Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

ej dziewczyny wezcie powklejajcie jakies ciekawsze fragmenty z forum :D no nie wierze ze tam nic \"ciekawego\" nie ma :D paskudzka tam cos sie udziela,czy tak tylko jest zarejestrowana ?:D bo ja mam bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was szpieg z krainy rubkowców :) Na forum powiało grozą. Niektórzy przechodzą na ciemną stronę mocy zarzucając wyznawcom miszcza, że: \"No niestety to Ty chyba musisz dokształcić się z dziedziny matalu\" Wiara prawdziwych wyznawców pozostaje niezmącona, a poparta jest świadectwem proroków miszcza \"ja niedawno mialam lekcje z moja katechetka indywidualnie wiec dosc duzo wiedzy posiadlam na ten temat\" Wyznawcy znają przypadki niewiernych: \"on nie dosc ze do kosciola chodzil to jeszcze chodzil na religie, a po wyjsciu ze szkoly odstawiali te swoje satanistyczne szopki\" Utwory najlepsze (oczywiście oprócz tych najlepsiejszych) \"Wpadłam na pomysł, żebyście w tym temacie pisali jakie piosenki są dla was szczególnie ważne , jakie najbardziej lubicie . ale uwaga nie piszcie tutaj o piosenkach PP , bo i tak wszyscy wiemy , że one są najpiękniejsze\" Prawdopodobnie miszcz pochodzi z \"republiki bananowej\" (ale tej lepszej) \"otóż wszyscy są jak zwykłe banany Pan Piotr To banan czikita\" Miszcz o sobie (czyżby w podtekście również o 13-letnich fankach?): \"łóżko - to podstawowy sprzęt dla kompozytora\" Miszcz każe niewiernych: \"Nie raz dźgałem solistów\" Miłość od urodzenia (Miszcz zbliżał się już do trzydziestki): \"kocham sie w Piotrze od urodzenia a jego muzyka jest super szczregolnie na imprezy sie nadaje\" Eeee? \"Proszę Was, Wielce Szanowni Współużytkownicy naszego Wielce Wspaniałego Forum Najznamienitszego i Najwspanialszego Szanownego Pana Piotra Rubika, aby w razie paraleli wypowiedzi moich i Szanownej Pani Ewy, wziąć pod uwagę dyferencje pomiędzy Szanowną Panią Ewą, a moją skromną osobą.\" Typowa rozmowa: \"-Pani Agata i pan Piotr ślicznie wyglądają na teledysku...\" \"-no przecież nie może być inaczej....tacy piękni, młodzi i zakochani\" Fanatyk w fazie początkowej: \"Przyznajcie się kto zaczyna i kończy dzień z tą piosenką? No i ciekawa jestem ile razy dziennie jej słuchacie? Ja niezbyt dużo, bo tylko kilka razy ale jestem ewidentnie uzależniona bo cały dzień \"chodzi mi po głowie\" Fanatyk zaraża niewinnych: \"Ja nie potrafię oprzeć się tej piosence i żeby było jeszcze lepiej, to większość moch znajomych została \"zmuszona\" do słuchania jej i głosowania na nią\" Końcowa faza: \"ja gdy tylko wstanę lece odpalam kompa i się upajam dzwiękami i tak juz jest przez cały dzień\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"każe\" :o Już więcej tam nie będę zaglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ... how deep is your love...sia-la-la, sia-la-la...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchałam i się nie pocięłam, przekonało mnie to ze nie bede mogła klaskać:D to teraz sobie poklaszcze :P *klask 🖐️🖐️ klask* :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, że inna bajka :D Zresztą i tak od paru lat kojarzy mi się głównie z "Jabłkami Adama" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu się stron w tym topiku zrobiło nieźle:D nie sądziłam nigdy że rubik (specjalnie z małej litery:P) przysporzy mi tyle śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wznieśmy toast za jego zdrówko! :D że można zabawić się przy jaszczombie i fansófce to wiadomo, ale przy Rubiku?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałujesz jej? Niech się podnieca czym chce, byleby była szczęśliwa :) Są takie, które chodza do Częstochowy na klęczkach, są kobiety sprzatające maniakalnie i szorujące glazurę trzy razy dziennie /matka mojej koleżanki/ :) Co za różnica? I wśród owadów są zbączenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszszsz ty w życiu jedyna... :D :D Pan Bóg ci w dzieciach wynagrodzi, pięcioraczki powijesz! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
na tvn serial niania -Rubik jako gośc specjalny w roli maestra. A mnie sie kojarzy tylko z banem na forum z niczym wiecej ,chyba przestaje go lubieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez kojarzy się tylko z tym... teraz gdzie go nie widze albo usłysze piosenke miszcza to mam jedno wiadome skojarzenie... swoja drogą ciekawe czy on wie ze tak tu milo o nim piszemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nistety troche was musze zaniedbac w czasie weekendu :( mam nadzieje jednak, ze zarowno wy, jak mi miszczu nad miszczami przezyjecie te dwa dni ... a w poniedzialek ze wzmocniona sila zaczne od nowa wiersze plodzic, co by jego maestro miszcz niesmiertelnie zyl w naszych poematach , bo nie tylko. ze Pan Piotr rulez :) to jeszcze : gdy poranne wstaje zorze ja o misczu mysle mam nadzieje, ze mikolaj jego tworczosc przysle klaskac , klaskac chce uszami , chwalic herubina bo on ze swym \"zakonem\" Tadka przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tre no nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: a reszte później doczytam - jak wytrzeźwieje po szalonej sobotniej nocy heheheee pozdrawiam kochane moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubikowa rubryka
Rubiczek maly, Co w Polsce mieszka, Biale ma wloski ten nasz koleszka uczy sie pilnie przez cale ranki ze swej miszczowskiej pierwszej czytanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no faktycznie nam sie tu cicho zrobiło przez te dwa dni ostatnie. nesca tam pewnie już cała mokra z podniety dalej marzy ze top śmiercią naturalną umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że nikt Wać Pana obsmarowywać nie będzie że wszyscy będą Pana Piotra Delikatnego wielbić, miłować i na rękach nosić! he he 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×