Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

haha napisałam przez GG do mojego lokalnego radia pozdrowienia dla wszystkich antyfanow Pana Piotra Mistrza Rubika i właśnie to przeczytali dosłownie tak jak przeczytałam:classic_cool: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza braw przechodzących w oklaski klask, klask... witajcie ponownie :D Ondyna... taczki mnie wyprzedziły dwa razy w robocie ;), pozdrów rodzinkę :D tred... podobne bojówki ma już jeden \"ojciec\" ( taki z niego jak i ze mnie :D ).. ale chyba źle się klaszce w moherowych rękawiczkach :classic_cool: ? klask, klask, klask... żeby nie było, że się operdalam i miszcza nie wielbię mimo późnej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grochu ondynowy powitać serdecznie bratnią duszę u nas :) A weź tam mamę uściśnij i jakoweś nalewki gorące, a lecznicze zapodaj do łóżka i wieści od nas zanoś aby stratna nie była w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak koty zaczna klaskac wszystkimi 4 lapami to norma bedzie wyrobiona w 400% i zostaniecie przodownikami klaskania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociarstwo na razie nieuświadomione muzycznie w tym kierunku... puściłem im muzykę miszcza... nie wiem czy do jutra wylezą spod szafy :o Sam więc będę klaskał... mlask, mlask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kot tez sie opierdziela w domu, to zarobic na jedzienie klaskaniem...tez mu zaraz rozkazy wydam... moja swinka natomiast moze klaskac zebami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa...przypomniałaś mi o moim kolejnym zwierzątku :). Mój pajak spod zlewu też nieuświadomiony muzycznie... chyba mu wstawię głośnik od kompa na noc i oratorium jakoweś zapuszczę... może uplecie ładną sieć na cześć miszcza ? Zawsze możemy ją opchnąć jako relikwię na www.rubik.fora.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze powinnismy raz w tygodniu robic szkolke dla zwierzat , ktore nie wstapily jeszcze na wlasciwa droge - nauka klaskania' wtedy bede moglby za nas warte pelnic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoooj właśnie się przeraziłam :o weszłam na forum miszcza i zauwazylam, ze on na stronie glownej galerii jest zywy:O rusza sie mruga oczami i zaciesza : O aż mi serce zadrżało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze bede bliznic, ale tam jest jedno zdjecie jak miszczu dyryguje..no i na tym zdjeciu ma taaaki dzwiny wyraz twarzy... wpatrzcie sie, z czym sie wam to kojarzy ;) misczu jest wiecznei zywy !! klask klask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Panie Piotrze!!! Mam 11 lat i byłam na dwuch Pana koncertach. Bardzo mi się podobało,ale po tym wsystkim co zaszło nie mogę uwieżyć ,że każdy solista odmówił współpracy!!!! Niech się Pan nie martwi co oni mówią ,co piszą gazety... To zazdrość ludzka !!! Niektórzy ludzie nie potrafią się pogodzić z tym ,że jest ktoś lepszy!!! Oni chcieli Pana zniszczy,ale im się nieudało !!! I tak trzymać !!! wierzę w Pana!!! I muszę powiedzieć jeszcze to ,że ludzie będę oddawali te bilety na koncerty bez Pana !!! Co to za koncert bez człowieka który to wszystko wymyślił ,który dał początek istnieniu tego wszystkiego!!! Cała moja rodzina się zgadza!!! Mam nadzieje ,że prawnicy się zajmą tymi solistami i tą firmą . Juz napisałam e-maila do Duo !!! To niepoważne ,ale ja się w to wtrącać!!! Wiem swoje i podziwiam Pana ,za to ,że się Pan nie poddaje i nie podda!!!! Zawsze będę z Panem !!! Pozdrawiam i liczę na koncerty !!!" "Piotr - idz do przodu!!! To w Tobie jest siła. Uwierz w to, ze to TY jestes wielki. POWODZENIA" " Dzień dobry! Panie Piotrze jest pan dla mnie wielkim kompozytorem/muzykiem. Uwarzam jako 14 latek, że pana utwory są wspaniałe. Czytałem pana biografię i zauważyłem zdanie o pianinie. Ja uczę się grać na tym instrumencie od 4 lat i bardzo lubię to robić. Pozdrawiam Serdecznie! " "Panie Piotrze jest pan wielki !!!! Mam dopiero 12 lat ale uwielbiam pana muzyke strasznie mi sie podoba. Moim zdaniem jest pan świetnym kompozytorem. Naprawde pana muzyka porusza wszyskich serca. Serdecznie pozdrawiam!!!!! " zauważyliście przedział wiekowy i "rozumowy" tych wielbicieli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUL... na razie nie mam potomka ale już obmyślam kraj, w którym przyszły Młody Gajowy będzie się wychowywał z dala od "muzyki" miszcza... :D nie wiem, może palenie dużych ilości majeranku wypala umysły tych młodych ? Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać po tym co przeczytałem :o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz teraz rozumiem, czemu kaze do siebie mowic panie .... :o moze powinnam sie zalogowac jako 8-latka, poza tym jak on do nich mowi, nie poddawaj sie, w tobie sila.... toz tak guru czlonkow sekty motywuje :( Kota - klaskac klaskac nie spac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Witam bardzo milo mi, ze nie musze Wam Panowac. A teraz powiedzcie Mi gdzie zniknal imc Pan Koniuszy? Klask, Klask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
O wlasnie sie zjawil juz za nim tesknilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"moze powinnam sie zalogowac jako 8-latka?\" a później na forum: świnkowaaa:- cześć, jestem (...) i mam 12 lat miszczu: - cześć, jestem Ola i też mam 12 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schemat rozmowy z koniuszym : K-koniuszy a- antyrubik k:nie lubie jablek a. a ja mango K;ale czemu tak bardzo nie lubisz jablek? a.nie, nie mowie, ze nie lubie jablek, mowie, ze nie lubie mango K. ale przeciez jablka sa takie dobre a. matko , powtarzam , ze nie lubie mango, nie mam nic do jablek K. jablka sa ponad wszystko, jablka powinny byc obowiazkowe na stolowce w szkole, szpitalu, kantynie wojskowej, a. super, nie mowie ze nie, mowie tylko , ze nie lubie mango k. powiedz mi a. ale tak szczerze ..czymu nie lubisz jablek? a. mowie, przeciez, nie mam nic do jablek!!! k. nawet ich nie jadlas dzis , a krytykujesz...... wszystkim, ktorzy chca sie wdac z nim w dyskusje, duzo cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniuszy, powiem Ci tak. Jak byłem piękny i młody :D, w wieku tych dzieci to słuchałem tego co wszyscy: Modern Talking, C.C. Catch, Sabriny, Samanthy, disco polo... takie czasy to były. Na szczęście kumpel w liceum zaraził mnie bardziej ambitną muzyką, której słucham do tej pory. A to co prezentuje miszczu... można od biedy nazwać muzyką :o, chociaż nie wiem czy nie obrażam pojęcia muzyka. mam nadzieję, że te dzieci zmądrzeją wraz z wiekiem. Bo jak mówi chińskie przysłowie: Wszyscy ludzie są mądrzy, jedni przedtem, inni potem. Poza tym wielu już o tym tutaj pisało... Nam się nie podoba podejście fanatyczek na jego forum oraz jego samego do siebie i tej "muzyki". No ludzie, miejmy trochę umiaru i samokrytycyzmu. ja nie jestem doskonały, niewiele osiągnąłem życiu ( wiele jeszcze przede mną ) ale takiego podejścia do życia i siebie jak miszcz to ja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Piotr w wywiadzie: \"ja coś tam potrafię i coś stworzyłem\" Przypomina mi to sytuację z wypiekiem pieczywa, do której Pan Koniuszy nie raczył się ustosunkować (albo ja przeoczyłem wypowiedź). Otóż dla mnie zakalec jest zakalcem. I nie muszą mojego zdania potwierdzać eksperci od wypieków. Ja po prostu idę po bułki do innego sklepu przy okazji przestrzegając innych przed zakupem marnej jakości towaru. Nikt nikomu nie zabrania tworzyć muzyki ani piec bułek. Nikt nikomu nie powinien zabraniać krytki muzyki ani pieczywa. A, że wielu słucha takiej lub innej muzyki bądź konsumuje takie lub też inne pieczywo... Cóż, jak mówi stare ludowe powiedzenie: \"jedzcie gówno, miliony much nie mogą się mylić\" ku chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×