Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość koniczynkowy listek
tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo zaraz mnie fanki rubika zlinczuja ;D a koniuszy koniem stratuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkowy listek
eh wena mi sie skonczyla :( a szkoda ej sprobujemy moze pod meldoie FELICITA Al bano i Rominy power rubikomania lalalalalalalalalalala rubikomania zakon wiwatuje rubik koncertuje felicita to przeciez jego radosc zyciafelicita maloletnie fanki spryszczona kochanka felicita leci na kase chce wrobic w bobasa felicita w chicago byli razem z tatulem felicita ktory to ojciec a ktory jej dziadek nananana fanki pomoga rubika obronia felicita srednia wielowa mniej niz polowa dwudziestu lat na forum dymi bany sypia admini tralalala vipem byc trzeba by nie dostac ostrzezenia lalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkowy listek
http://www.pudelek.pl/artykul/7893/paskudzka_pilna_studentka/ buahahahhahah Stara się też często o przekładanie terminów kolokwiów, żeby żadnego nie przegapić. oj ludzie ludzie co za uczelnia ja przyjela i potem wychodzi toto z tytulem magistra zal zal zal ;( wszystko mozna kupic kwestia ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkowy listek
dziekuje :) za docenienie mnie az sama sobie zaklaskam z zachwytu no geniusz przeciez jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koniczynko :) Dzięki za linki, se poczytam w domu coś do piwka :D A na razie gonię jak zwykle uciekające w dal niezaładowane taczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o sprawozdanie z klaskania pytam... ja sie troche opuscilam wczoraj, a Kota poszla spac.... mam jednak nadzieje, ze ktos oklaskiwal za mnie i norma wyrobiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj swinkowaaa *klask klask* ja sie musze przyznć, że dzisiaj się zaniedbałam z klaskaniem:O miałam weltshmertz i nie mogłam się zmusić:( ale teraz nadrabiam mam nadzieje ze miszczu mi wybaczy 😭 *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask* *klask klask*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podupadlismy dzis troche .... ale ja mam tyleeeeee rzeczy do zrobienia w pracy :o klask klask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnkowaaa... co masz zrobić dziś, zrób pojutrze - będziesz mieć dwa dni wolnego :D. Czy zawalanie robotą jest jakimś powszechnym obecnie na całym świecie zjawiskiem ? Mnie też w robocie pogonili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom wciąż nie jestem gejem dzień dobry :) Mnie próbują gonić, ale się nie daję :D Dziś przyszedł do mnie prezes zapytać się o postępy :P Zresztą przychodzi co drugi dzień lub częściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie , chodzi o to , ze mam do jutra wyslac 500 listow , inaczej bedzie za pozno i zawale .... a nie moge siedziec i czekac bezczynnie na oklaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacuneczek świnkowaaa... ja dzisiaj wysłałem tylko 350 listów :D Ale i tak taczki mnie zdublowały ze trzy razy ;). Morgan się freeman z tobą tred :D. Kto rozpowszenia ploty żeś gejem :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiad z Piorem Trybikiem - Wbrew pozorom nie jestem gejem dzień dobry panie Andrzeju - Naprawde? Bardzo mi przykro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierdolu kurwa - > moze, ale chyba nie wieksze, niz moj kot siedzi juz 2 lata w kuwecie...albo 12 tys na latanie dziury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×