Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość może mieli rację
patrze na forum ONET i tam może jedna setna jest "normalna". Reszta obliczona na hooj wie co i takie właśnie wpisy są na czele ilości komentarzy :( Im więcej debilizmu, tym większy odzew :( "Normalny" zginie szybko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a racja ... media próbują nam sieczke z głowy zrobić... mam oglądać sylikonowy cyc słodkiej idiotki co od rzeczy pierdoli jaka to "zajebista" jest i udawać ze sie ciesze bo na swoim chamstwie taka fortune robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do może mieli rację - czyli że co? a ten komentarz o dodzie to popieram !! słyszałam ze każe do siebie mówić 'Pani Doda' bo jak nie to granda... :O pani doda... to nawet hoojowo brzmi... a co dopiero robić z siebie wiekszego kretyna niż ona i naprawde zwracać sie do niej per P Doda... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym, ze masy lubia "chwytliwe melodie" , najlepiej poparte jakas ideologia albo skandalicznym zachowaniem, w polce nie ma jako-takiej sceny muzycznej, bo to co dobre ma mala mozliwosc przebicia, a to co sie przebija jest promowane tak, ze nawet jesli jest totalna szmira, ludzie zaczynaja to kupowac.... sami pomyslcie...sluchajac czegos 100 razy zaczyna sie to nucic bezwiednie....i tak sie tworzy gwiazdy w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda i skandaliczne zachowanie
oznacza to że każda penera zachowująca sie wulgarnie i rzucająca wymuszone teksty wraz ze śmiechem niczym wycie świni może być dzisiaj gwiazdą Polski!! szkoda tylko ze my na tym cierpimy :O grać dode i jej idiotyczne miny to nawet moja córka umie. i prawda jest ze gówniara ma sie za wielką osobistość i każe mówić do siebie per Pani... no ale co tu sie dziwić skoro przedział wiekowy jej fanów wynosi 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak wlasnie jest :( a nawet jak nie do konac sie uda wylansowac "gwiazdke" to na plotkarskich stronach tyle razy sie o tych nieudacznikac pisze... ze chcac-nie-chcac staja sie populatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieudaczniki to dobre słowo... są tacy jak ja czy Ty ale nie... wielkie paniska bo w telewizji występują. i do tego graja te swoje żałosne role bo przecież to wielkie osobistości z oryginalnym usposobieniem są!! mi brak słów na to wszystko a szczególnie na dode... no naprawde mimo szczerych chęci nie ma jak tej idiotki bronić... jest śmieszna i robi z siebie bambere nie to co Rubik - on z siebie tylko wielmościa robi, za to jego fanki robią z niego dupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie po to jestesmy my, zeby mu pokazac, jakiego wielkiego dupka z niego robia fanatyczki ...moze sie gosciu opamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda całowała Tuska
ale podobno Tusk nie chce się rozwięść i być mężem Dody. Nioe rozumiem dlaczego :( Doda fajna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdy są po to
żeby nas zabawiać. czyli ktoś taki jak Pani Doda Najszanowniejsza i Najzajebistsza jak to mowi o sobie jest jak najbardziej na miejscu. ta pusta lala która nie ma nic ale to nic do zaoferowania jak najbardziej mnie bawi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda fajna jest
ale tylko przykład dla małych dzieci jak stać sie pośmiewiskiem Polski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani pamietajcie, zeby choc napomknac cos o klaskaniu i skakaniu w waszych postach , bo sie nam miszczu obrazi jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda jest straszna
nie dosyć ze jest prosta to na dodatek bez makijażu nikt by jej nie poznał jak mozna sie doprowadzić do takiego stanu w wieku 23 lat????? no jak????????? jak można wyglądać na 40-ści pare w jej wieku? jak można publicznie sie ośmieszać myśląc ze jest sie taka zajebistą? patrz i płacz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahahaa!! klask 🖐️ klask 🖐️ klask 🖐️ klask na czesc Mistrza Rubika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda całowała Tuska
>>> 01:52 doda fajna jest Doda się z ciebie śmieje. Ona ma bardzo wysokie IQ (czy jak to się się nazywa). I ma kasy też więcje nawet niż to IQ. I fanów też więcej. i fanekj również. a ty pisze na forum, ana którym tylko ja ci coś odpisuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Doda całowała Tuska pragnę uprzejmie przypomnieć iż jest to topik o forum Miszcza Rubika po drugie z twojej wypowiedzi łatwo można wysnuć ze twoje IQ bynajmniej nie kwalifikuje sie na to byś OKLASKIWAŁ Panią Dodę dziękuję ( oklasków nie trzeba ) zostawcie siły dla konsumenta gołębiej farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda calowala tuska - > a jak przeczytaja to ci z pudelka, to buty tez ma najwieksze, i cycki tez .... i ,a co , powiem bez kozery, ze fanki tez sa najwieksze :) oklaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ona ma bardzo wysokie IQ (czy jak to się się nazywa). I ma kasy też więcje nawet niż to IQ" oto konkluzja - wielkie podsumowanie! Buahahha Uuuaaaaaaaahahahaaha!!! i tu potwierdzają sie wszystkie posty zamieszczone niżej :D:D ... buahahaahhaaa!!! żałosne!! to ja zaklaszcze hanan 🖐️ 🖐️ widze ze nie ma żadnych nowinek dot neski... a ja wróciłam właśnie z urodzin takich :O a że poniedzialek już sie rozpoczął to ubolewam bo dziś na nockę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda całowała Tuska
Ale zazdrosne KAFECIARY jesteście :P Doda was nie pocałuje, a wy Tuska też nie pocałujecie, bo tylko inteligentna Doda na to zasługuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oklaski, oklaski, oklaski...w takim razie przegralam zycie, bo opieralo sie ona na nadzieji na pocalunek dody ...oklaski, oklaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksbomba
ja uwazam ze pan piotr jest bardzo przystojny jak zobaczylam jego image sprzed paru lat to byl tak ohydny ze nie wiem ale teraz wyglada na przystojniaka a co do wypowiedzi na temat doroty - super pustoty ten co to napisal ma IQ (-10) poza tym powinien juz chyba spac bo dobranocka sie dawno skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo ...ale ja jeszcze nigdy nie zazdrościłam nikomu głupoty, solarki i sztucznych cycków. może czas najwyższy skoro tak ktoś uważa? za bardzo szanuje rodziców żeby im taki wstyd przynosić swoim wyglądem i \"bogatym\" słownictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! dobre!! :D nie dosyć ze słownik niczym żulica z rur to jeszcze mamy jej zazdrościć bo jakieś dziecko sie nudzi i wypisuje bzdury na kafe dla dorosłych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanan - zastanowmy sie dokladniej nad tymi sztucznymi cyckami ........... nie, jednak nie oklaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to ktos z naszych..... bo watpie , zeby przez usta i palce przechodzily im niezatwierdzone przez klaszczacego cenzora wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he no ładnie!! faktycznie wygląda jak by sami z siebie drwili i jakieś aluzje puszczali. chyba ze kompetĘtna nesca jakoś tego nie wychwyciła cudem :O swinkowaaa a Ty tak sama do monitora popijasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee.....co jakis czas przylazi moja nawiedziedzona Kota , pokwikuje swinka ... moj chlopaka niestety nie wykazuje dzis zainteresowania , bo ma kaca i oglada horrory ( a ja nie lube , i nigdy zadnego nei widzialam - no prawie nigdy) a teraz wlasnie wybral sie po cos do jedzenia .... oklaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka piosenka byla mrowka i pajak .. nie wiem czemu mi sie skojarzylo z miszczem i pania paskudzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×