Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

nie wiem, bo ja od trzech dni nie moge sie tam zalogowac :( ale , ze tak powiem, brzmi po "naszemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ta nesca jest jakas psychiczna, ja jej byl polecila jakies seanse terapeutyczne... to wlasnie ona ma niepohamowane zapedy chamstwa, prostactwa i niezmierzonej ilosci zolci tryskajacej na prawo i lewo , bez opamietania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, moze ona sypia z miszczem i jego miszczostwo na nia splywa.... w mnie tez nie wywolala goracych i przyjaznych uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze wszyscy maja lub znaja czesc jego utworow , bo ten facet doskonale sie wypromowal na smierci Jana Pawla II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry jak sie robi z siebie gwiaze, to chyba trzeba sie spodziewac zainteresowania .... poza tym ile mozna pytac, czy po kilku godzinach klaskania nie bola go uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbonka z dzbonka
Dziewczynki kochane, ten temat jest swietny, macie niezla wyobraznie z tymi wierszami:) A tak na marginesie to sie spytam ile lat ma ten miszczu a ile ta jego laska Paskudzka? niewtajemniczona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbonka z dzbonka
Dzieki za odpowiedz, on wyglada jakby mial z 45 conamniej... bleeee.Nigdy nie slyszalam jego zadnej piosenki, ale chyba nawet nie bede probowac po tym czego sie naczytalam o nim w internecie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbonka z dzbonka
To jest na prawde chore co ci ludzie z niego robia na tym forum, on wogole sobie z tego zdaje sprawe?przez to tylko sie staje posmiewiskiem a nie zadna gwiazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba musi , bo to on jest administratorem tej strony!!! wlasnie to mnie dziwi, przeciez to znaczy, ze ona ma cos nie tak z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbonka z dzbonka
Ja naprawde nigdy go nie slyszalam, ale wlasnie przez to forum i tych ludzi nawiedzonych to juz dostalam obrzydzenia do tego gwiazdora i samo to mnie zniecheca i juz go nie lubie,juz olal wyglad, to ze brzydki to trudno, ale on niczym ludzi nie przyciagnie jak tak bedzie sie zachowywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
to jest boskie :D "Kto nie klaszcze - tego w paszczę!" :D:D:D:D:D:D brawo dla autorki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh miszczu,twa muza mój układ nerwowy pobudza... z sennego otępienia,gdy świt mi oczy otwiera :D wstaję z mojego łoza i niczym anielska mimoza włączam rubika me ciało otchłań przenika,doznaję oświecenia,jakiegos dziwnego natchnienia...ah ta miszczowska muzyka,klaskanie i rytmika :D i juz wiem,jestem natchniona,oratorium tego dokona.tej cudownej przemiany...MISZCZu jestes wspaniały :D :P :classic_cool: jam marny pył niegodny przystrajać twe szaty..miszczu przebacz mojej duszy rogatej,lecz wiedz ze to z oddania jakie w mym sercu od zarania spoczywa to utajnione uczucie... :) PS. Odyna,świnkowa rządzicieee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bławatek, natchnęłaś mnie :D Hymnu PPatriotycznego nam brakowało. No, to chórem, na melodię Roty: HYMN RUBIKOMANA Nie dam o Miszczu aż po grób złego powiedzieć słowa Legnę u jego boskich stóp, On będzie dyrygował! Niech zginie każdy jego wróg, tak mi dopomóż Bóg! Tak mi dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej kropli z żył bronić będziemy Miszcza, aż się rozpadną trolle w pył, z kafe zostaną zgliszcza! Za Miszcza mego boski look! Tak mi dopomóż Bóg... Tak mi dopomóż Bóg! Niech jego sława aż po kres wzwyż wznosi się jak wieża i będę wierny mu jak pies, choćbym miał połknąć jeża! Nie tknie go słowem żaden zbuk! Tak mi dopomóż Bóg. Tak mi dopomóż Bóg! A kiedy już nadejdzie dzień gdy śmierć otworzy paszczę, nim zgasnę i odejdę w cień, to jeszcze mu zaklaszczę! I tak mu szepnę resztką sił, że Miszczem moim był. Że Miszczem moim był... Dajcie chusteczkę... wzruszyłam się 😭 Robię sie chyba sentymentalna na starość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u la la la aj low ju bejbe
buahahaaa!! musiałam!! nie moglam sie opanować i po prostu musialam wykorzystać do wlasnego użytku :P:P te Wasze teksty bueheheeee 👄 jeszcze troche i naprawde bedziecie sławne w sieci!! :D:D opisy na gg juz poleciały dalej w net he he he :) chuck norris sie chowa przy tym !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u la la la aj low ju bejbe
fanka topiku o miszczu rubiku pozdrawiam i uściski dla reszty babek 🖐️ super babek !!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowych i czekamy na starych :) gdzie jesteście śmieszki ? he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odyna.. :D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool: nesca-->podoba Ci się nasza twórczosć :D ;-) ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PP = mistrz
wagina Neski klaszcze na widok Rubika Morfina aż sika na widok Rubika tatuaż PR na ręku ma Violina moderatorka ta czwarta również bryka na widok Rubika :) na koncertach z 'mistrzem' się spotykają na kolanach i kolanami o podłogę klaszczą gdy tylko 'mistrza' zobaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chciałam tylko powiedzieć
że was kocham :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×