Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

You have been banned from this forum. Please contact the webmaster or board administrator for more information. koniec zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajcie a znajdziecie, pytajcie a będziecie zbanowani. Proście a będzie wam dokopane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jednak to forum dziala w stylu sekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam na forum: "Szanowny Panie Piotrze. Daleka byłam od robienia sobie kpin z regulaminu forum.Nie spodziewałam się, że wywołam tak burzliwą dyskusję.Jeżeli Pana uraziłam- to przepraszam. Ostrzeżenie przyjęłam z pokorą." widać, że więcej osób ma "coś na sumieniu" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie odnosnie regulaminu? jak myslicie gdzie powinnam je zadac? brzmi naste;pujaco: czy zwracajac sie do ogolu powinnam uzywac zwrotu :panstwo" i czy ktos zwracajac sie do mnie ,bedzie pisal uzywal zwrotu pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam sobie trochę postów na tym forum i mi tez to przypomina sektę... to wszystko chore jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie... ja dopiero po waszych postach postanowiłam się zalogować więc zielonego pojęcia nie mam, gdzie je zadać. na pewno coś wymyślisz zmykam i ja 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa no wiesz, my chyba nie zaslugujemy żeby zwracać się do nas per Pani :D w końcu my to nie Pan Rubik... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Why can't one criticize Rubik? I do not get it. There is always something called as constructive criticism and whoever is smart knows, it's the best way to improve. Do you thing he is so perfect he should not improve. by the way if all these people writting here would speak only English, they'd never write Mr Rubik becouse noone does it. teraz mnie zbanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D będą się stresowaćna forum bo jak w ogóle można bylo napisać coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia czyli ja - to ja :D Dzisiaj 21:27] kasia czyli ja: czy jak tu pisze do do was tez mam odnosic sie per panstwo? [Dzisiaj 21:27] anka_cz: [Dzisiaj 21:29] MonikaA: Pani Aniu, spokojnie... [Dzisiaj 21:29] nesca: nie ale wstań z poziomu podłogi bo nie chce nam się schylać.. [Dzisiaj 21:29] Cyganka: hmm, tę propozycję można rozważyć;) wszyscy na co dzień do mnie tak mówią tylko w liczbie pojedynczej [Dzisiaj 21:32] kasia czyli ja: nesca ja staram sie zadawac pytana i oczekuje odpowiedzi , twoje chamstwo jest niemile widziane [Dzisiaj 21:32] domis1990: Cyganka ja mogę do Cię mówić per 'kochana pani profesor' :D [Dzisiaj 21:32] kasia czyli ja: oczywiscie mozesz mnie "zbanowac" [Dzisiaj 21:33] nesca: oczywiście nie mów mi co mam robić [Dzisiaj 21:33] Alii: skoro tak ładnie prosisz, to Nesca Ci nie odmówi :) [Dzisiaj 21:35] kasia czyli ja: skad tyle agresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Dzisiaj 21:36] aasiulkaa: czy wy macie coś wspólnego z muzyką czy tylko lubicie (uwielbiacie lub kochacie) muzykę Pana Piorta? [Dzisiaj 21:36] asiorek205: bryyy wieczór! [Dzisiaj 21:36] nesca: zgadnij?! jak wół jest napisane dla obcokrajowców a co robi kasia ? smauje posta.... nie umiem rozmawiać z analfabetami, sorry poza tym mało sympatyczna od urodzenia jestem, jeszcze jakieś pytania? [Dzisiaj 21:37] aasiulkaa: Pana Piotra miało być [Dzisiaj 21:37] nesca: aasiulkaa a to nie forum Michaela Jacksona?! jajć pomyliłam się... [Dzisiaj 21:38] domis1990: wdech! :* [Dzisiaj 21:38] Cyganka: domis, z toba to przeszłam na "Ty", ale tak ogólnie to...nie [Dzisiaj 21:39] aasiulkaa: ja sie tylko pytam tak pytam żebym wiedziała czy w sprawie muzyki (ale mi chodzi bardziej o powazna czy taka jak występuje u PP) moge zadawać pytania [Dzisiaj 21:40] kasia czyli ja: rozumiem , ze usunelas moj post, bo nie jestem obcokrajowcem... dlaczego jednak posty innych sie ostaly. [Dzisiaj 21:41] kasia czyli ja: assiulka - uwazaj z tymi pytaniami , bo cie do podlogi zrownaja :) [Dzisiaj 21:41] nesca: żeby Cię podenerwować.... [Dzisiaj 21:42] Manga: nesia wrr wrr :P [Dzisiaj 21:42] kasia czyli ja: nie wydaje ci sie , ze w ten sposob przyczyniasz sie do negatywnej oceny tego, badz co badz publicznego forum? oni nei sa normalni , czy to tylko moje zdanie - oczywiscie usuneli mojego "obcojezycznego"posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho-ho, nabuzowane siksy :) Ale to też norma - "jestem nikim, ale jakim ważnym nikim!". Nie ma większych chamów i lokalnych satrapów od ludzi z przerostem ego i masą kompleksów. Podniosłyście kamień, dziewczyny, i trochę tego towaru wypełzło... Cóż... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dziewczyny
juz sie tam zalogowalam i mam pytanie w jakim temacie tam piszecie, zebym mogla sie dołączyc :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kurwa juz mnie wywalili..nawet nic nie poczytałam..;/ ej ale ja jestem jego fanka:D serio serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×