Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Troskliwa MAMUSIA

MARZEC 2008!!!

Polecane posty

Gość Troskliwa MAMUSIA

Hej są tu przyszłe mamy które mają termin na MARZEC 2008 ??? Jesli tak to swietnia, ja sama mam termin na 27.03 wiec czasu coraz mniej, ale czuje sie swietnie :) Moj maz sie mna caly czas opiekuje, ale jak narazie z pracy nie zamierzam zrezygnowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja tez mam termin na marzec....nie moge sie juz doczekac.... Czytam tu te posty i nadazyc nie moge...caly czas jeszcze pracuje i zamierzam w pracy zostac do 14go marca....bede sie starac wpadac tak czesto jak sie da...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa mamusia
Hej ja równiez mam termin na marzec a dokładnie na 19 i juz sie nie moge doczekac az bobas sie urodzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkładka pod myszę
ja też mam na marzec :) dokładnie na 15 marca, również nie mogę się doczekać, dla mojego maluszka pokoik cudnie urządzony, więc tylko czekamy na przyjście. nie wiem jaka płeć, chcę aby było to niespodzianką, pokoik jest neutralny, więc nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest już taki Topik ...
Oczywiście miało być 22.06.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz łzawiący
no i w związku z tym, że jest to co? kolejnego założyć nie można? to pokasować wszystkie duplikujące się tematy. Też mam termin na marzec. 22 marca. Chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andula
Ja mam nadzieję niedługo (do 08.03) Już sie nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Wam dziewczyny :) Też miałam termin na marzec tylko zeszłego roku :) ... ehhh aż łezka się kręci ja sobie to wszystko przypomnę :) Życzę Wam szybkich i lekkich porodów no i oczywiście zdrowych maluszków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×