Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropelka jaśminu

Uzależnienie od słodyczy!!!!Groza!!

Polecane posty

Gość kropelka jaśminu

To chyba można porównać z nałogiem palenia papierosów....o zgrozo nie mogę się z tego wyleczyć....wiem że chyba przez to mam problemy z krostami na plecach...muszę przestać żreć te słodycze tylko jak???Jestem uzależniona!!!Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeść 5 razy dziennie i nie dopuszczać do wahania poziomu cukru. Tylko... to chyba nie jest temat na erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka jaśminu
heheh no fakt erotyczne to to nie jest;)...ale co jeść te 5 razy dziennie , co zaspokoi wahania cukru..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziennie
ile jesz slodkosci? tzn typowy dzien jakie jesz slodycze i ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka jaśminu
walczę ze sobą okropnie ..fakt przed wyjściem do pracy nie jem śniadania...dopiero ok 10-11stej wcinam np.: suchą bułkę z jogurtem i co musze zagryżć czymś słodkim , za jakieś 2 h znów sięgam po porcję cukru...obiad jem wówczas jak moj narzeczony wróci z pracy( czyli bardzo nieregularnie) a najczesciej jest to godz 18-sta...i w miedzy czasie wcinam słodycze,szafka w domu się nie zamyka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka jaśminu
czuje ze to własnie w słodyczach tkwi problem ze skóra na dekolcie i plecach- ale to dziwne bo skóra na twarzy jest bardzo ładna nie ma wyprysków ani nic takiego tylko te plecy i dekold...czuje ze to przez słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolady dużo jesz? Jeśli tak, to być może to jest przyczyną. Musisz zmienić sposób odżywania, a Twoje łakomstwo zniknie, zobaczysz. Idź na diety, tam są "specjalistki" na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble bleeee
Pewnie masz pasożyty!!! Zrób z nimi porządek i pozbędziesz się g lodu na słodycze. Polecam BALSAM KAPUCYŃSKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
mi sie udało wygrać ze słodyczami...dokładnie tak jak tu radzą...jedząc regularniej zwłaszcza śniadanie...znaczy ja nadal nie jem w domu bo jestem śpioch, ale mam tak ustawioną prace że 5 minut po tym jak wejdę do pracy przyjeżdża katering i kupuje u nich pyszne kanapki z ciemnego chleba..do tego herbatka i od razu dobre samopoczucie na początek dnia. a jak mnie przyciśnie pt "rany ja chce natychmiast coś słodkiego w buzi" to oszukuję się kolą light (niezdrowe wiadomo, ale pozwala przetrwać okresy najgorszego ssania...palacze mają swoje tabletki i plastry, a ja kolę light). z doświadczenia...łatwiej odstawić w ogóle słodkie łącznie z cukrem do herbaty i sokami niż zmniejszać ilość zjadanych słodyczy...łatwiej się oprzeć pierwszemu w danym dniu batonowi niż drugiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
a i racja z cerą...jak ja nie jem to jest ładnie pięknie, a jak zaliczę fazę słodyczową (bo zdarza się czasem kilka dni słodyczowego obżarstwa...każdy ma swoje słabsze dni) to zaraz jest wysyp. nie koniecznie chodzi o czekoladę tylko o to że słodycze typu batony/rogaliki to jest sama chemia...po ciastach teściowej jakoś nie mam wysypu, a bywają i z czekoladą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×