregos razu natrafi na osobe która nie lubi tortur.A,ze debil lubi tortury to bedzie mu obojetne czy ktos lubi czy nie . Własnie z takiego przyzwolenia,niby tolerancji birą się rozne zbeczenia ,gwałty ,morderstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
zagłebiak no to gdzei ta Twoja tolerancja :-) przeciez tolerujesz i nie potepiasz sadystow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
dla mnie człowiek ktory zadaje bol a tazke człowiek ktory ten bol lubi to idiota,debil i w ogole smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
Haris Pilton za młoda jestes i głupia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolebok nie upraszczaj prosze.według ciebie tacy ludzie powinni siedziec za kratami ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
ludzie lubiacy bol i lubiacy bol zadawac to smieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
Takich ludzi powinno się leczyc elektrowstrzasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
Ludzie zrozumcie,ze tacy ludze chca wiecej i wiecej emocji i włąsnie pragnac tego bolu lub zadawania zaczynaja krzywdzic innych ktorzy tego nie lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy w zyciu
nie potrafilabym zadac drugiej osobie bolu, ale sama chcialabym byc smagana pejczem, usta miec zakneblowane, rece zwiazane i zamienic cierpienie w rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
A w ogole co niektórzy z Was sa porabani.Jestescie tolerancyjni dla dewaintow ,nie potepiacie ich ale jak ktos napisze jakis watek o zdradzie to od razu rozpaczacei,ze zdrada to cos okropnego ,złego itd.idzcie sie leczyc z Waszej tolerancyjnosci bo nei wieciesami ,z etolerancji w ogole nie ma ,ze istnieje cos takiego jak tolerancja wybiorcza ,szczegolnie wtedy gdy utorsamiamy sie z danym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
usta zakleblowane,rece zwiazane to nei tortyury:-) jak by Ci jakis przyłozył w szczeke to ciekaw czy posikałabys sie z rozkoszy z bolu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jestes pomaranczo ... no jak bym gadał z 10-latkiem, uff no dobra jeszcze raz: nie potepiam ludzi którzy w seksie stosują różne techniki związane z bdsm, jeżeli obie strony to lubią to ich sprawa - nie uważasz? zarzucasz mnie jakimiś przykładami z układów typu - sadysta/,,normalna,, dziewczyna a to przecież jasne, że w takim przypadku to nie ma przyszłości i nie o tym mowa w tym topiku! może byś zauważył różnicę pomiędzy związkiem dwojga dorosłych ludzi mających nietypowe z twojego punktu widzenia (ale uzupełniające się nawzajem) predyspozycje sexualne, a związkiem - karykaturą sadysty z dziewczyną o przeciętnych poglądach na sex? ,,człowiek który lubi ból to idiota...,, - a człowiek który nie lubi to jest wspaniały, fantastyczny, i chodzi codziennie do kościoła, upija się jak lump, słucha radiaM i spędza większość czasu na oglądaniu stron erotycznych w necie bo przecież nie powie żonie/mężowi co go kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy w zyciu
ale w tej grze nie chodzi o napieprzanie drugiej osoby po twarzy, aby zalac sie krwia czy tez torturowanie do utraty przytomnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
zagłebiak jestes tepy do potegi n-tej!! Własnie z takich ludzkich zachowan biora sie zboczenia ktore w pewnym momencie wymykaja sie spod kontroli osoby która te zboczenia preferuje(jak wirusy które w labolatoriach niepostrzeżenie opuszczaja labolatoruim )i ranią osoby które tego nie aprobuja. Gdyby nie było takiego przyzwolenia na rozne dziwactwa to nie byłoby tylu gwałtow,morderstw na tle seksualnym itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belepokk -> już kiedyś w roku 1933 doszedł ktoś podobny do Ciebie do władzy, który uważał, że ma receptę na wszystko i wszystkie rozumy pozjadał. Co z tego wyszło przyniosły następne lata z ukoronowaniem w 1945. Wyluzuj trochę, i przyjmij do wiadomości,że są rzeczy które twój dosyć ograniczony mózg nie jest w stanie pojąć i przerobić. A stwierdzenie, że wszyscy, którzy coś tam robią, czego ty nie robiłbyś to debile to założenie apriori, które nie ma miejsca bytu. Kup sobie jakąś tanią gazetkę z dużymi literkami i kształtuj dalej sobie swoje poglądy, które nikogo już nie będa interesować. ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belepokk
LUBIĄCY BOL I LUBIĄCY ZADAWAĆ BOL TO IDIOCI I DEBILE I POWINNO SIE TAKICH UNICESTWAIAC A CI KTORZY SA TACY TOLERANCYJNI TO POWINNI PRZEZYC COS TAKIEGO NA SOBIE (JEZLI BOLU NIE LUBIA) ALBO ICH DZIECI POWINNI PRZEZYC TO,TO WTEDY MOGLIBY WZIĄC UDZIAŁ W DYSKUSJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×