Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

Gość lesba
podnosze bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesba
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesba
u mnie jest tak-jestem bi i mam okresy-raz heterosexualny, raz homo. nieraz to sie wszystko przeplata. ogolnie jestem chyba bardziej homo, bo nie bardzo rajcuja mnie faceci jako plec, ale mialam juz raz stan totalnego zakochania w facecie, to trwalo bite 7 lat. niestety byla to platoniczna, nieszczesliwa milosc. teraz przezywam znow homosexualny okres. to jest wrecz jakies nienormalne-nie moge patrzec na pary hetero, denerwuja mnie. rok wczesniej tego nie mialam. jak myslicie moge sie nazywac lesbijka, czy jestem jednak raczej bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesba
Ciii-jak to jest z tymi butch i femme? ktortm "typem" jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ale butch to chyba nie jest rodzaj lesbijki tylko z tego co wiem butch to to samo co transwestyta...tylko nie chce robić operacji...czyli kobieta która czuje się facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś bi i sądzę że biseksualne dziewczyny są bardzo nie fair w stosunku do nas mówiąc że są lesbijkami ...to tak jakbym poszła gdzieś nabroić i powiedziała jestem zosia a zosią nie jestem a potem chodzą plotki że zosia coś tam naskrobała...ja to widzę na takiej zasadzie...bo potem się ludzie burzą że my homo jesteśmy zboczeni że to kaprys i myślą że orientacje można zmienić...bo zobaczyli że kobieta która mówiła że jest lesbijką i spotykała się z kobietami nagle jest z mężczyzną.jak ludzie mają zacząć nas traktować poważnie i zrozumieć ze tacy się rodzimy i jesteśmy tak samo zdolni do miłości i stałego związku jak hetero skoro widza takie sytuacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam...jestem raczej kobiecą kobietą :) tyle że noszę się jak tancerka hip hop czyli większe skate spodnie skate buty i do tego obcisła bluza albo koszulka :) nie maluje się bo jakoś nie specjalnie mnie to kręci mam dość długie włosy :) jestem normalną kobieta ...chyba nie spodziewałaś się męskich ciuchów i ogolonej głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to że kobiety podobają mi się a mężczyżni niezbyt (z nielicznymi wyjątkami) czyni już ze mnie lesbijkę? Bo już sama nie wiem czy jestem les... Niby z badań wynika, że człowiek z natury jest bi a to czy będzie homo czy hetero zależy od procesu socjalizacji. Poza tym większość naczelnych jest bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem stanowczo lesbijką :)...wiesz musiałabyś to dokładniej opisać...samo to ze kobiety wydają ci się atrakcyjne jeszcze nie znaczy ze jestes lesbijką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesba
mnie faceci prawie w ogole nie pociagaja emocjonalnie, ciezko mi sie nimi tak emocjonalnie zafascynowac, natomiast fizycznie jestem w stanie z nimi uprawiac sex, ale ogolnie nie dalbym sie pokroic za faceta jak wiekszosc lasek. oni mi w zasadzie wisza. natomiast przezywam czeste fascynacja kobietami, czesto starszymi, takie platoniczne milosci. poza tym kobiety jako plec bardziej mi sie podobaja. fizycznie kobieta jest dla mnie najdoskonalsza forma homo sapiens. natomiast nienawidze kobiecej nienawisci- jedna drugiej zrobilaby najgorsza podlosc byleby tylko zdobyc tego czy innego kolesia. nie gloryfikuje kobiet, a jednak je kocham. i jest we mnie duza dawka zdrowego feminizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesba
dalabym-sorry za literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro raz zakochałaś się w mężczyźnie to nie jesteś lesbijką...lesbijki nie zakochują się w mężczyznach mężczyźni im się nie podobają (chyba że na zasadzie ma fajną fryzurę itp.) mężczyźni ich nie pociągają...Ten jeden raz który nazwałaś miłością znaczy że lesbijką nie jesteś,możesz być biseksualna z przeważeniem na homo ale nie homo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama napisałaś na początku swojej wypowiedzi...jestem bi z okresem raz homoseksualnym raz heteroseksualnym...nie jesteś lesbijką a biseksualistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesba
pewnie masz racje-ale teraz mi sie wydaje ze po moim heterosexualnym okresie calkiem wpadlam w lesbijstwo i juz nigdy w zadnym kolesiu sie nie zakocham. mozliwe to? a kobietki kocham, uwielbiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ale prosiłabym cię żebyś mimo wszystko nie nazywała się lesbijką i nie wprowadzała ludzi przypadkiem w błąd bo wiele musze się namęczyć nie raz żeby komuś wytłumaczyć że nie jest tak jak myśli i to że sąsiadka miała faceta a teraz ma babę nie znaczy że orientacje można zmienić... Jaruś-->To teraz wiesz...czy to coś zmienia :P?No i nie jestem lesbą tylko lesbijką ...nie lubię określeń typu lesba pedał bo to ma zabarwienie obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
dobra zmieniam nick z lesby na bisexualna. sluchaj Ciii, a ty na 100 procent jestes pewna ze nigdy juz nie zakochasz sie w facecie, chocby raz? ps. o to ze kogos bede wprowadzac w blad sie nie martw. nikomu sie do swojej orientacji nie przyznaje. na zewnatrz jestem heterosexualna "do bolu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem pewna że nigdy nie zakocham się w facecie :) na 110% :) Jaruś--> Lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem lesbijką i ja nigdy nie zakocham się w facecie :) ja kocham tylko i wyłącznie kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uifwegifgui
ciii a moze jestes takim paszczurem ze cie zaden chlop nie chce to sie za baby wzielas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa mariana
a moze ty-uifwegifgui-masz takiego malego ptaka(jesli jestes facetem) albo jestes pusta blachara bez mozgu i se odbijasz na Ciii. znam duzo lesbijek-te w typie femme to naprawde piekne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uifwegifgui
pytanie zadałem, zresztą nie do Ciebie daunie, a poza tym z ciekawości, co w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mój/moja droga ...nie jestem takim paszczurem że mnie żaden facet nie chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariana-->czyja wiem czym taka piękna ...jestem zwykłą naturalną szczupłą kobietą-tancerką w wielkich spodniach i obcisłych bluzach i koszulkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa mariana
do uifwegifgui ciołku, down pisze sie wlasnie tak jak ja to napisalem nieuku! a co boli cie, ze np Ciii by na ciebie nie poleciala nawet jakbys z golym fredem przed nia tanczyl na rurze, bo woli laski ty mizoginie! sprawdz se w slowniku co ten trudny wyraz znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
mmm Ciii z opisu brzmi obiecujaco... tak a propos bylabys sklonna na zwiazek z kobieta bi, czy raczej tylko 100 procentowa les?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uifwegifgui
Ale sie podnieciłas, no straszne rzeczy z ta pisownia, zaraz lece kartkowac slownik bo tak mnie dojechałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uifwegifgui--> ale dostałeś już odpowiedź na swoje niezbyt kulturalnie zadane pytanie ..czego tu jeszcze szukasz...jak chcesz się wyzywać to są od tego inne topiki nie mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×