Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

o jeee ja tez tak potrafie,moge nawet skakac a najgorsze jest to,ze jak ktos sie zna choc troche na dyrygowaniu pozna ze muzycy musieli w tym przypadku poradzic sobie bez niego,bo to co on wyczynial to juz nie dyrygowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny, z pomysłem ale jednak niczym nie ujmujący Rubikowi, nie ośmieszający... Własnie coś takiego lubię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, dyrygowaniem na koncertach to on się raczej nie zajmuje... To raczej robienie show...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaajne :) A do poprzedniego linka, to przecież wiadomo, że pan miszcz macha tak, żeby mu się dobrze włos rozwiewał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam, dojechalam do pracy ( klaskalam przez droge).... wiecie co, ode mnie z miejscowosci jezdzi tu gdzie pracuje taki facet... caly jego samochod sie trzesie, czupryna rozwiewa przy pomocy nawiewow, samochod niemal skacze... zastanawialam sie ponad rok, co ten gosciu robi ... i teraz juz wiem, slucha miszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja sama jestem....nie boje sie gdym sama jest , miszczu mi zawsze oswieca droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy dziekuje za rade, niestety nie planuje placic cla za miszcza , bo to nie wydapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie krytykuje miszcza, w sumie jak juz pisalam wiele razy, jest mi obojetne co tworzy, jak tworzy, dla kogo tworzy , z kim sypia....pisze te swoje utwory, dyryguje i swietnie ... nawet niektore z nich wpadaja w ucho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ten topi jest o banie na forum wiec odpowiedz sobie sam,wielu z nas nie mialo okazji blizej poznac Rubika bo zaraz po zarejestrowaniu zakon go odrzucil i przyjął jedyna słuszną pozycje-tyłkiem do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisala pisz na pomaranczowo - my nie nabijamy sie z rubika jako "tworcy" tylko z wizerunku "miszcza" jaki wykreowaly sobie jego wyznawczynie... poza tym , nigdy nie dane mi bylo poznanie go bardziej.... bo w ramach milosci i tolerancji, w jakiej jego utwory niby powstaja, nazwano mnie ameba, szmata , zrownano do podlogi i wyrzucono z jego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze odbedziemy jakas konstryktywna dyskusje, wymienimy sie argumentami ... a koniuszy zwial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga, dlaczego ktos , kto nie zapoznal sie z naszym topikiem , wyciaga wnioski po 2 , 3 postach i mowi mi, co ja lubie i co mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ciezko jest jesli sie przychodzi z forum gdzie wazelina rozchodzi sie na calego czyatac jakies obiektywne onformacje.Oni mysla ze kazdy wlosy sobie z głowy wyrywa jak słucha Rubika To juz jest sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie -> czy posmarowalas dlonie swe wazelina przed pojsciem spac, by mialy sile oklaskiwac PP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy wyciaga jedynie słuszne wnioski :) bo do tej pory nie przeprosiłaś, swinkowaaa, i nie należysz do rodziny. Łapiesz? :classic_cool: Ponadto nie nabyłaś i nie zamierzasz nabyć ani jednej płyty Piotra Rubik [nie odmieniaj, bo to brak szacunku], nie interesują cię jego trudne doświadczenia życiowe i nie okazujesz należnej czci osobie, którą wyznawcy uważają za kolejny w skali światowej autorytet moralny i muzyczny po śmierci JPII :) Oj, nieładnie :O wstydź się i nawróć! pisz na pomarańczowo, brak wazeliny? Zainwestuj w masmix! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kazdym forum , na jakim kiedykolwiek bylam, obowiazuja ogolnoprzyjete zasady: nie wolno uzywac wulgaryzmy, obrazas sie , niestety ani madonna , ani bruce s. ani nikt inny nie kazed do siebie mowic per pan i nie robi z siebie centrum swiata i jedynego slusznego artysty, a dzieki temu, nawet jak ktos ich nie lubi , moze napisac i spytac o co chce... i nikt go za to nie wyrzuci.... jak rowniez, nikt nie zostanie usuniety za samo pomyslenie o zalogowaniu sie na ich forum. przekaz PP ze ma zarabiste moderatorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiuszy Na kazdym szanującym sie portalu usuwane są obrażliwe wiadomości,ale krytyka tez jest wskazana,nie mozna tylko wielbic.Macie dział pytania do mistrza,nie wszystkie przecież muszą być chwalebne. Wy przyjeliście jedynie słuszną pozycję-banowac wszystkich nowozarejestrowanych użytkowinków.Obrażacie ich,wasze słownictwo w stosunku do nowych użytkowników jest na poziomie piaskowicy,chcecie szacunku sami go okażcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomnialam -> madonna nie jest administratorem na wlasnym forum, ma widocznie inne rzeczy na glowie, niz martwienie sie czy ktos ja lubi czy nie i czy pojawilo sie pytanie czy jest lezbijka czy nie ? no wybacz.... to mi przypomina paranoje i manie wielkosci jednego z politykow w naszym kraju, tego co z bratem ksiezyc ukradl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny pomysł: do Madonny zwracać się per Mrs. Madonna, a do Springsteen'a wręcz per Master. A najlepiej Master Yoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do siebie tez zwracajmy sie na ty ... co pani na to pani ondyno? a gdziez sie pan koniuszy podzial? a wczoraj czytalam zasady przebywania na irc-u miszcza ... tam tez jest zakaz mowienia do niego przez ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Swinkowaaa, jestem całkowicie za. A nawet przeciw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy - to prawda, sa to formy grzecznosciowe uzywane w jezyku oficjalnym ( nie pamietam jednak zebym do kogokolwiek ostatnimi czasy pisalam "wielmozna pani :) ) , wystepuja rowniez w mowie potocznej, ale bardziej wynikaja z szacunku niz z nakazu.... a taki nakaz na waszym forum po prostu smieszy. poza tym skad wiesz, czy ludzie, lubiacy tworczosc "miszcza" nie zwracaliby sie z wlasnej checi do niego per pan. tak sobie mysle, jak sie kogos szanuje, albo jest choc odrobine wychowanym to sie zazwyczaj pan przed imieniem dodaje.... co nie zmienia faktu, ze odgorny taki nakaz , zwlaszcza na forum internetownym wydaje, co najmniej, "dziwne" swiadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz na pomarańczowo, zapewne ban jest najlepszym ostrzeżeniem :D Ktoś mi kiedyś przesłał link do wypowiedzi Britney Spears na temat kary śmierci. Intelektualistka jest zwolenniczką kary śmierci, by "taki zbrodniarz miał nauczkę na przyszłość" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa -> To że na irc-u u miszcza nie zwraca się do niego na Ty, to rozumiem. W końcu zwracasz się do niego bezpośrednio, a że brudzia z nim nie piłaś (chyba, że piłaś? ;)) to nie powiesz do niego \"słuchaj, Pietrek\" :D Durnotą natomist jest mówienie tak w postach, gdzie nie zwracasz się bezpośrdnio do miszcza, ale po prostu coś komentujesz. Wiecie, o co mi chodzi. A poza tym to witam, Szanownych, Wielmożnych Państwa :D. Śnił się Wam miszcz pan w blasku swej chwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×