Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość piszcz na pomaranczowo
buehhhehe bo padne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomaranczowo
co za durne podszywy ja nadal mam zlamane serce przez tego bana o mistrzu ktory sie podemnie podszywasz spraw by moderator dostał olsnienia i mnie odl=blokowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
władze banowania:P 666 czy 999 wszystko jedno :D ciekawe jakiej farby do wlosow uzywa miszcz?:D może gołębie gówno z Joanny?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz. na pomaranczowo
co za durne podszywy ja nadal mam zlamane serce przez tego mojego kochanka - pana piotra rubika o mistrzu ktory sierubik nazywasz spraw by moderator dostał olsnienia i mnie odblokował a obiecuje ci dziki seks dzis w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz Rubik
Używam łajt ochra blue :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych, przed którymi wrota zakonu się nie otwierają: Wbrew opiniom niewiernych, jedna z prorokiń miszcza jest obiektem kultu prawie na równi z miszczem: \"gdzieś widziałam Grzecha Wilka On też życzeń szepnie kilka na swej twarzy uśmiech masz ooo.. w drzwiach stanął Michał Gasz Georgina* się zjawiła stół butelką** uświetniła jest i Ania ze swym kotem czy nie będzie to kłopotem? niech no tylko gość poziewa wtedy Zosia* wnet zaśpiewa p. Dorota z panem Jackiem kroczy już z przepysznym plackiem widzę, że Mistrz biegnie tutaj jest i z Nim jego batuta wszak tu wszyscy są tak mili właśnie trolla przegonili chórem raźnie zawołają: że nesce bardzo kochają!\" Koncert (czy też nabożeństwo) było jak zwykle cudowne, miszcz zniżył się do poziomu ludu i podziękował ??? \"było rewelacyjnie, wspaniała atmosfera, wspaniali artyści. Mistrz bardzo mile zaskoczył mnie, gdy podziekował Zamościowi\" O naiwna! Miszcz unika kontaków z prostymi wyznawcami: \"Byłam na tyle głupia, że podczas koncertu PsW czekałam pod sceną na p. Piotra a wyszła pani Joasia a Mistrz okazało sie wychodził wyjściem C\" Miszcz i... No właśnie kto? Jakaś \"Agatka\". Ja się pytam: Gdzie była wtedy Pani Agata? \"Najpiękniejszym przykładem jest P.Piotr i Agatka - Mistrz i Muza pomyślności -która sprawia że na Jego ustach usmiech ciągle gości\" Tajemniczy obiekt kultu w zakonie. Czyżby Wielka Schizma ? \"Dziekuję Pani, Agato Za szczęście, które w Pani odnalazł Nasz Mistrz Za natchnienie, które Pani przynosi Naszemu Mistrzowi. Za wsparcie, jakie ma w Pani W trudnych chwilach\" Prawdziwy wyznawca siostry nie oszczędzi: \"ja codziennie słucham wszystkich oratoriów oprócz GŚ bo nie mam, ale rano wstaje, PP, w drodze do szkoły P.Piotr, wracam ze szkoły Nasz mistrz, jednym słowem...co chwile moja siostra ma juz dosyć\" TOP-5 powraca (tym razem nie 5 a 6, ale znajomość cyfr wyznawcom potrzbna nie jest): \"Najlepsze TOP 5: 1. Piotr Rubik 2. Rubik Piotr 3. Piotr 4. Rubik 5. Mistrz 6. Guru\" I ty możesz porozmawiać z miszczem (niewierna zwątpiła w kryształową duszę miszcza) \"-Mistrzu czy jest coś czego się mistrz boi? - zła - zła, które być może siedzi wewnątrz Pana czy zła, które nas otacza?? - Które nas otacza i czasem daje o sobie znać.\" Jak mówi stare powiedzenie: nie jakość, lecz autor się liczy: \"Ja już mam 2 dzwonki monofoniczne \"Psalm dla Ciebie\" i \"Psalm Kochania\" A moja mami ma \'Niech mówią że\" też wersja mono.Brzmi tak sobie bo komóry nie są zbyt wypasione, ale zawsze to coś w końcu Mistrz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gołębie gówno z Joanny? Buahahahahaah!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz który się Rubik
Abra kadabra, hokus pokus, kurwa żesz w dupę... niech Cię odblokują gdyż albowiem zaprawdę zbanowani będą na moim forum Ci, którzy Ci tu kuku robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo tak mu sie te wlosy swieca i blyszcza ze az sie zasranawiam co to za odcien:D moze specjalnie dla niego na zamowienie robiony z zebranych na wrocławskiej starówce odchodów gołębi? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja wlasnie sie zorietowalam, ze zapomnialam \"plaskac\" na powitanie mieszcza dzis po przebudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja wlasnie sie zorietowalam, ze zapomnialam "plaskac" na powitanie mieszcza dzis po przebudzeniu" Będziesz męki piekielne cierpieć. A miszcz nadzieje Cię na batute. Choć w sumie nie, to będzie nagroda dla prawdziwych wyznawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tred---> :D :D jestem twoim dłuznikiem :D oni sa popaprani do kwadratu :D "Dziekuję Pani, Agato Za szczęście, które w Pani odnalazł Nasz Mistrz Za natchnienie, które Pani przynosi Naszemu Mistrzowi. Za wsparcie, jakie ma w Pani W trudnych chwilach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostry i bracia.... Módlmy się aby kiedyś nastali prezesi telewizorów i radiów co hołubiś miszcza nie będą i dadzą nam w spokoju jeden dzień przeżyć bez jego "muzyki"... ament ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bede tu nowa
"Najpiękniejszym przykładem jest P.Piotr i Agatka - Mistrz i Muza pomyślności -która sprawia że na Jego ustach usmiech ciągle gości" i wierszyk dla agatki był tak mdlący że masakra. żygać sie chce na coś takiego. to co czytałam śmiech na sali!! tak jak by podnóżek do Pana: podepcz mnie jeszcze troche twa świeta stopa nieumayta jest jak balsam dla mnie. gnieć ile sił to nie ważne bo robisz to Ty... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moj mszczu miszczu spojrz dzis na mnie o moj miszczu miszczu spojrz dzis na mnie pojde ja za toba wyboista droga nie zlekne sie jak na kafe drwic i smiac sie beda jak na kafe drwic i smiac sie beda bede prosci ladnie niech ich mozg przepadnie nim z podlogi wstana ( na nute " o moj rozmarynie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem..zapodajcie taki temat na forum miszcza :D moze go natchnie i sie zgłosi:D byłby ubaw :D:D:D i jeszcze by wygrał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"może by tak namówić jakiegoś pana z więźnia coby nadział miszcza\" Ale jako karę, czy wręcz przeciwnie? Bo kto wie, czy miszcz pod prysznicem umyślnie mydła nie upuszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw upewnic sie trzeba, czy miszczu laskawie z szafy swiej wystapi na mezczyzn pokuszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×