Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Ludzie małej wiary... Nie przestawać klaskać http://muzyka.onet.pl/0,1703659,newsy.html i komentarz: \"Co ta Rzeczpospolita chrzani -porównywałem ostatnio Rubika z Mozartem i uważam, że wcale nie jest od niego gorszy.Powiedziałbym nawet, że Rubika melodie sa ładniejsze.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Marnotrawny
Powróciłem, by klaskać! Klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask!! Niedawno ukazałmi się Miszczu i mówi: "Zbłądziłeś, chłopcze, ale jeśli znów zaczniesz gorliwie klaskać, jest jeszcze dla ciebie nadzieja. A teraz idż i głoś moją chwałę!" To żem wrócił, bo Miszcza trzeba słuchać! Nawet wtedy, kiedy próbuje śpiewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogogogogoggo
O czym jest te topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym jest topik ten, ze na forum \"miszcza\" piotra pana rubika nie wolno wypowiadac sie w jakikolwiek nieprzychylny \"miszczowi\" sposob, inaczej zostaje sie zbanowanym....ogolnie to taka mala sekta jest :) pozdrawiam serdecznie klaskaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odlokowali,a ja zapomniałam hasała taka ładna pogoda,nie warto psuc sobie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom_as
kup konika od rutowicz i jestes gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyczaili z tego co widzę :o Ja skończyłam rozmawiać i teraz dopiero tu wlazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety modzi kasują bez opamiętania :o :D Powinni się innym przyjrzeć a nie nam, my grzeczne aniołki jesteśmy przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na uczuciowym kiedyś caaaały dzień wisiał temat, w którym pomarańczę się po mnie woziły prymitywnym językiem, wyciągając moje posty i zarzucając hipokryzję ;) Miałam swego czasu dyskusję z flanelkami z układów i takimi które zajętym na pena wskakują (co dla mnie jest be i fu, i ogólnie syf, kiła i mogiła), w której pozwoliłam sobie przedstawić swoje zdanie nt. układów właśnie i dawania zajętym ;) A te się uczepiły moich postów że seks uprawiam :o Nie wiem jak można nie widzieć różnicy między seksem z miłości, w związku, a seksem z zajętym facetem lub w układzie :o Modzi zareagowali dopiero na drugi dzień ;) Jak widać - są równi i równiejsi :) I tym optymistycznym akcentem kończę na dziś, jutro do pracy niestety ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×