Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

ja juz tyle dni na forum miszcza nie bylam... nie wiem jak doladowac baterie...popadam w depresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment, ale chciałam powiedzieć, że Was kocham, mimo że mnie sukcesywnie ubijacie. Buzi dla Was. I... klask klask klask dla miszcza pana Niech nam da jeszcze dużo powodów do radości. Dobrej nocy bracia i siostry, niech Wam się miszcz śni i oświeca Was blaskiem swej chwały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z boku obserwowalam was na poczatku jaja byly . z tymi opisami na gg faktycznie tez i kopiowane rozmowy na \'anielskim forum ludzi kompetentnych\' tez byly niezłe. a teraz ? :( juz nie kulam :( a autorka topka??? opuscila was chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz .... powstalo nasze wlasne , istniejace rownolegle , forum fan(atyk)ow. autorka topiku...ja z nia nie mieszkam, wiec nie wiem...ale bardzo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
💤 nudy sie zrobily na moim ulubionym topiku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he nie ziewa
tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca kołki
he he he he no już smutno tu nie jest buehehehee a poza tym to nie ziewa i nie śpiący :P bo nie basia tylko ketoprom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaa!!!!!!! pięknie 💤 :P sa sa sa!! a z naszych nikogo niema? łeeeeeeeee ja jutro wolne mam (w sumie) ale wcześnie i tak wstać trzeba :( reszta pewnie już charczy pod pierzyną... a ja tu sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ketoprom
tylko noszpa a jednak ktoś jeszcze nie śpi ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie, dlaczego od 3 dni probuje sie zarejestrowac na tym forum, wszystko super, po czym nei dostaje e-maila z potwierdzeniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D 🌻 a jutro jakie masz plany ze nie chrapiesz jeszcze ??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tu jeszcze jestem a nie powinno mnie być :O herbatke sobie zrobiłam - jeszcze gorąca jutro mam dużo spraw do pozałatwiania do rana i to niezbyt przyjemnych 😭 troche śpiąca jestem ale żeby spać...? nie mam ochoty tu jest ciekawiej :):) nie mam pojęcia co z tym forum może też jutro spróbuje sie tam dostać o ile od razu mnie nie zlinczują panie intelygĘtne :O hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ło to fajnie. mis sie też chce spać Hanan :( ale nie mam ochoty jakoś :O z tym forum dziwna sprawa. a co Ty takiego robisz ze u Ciebie dopiero 6?? na nocki chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem tez przestawiona - rano i w dzień zwłoki a wieczorem i w nocy jak taka sowa na polowanie ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w innej strefie czasowej :) bardzo to dziwne, przechodze rejestracje klaskajaco i pozniej nie dostaje potwierdzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem ze jakoś poważnie sie tu dość zrobiło ale mi sie i tak to podoba ze mozna sobie pogadać normalnie z fajnymi ludzmi:) moja koleżanka tez tu gdzieś buszuje po topach ale nie może sie usadowić. chyba ją do nas zaprosze bo z tego co wiem wszedzie traktują ją \'obco\' powiedzialam zeby zalożyła coś swojego ale ponoć napisali jej ze juz takie coś istnieje :O masz ci los ale co sie stało z nowa - autorka topa to nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahhahaaaa co za tekst :D:D przechodze rejestracje klaskajaco bo wybuchne!! hehehe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle , ze problem polega na tym, ze nie ma dostepu na forum - matke pomyslow wszelkich i ani klaskanie uszami ani piesni pochwalne nie zmieniaja tego stanu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro zobacze co z tym forum hehehe :) zaproś ja tu a dlaczego nie :) ooo... a gdzie Cię wywiało że u Ciebie 6 (zdziwienie) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.... Wać Panny sie przecież odgrażały ze forum bedzie ukryte czy coś - dostępne tylko dla nawiedzonych ... racja :O sekta normalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleze do miedzynarodowej grupy wielbicieli sztuki klaskania...tych prosto z usa, w ktorym to, jak pisal wczesniej jeden z kolegow z sasiedniego forum, bilety rubika sprzedaja sie jak swieze buleczki, a moze psauterze powinnam napisac, a sale wypeilnione sa po brzegi , niczym scena, na ktorej miszcz uskutecznia skoki dyrygenckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linezja-> ale ja chcialam wniknac tam jako nawiedzona, nic nie pisza tam o wymogach i kwalifikacjach nowych czlonkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PP = mistrz
Teraz są tam inne wymagania i każda nowa musi pokazać, że potrafi waginą klaskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcz na pomaranczowo
dla mnie to już jest szczyt debilizmu takie forum już nie ma racji bytu ani sensu istnienia bo to nie forum tylko kółko oślepionych blaskiem Rubika ... żałosne. a najlepsze ze takich "gwiadz" - mimoz co to udaja ze krytyka ich nie rusza a w kąciku cichutko kwilą jest coraz więcej... a jeszcze co gorsze w ogóle polski show biznes medialny schodzi na psy. jakieś katastrofy typu doda, mandaryna, wiśniewski, rubik... o co tu chodzi? o komedie chyba. przecież to co z siebie zrobili to jedynie obciach. ich muzyka o.k ...ale oni sami???????????????? ich postać? wstyd!! nabijać sie z ich błazenady i tego jacy sie beznadziejni przez swoja poczynania wypowiedzi i look to mało! a uważaja sie za niesamowite osobistości! słyszeliście wypowiedz dody tej szmaty? to samo co ten kretyn PP "Pani Doda" i biada jak jej ktoś na 'ty' powie! biada temu - Pani Doda i koniec... trzymajcie mnie!!ta wiedzma sylikonowa ma 23 lata i pustostan zamiast głowy ale jest Pani i koniec... :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheheeee- skoki dyrygenckie :D:D chwile mnie nie było a tu taka wrzawa :):) hmmmmmm i nawet sam miszcz sie pokazał hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×