Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

*kotek* ty jestes nasza jedyna wtyka tam teraz , cos ciekawego , cos sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ta cos tam irys ... znaczy sie nesca :) , moze i dobrze, niech czyta .. moze wysynie wnioski , a co komentuje tam nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przyłączam się do Was ;) Czekam na meil aktywacyjny od Miszcza Rubika i wreszcie będę mogła siać rozpiździel niczym Ladacznica :classic_cool: Chociaż obawiam się, że długo to nie potrwa :o Wiecie co.. na co dzień staram się wierzyć, że większość ludzi ma mniej więcej poukładane w łebkach...Niestety te psycholki burzą mi światopogląd 😭 Ja proponuję przepuścić szturm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Świnkowa, właśnie dostałam bana za wypowidzi tutaj. Na rubikforum nie napisałam nawet słowa. Ale w sumie to dobrze, bo to miejsce obniża IQ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeee dostałam bana :classic_cool: jestem rekordzistką! Aleeee zrobiłam rozpiździel hahaha :D :D :D Kocham kafe bo przynajmniej tutaj są normalni ludzi a nie jakiś popierdzielony zakon :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest niezgodne z prawem i nie ma takich zapisow w regulaminie tego forum, niech ja tylko dojade do domu dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak to jest możliwe, że za samą obecność na forum dostaje się bana? Oni są chorzy, bez kitu :D Ja bym to popchnęła gdzieś dalej bo to jest łamanie praw człowieka, a konkretniej wolności słowa :O i teraz już całkiem poważnie mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do pudla nie, nie chcialam sie az tak nabijac... ale teraz chyba juz trzeba bedzie cos stworzyc i rozeslac po pudlach, kozaczkach, super expresach, faktach i takich tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miszczu "- facet jak facet , niech sobie dzierga te nuty...ma prawo do zycia jak kazdy i nie mam nic do niego , ale to forum to jakas paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi uwazaj, bo cie zbanuja niz dojdziesz... choc wyszkolony jzu jestes , wiesz jak sie zwracac do VIPow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On też musi być za przeproszeniem popierdolony zdrowo bo gdyby był normalny to by jakoś zareagował na to co się tam wyprawia, a tu jak mordę strzelił widać, że jemu się to podoba :O :O :O W sumie lubiłam go nawet, ale po tym co tam zobaczyłam cała sympatia poszła w piździet...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przyłączam się do Was jeśli można, sprawy z forum za bardzo nie znam, ale własnie się tam zalogowałam, a zainteresował mnie ten temat bo \"uwielbiam\" rubika :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja pyl niegodny w szafie mistrza pana rubika, chcialam pokornie spytac, kiedy mistrz pan rubik z owej szafy laskawie wyjdzie ku swej chwale? " Świnkowa -> mnie to wczoraj prawie zabiło, ale o co come on z tą szafą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powaznie na poczatku myslalam ze wszystkie pudle wyolbrzymiaja ... niestety bylam w bledzie. oni nawet polowy nie opisuja tego, co tam sie dzieje :( ten kabaret pierwsza klasa :) i temat sie nam pieknie rozwija 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak ktos jest zakamuflowanym gejem to mowia, ze he/she is in the closet ( closet to taka wneka w scianie na ubrania i inne takie, zwana prze polakow szafa z braku takiego "wynalazku" w polsce:) , dla mnie rubik to wzor geja-kameleona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam się przed chwilą chciałam tam wejsc ale jak wy to mowicie dostałam bana widze, że to na serio jest parodia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×