Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

Gość pojecia nie mam.......
melduje sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
u gejow jest ciota a u was....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
pytam sie czy jest jakas nazwa do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
ja nie bardzo rozumiem problem dot "odgrywania rol" skad pomysl ze tak jest w zwiazkach homo? u heteor to ok, jedno baba drugie facet to sa relacje kobieta-mezczyzna, u osob tej samej plci sa dwie kobiety lub dwoch facetow, jak w kazdym innym zwiazku czy to homo czy hetero, ludzie sie od siebie roznia charakterem jedno dominuje, drugie jest bardziej ulegle, ale nikt by chyba nie powiedzial ze kobieta o silnym charakterze w zwiazku hetero robi za faceta a facet za kobiete jak jest pantoflarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani u gejów nie ma faceta baby ani u nas nie ma baby faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
a co to jest maniura?czy czos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
to wo ogoel bez sensu mi sie wydaje...po to sie staram, podrywam kobiety a one mnie i z nimi zyje, by nie bylo zadnych facetow, ani roli faceta w zwiazku..jakby tak bylo ze ktos jest kobieta ktos robi za role faceta to bym poszla na łatwizne i sie z jakis facecet zaczela spotykac, tylko po co?! to praiwe tak samo odstreczajace jak ucinanie konczyn dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
no ale chyba lubicie męzczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
ja pojecia nie mam pewnie jakis slang mlodziezowy.ale byl taki polityk-edward maniura ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nazwy tego bo tego nie ma ...ja jak będę z kobietą to będę z kobietą ...a nie z kobietą która będzie grać faceta...po co mi facet ? napisałam to na tamtym wątku ale powtuże ...mój przyjaciel gej jest męski i chce męskiego faceta...kłaki na klacie dwudniowy zarost itd. na większość moich gej przyjaciół dziewczyny bardzo lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ciebie pytam ...co to maniura ?nie znam tego słowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba maniera? że niby gej mówi nie po męsku...nie no takie ciepłe różowe kluchy też są ...ale ja osobiście takich raczej nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
lubic, czy nie lubic......tak jak nie oceniam ze wszystkie blondynki to puste debilki taj jakiegos zdania stereotypowego na temat mezczyzn nie mam, moge ich lubic badz nie, ale jako znajomych przyjaciol, nie zwiazalabym sie z zadnym, bo mnie nie pociagaja fizycznie, a to istotne w ziwazku jakby nie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
a co was najbardziej podnieca w kobietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
sprawdzilam i wg slangu maniura-to łądna dziewczyna....... babababa skad ty takie slowa bierzesz, co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ...ja się nie zadaje z hetero facetami zbytnio ...:) mam paru gej kolegów a tak to jakoś nie specjalnie ...ale nie mam jakiś specjalnych problemów ...nie żebym bała się facetów czy się ich brzydziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
jak rozpoznajecie swoja czyli lesbijke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
maniura-tak mi utkwiło z programu o lesbijkach;własciwie czarna maniura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
brzydzic nie, ale ze mialam watpliwa przyjemnosc przezyc sex z facvetem to nie chce tego powtarzac, w bliskich okolicznosciach brzydzily mnie jego narzady plciowe-tyle ode mnie :P sadze ze dosc standardowo mozna podejsc do tego co pociaga nas.tak jak wiekszos kobiet powie ze faceci sa pociagajacy bo yy no wlasnie to nie bardzo wiem, ale np poczucie humory, spojrzenie czy tam zgrabny tylem to chyba tak samo ja mam z kobietami....jedni ludize zwracaja na tylki inni na wlsoy jeszcze inni na nosy i acy co na dlonie patrza kazdy z osobna co innego lubi.....ale osobowosc jest najwazniejsza! i najbardizje pociagajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja nie wiem jak rozpoznać inną lesbijkę ...to jest jakiś taki uśmiech jakieś takie spojrzenie ...my naprawdę nie różnimy się od zwykłych kobiet :)Są niby jakieś obrączki na kciuku lewej ręki jakieś labrysy kolorowe tęcze ale nie wiem w sumie czy to jest faktycznie jakiś znak...;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pociągają rude włosy -na głowie:D- i zielone oczy :D poczucie humoru uśmiech ...:) wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się raz przez dwie sekundy całowałam z facetem ...a bleeee...najgorsze dwie sekundy w moim życiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
z reguly ludize wiedza o sobie na zasadzie przekazow ustnych itd, spotykaja sie w jednym gronie i czesto mijaja gdzies.a jak jakiejs dizewczyny nie znam a mi sie podba, przygladam sie jej, zapewne zachowuję sie w sposob nieswiadomy zalotnie, jak czesto kobiety do facetow, kiedy ona zareaguje ale nie ze podejdize i da mi po pysku, tylko odpowie na moje dzialania, przechodze do dalszych majacych na celu wykrycie ew "ofiary" i wtedy pewnosc uzyskuje dosc szybko, kobety hetero sa czesto speszone albo obracaja w zart pewne sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
ale lesbijka to jest własciwie miłe słowo?czy jest jakies fajniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
ja sie za less, lesbijki i lesby nie obrazam, chociaz wolalabym zeby lesba mowily tylko osoby tej samej co ja orientacji tak jak u wielu gejow gdy jeden nazwie drugiego pedalem to troaktuje sie to zartobliwie a nie jako obelge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babababa jrty
czy kiedys bedziecie miec dzieci?chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często lubię przyglądać się mijanym bądź mijającym dziewczyną :) Tak podobno to jest właśnie sposób te zalotne spojrzenia :D Ja się kiedyś nie mogłam oprzeć wrażeniu że dziewczyna z którą raz gadałam a potem jak sie minęłyśmy na ulicy i się praktycznie odwróciłyśmy w tym samym czasie to ona się uśmiechnęła tak ślicznie ale byłyśmy za daleko żeby się odezwać...a szła za jakąś dziewczyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam.......
ja nie chce bo nie lubie-nie wiem czy orientacja ma na to wplyw, w kazdym razie nie chcialabym rodzic dziecka, chyba ze moja partnerka zapragnie to sie zapewne zgodze (mam miekkie serce) ale jak ona urodzi ,skoro chce, a ja zaakceptuje i pokocham, to chyba najczarniejszy z mozliwych scenariuszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×