Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzosmutna1212

brak orgazmów

Polecane posty

Gość bardzosmutna1212

A więc mam problem Nie mam orgazmów zarówno łechtaczkowego jak i pochwowego. Czerpie przyjemnośc z seksu (również oralnego) ale nie potrafie dojśc nawet przy masturbacji nie jestem w stanie doprowadzić się do orgazmu :( co jest ze mną nie tak? Dodam, że pamiętam za młodych lat pare orgazmów (np. przy ściskaniu udami) teraz już ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
Nie możesz dojść uprawiając seks z partnerem ? I nie możesz dojść nawet gdy robisz to sama?? A bierzesz pigułki anty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutna1212
własnie nie biore, dlatego nie wiem co może mieć na mnie wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
Może to tylko chwilowe, różnie to bywa. Czasem jak zbyt często uprawia się seks są kłopoty z dojściem , szczególnie gdy kobieta nie ma mniejsze potrzeby niż partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutna1212
tak, ale szczerze mówiąc seksu nie uprawiam aż tak długo a problem z orgazmem miałam już wcześniej (podczas masturbacji) widać jestem ta "jedną na milion", która nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsf
moze brakuje jakiegos przekaznika w mozgu badz zle działa jakis neurotransmiter. W koncu kazda lechtaczka ma tyle zakonczen nerwowych ze nie powinno byc problemu z orgazmem .Sprobuj z prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
To możesz mieć z tym problemy, skoro robisz to niezbyt często. Orgazmu trzeba się wyuczyć ,wyjście jest proste , nie staraj się go osiągać za wszelką cenę po prostu kochaj się eksperymentuj i przede wszystkim wyluzuj nie stresuj się tym że nie możesz dojść. Traktuj seks jak dobrą zabawę którą uprawiasz z przyjemnością i dla przyjemności zobaczysz że orgazm nadejdzie w momencie w którym najmniej się tego będziesz spodziewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutna1212
nie wiem... mozliwe, że za bardzo się tym przejmuje na początku bylo to dla mnie dośc mało istotne "okej, nie ma orgazmu - przeżyje" Potem gdy z moim ukochanym zaczeslimy uprawiać seks oralny troche się zaniepokoił tym "brakiem" podczas normalnego seksu dośc wielu dziewczynom nie udaje sie dojść więc tym w ogole sobie głowy nie zawracałam... ostatnio rozmawialam troche z siostra na temat orgazmów ładnie mnie skwitowała "nie wiem dlaczego to robisz skoro nie możesz skonczyc" według niej orgazm jest jedną z najwazniejszych rzeczy ona podczas maturbacji potrafi dojsc pare razy a ja jestem jakims wyłomem chyba w tej rodzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
Możesz mi powiedzieć ile masz lat?? Spróbuj z prysznicem tak jak radzi Ci gdsf, tylko wyluzuj i nie staraj się za wszelką cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutna1212
nieskonczone 19 sprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutna1212
z moim miśkiem jesteśmy ze soba już bardzo długo a przygode z seksem zaczęliśmy niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
Tak po prawdzie to orgazm jet w głowie... czasem coś blokuje nie fizycznie a tam w psychice.. czasem są to nieprzyjemne przeżycia..czymś można się zrazić do seksu i kobieta staje się na pozór oziębła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutna1212
nie wiem dlaczego... mam nadzieje, że mi przejdzie w sumie swojego życia nie będę komentowac ech.. trzeba bedzie cwiczyc, na spokojnie, pełne rozluźnienie oby coś z tego wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
Może w tym " ech" jest ukryta przyczyna kłopotu... Bądż cierpliwa to nie prawda ze seks bez orgazmu jest gorszy algo go nie ma. Seks nie jedno ma imię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
po pierwsze jeśli podczas seksu będziesz tylko myślała jak "dojść" to zablokujesz się psychicznie i nigdy nie dojdziesz po drugie musisz "znaleźć" swoją pozycję" Np moja żonka dochodzi najszybciej w poz. na jeźdźca tyłem" . Ma wtedy 3-4 orgazmy kolejno w poz tzw klasycznej też dojdzie ale mówi że to nie to samo . Zresztą widać to po jej reakcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutna1212
btw. nie chodzi tu tylko o seks, ale również o masturbacje, seks oralny bo przecież "podobno" tym sposobem łatwiej dojść szlak mnie bierze kiedy widzę posty na forum "kiedy kończe masturbacje zastanawiam sie po co mi facet" ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuklux
Moja kobieta czasem nie może dojść po pary próbach zaczyna się wkurzać ftedy kończę zawody bo wiem ze z tego już nic nie będzie. Kiedyś przypadkiem odkryłem że dochodzi od samego drażnienia sutków... To są prawdziwe odloty czuje się wtedy jakbym ujeżdżał dzikiego konia ... prawdziwa jazda ... Musisz znalezć swoją metodę i pozę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam identycznie
Uprawiam seks z moim facetem od 7 miesięcy i nigdy nie miałam orgazmu ani łechtaczkowego ani pochwowego. Podczas masturbacji też nigdy nie udało mi się dojść. Jakiś koszmar! Mój chłopak prawie ma orgazm jak go całuje po sutkach, brzuchu, a jak on całuje moje piersi to nie czuje prawie nic. Owszem jestem podniecona mam ochote się kochać, ale jak już jesteśmy w trakcie to dochodze do wniosku,że to wcale nie jest przyjemne, że nie było warto :(((( :( :\ Jedynie po alkoholu jest mi przyjemnie, ale i tak nic nie wskazuje na to,że orgazm mogła bym osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia112
Ja mam tak samo zastanawiam się czy zmiana partnera może coś zmienić czy coś jest ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eichhoernchen
zostaje Ci tylko udawanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis tam facet ma racje...w moim przypadku ODLOOOOOT przychodzi o wiele szybciej gdy dodatkowo pieszczone sa piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam identycznie - niemalze idealnie opisałam moj przypadek ;) rozni sie tylko tym ze ja mam nieco krótszy staz... ;/ I nie pom,aga mi nic, ani stymulacja sutków, ani minetki.. no dosłownie nic!! Kiedys kiedys.. na poczatkach masturbacji jeszcze cos przychhodziło, teraz - totalna klapa. Pozatynm wydaje mi sie ze wogóle mam mało wrazliwe sutki.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88888887
witajcie jestemz moim chłopakiem od 5 lat i to był ejdyny facet w moimzyciu...jest czuły iw ogóe ale te znigdy nie miałam orgazmu....:( z tego co wiem to w łózku jest niby dobrymbo opowiadały mi jaki on jest,kurwy z którymi mnie zdradzał....jestem nie tylko smutn a ztego pwodu,ale tez dlatego ze nigdy nie zaznałam przyjemności.. w łóżku totalnie sie nudze albo udaje...co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooooonimeeek
ja mialem troche inny problem ... moja kobieta nie miala orgazmu pochwowego... zazwyczaj bylo to tak ze ja dochodzilem raz , dwa a ona praktycznie nic... pomimo ze potrafilem zabawiac ja palcem i jezykiem nawet 30min i dopiero robilismy to... wkurzalem sie i odrazu mi sie juz nie chcialo... w ogole ona nie chciala pozniej uprawiac juz sexu praktycznie... musialem ja namawiac... za duzo myslala o ciazy i roznych takich pierdolach zamiast skupic sie na mnie i na tym co robimy ;d a kiedy zrobilem fajnyl nastroj , filmik romantyczny i takie tam;d przyszedl i orgazm ;) a i ja nie narzekalem :D zrobilismy to 7 razy jednej nocy... nie wiem co ona czula ale wiem ze miala ostrooo , gdy wbijala mi swoje paznokcie tak w skure ze myslalem ze przebije mi na wylot hehehhe ;) watpie zeby udawala ;> cale plecy podrapane i w ogole ;d hehehhe ;d grubo było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie poganiaj kobiety do osiagniecia orgazmu ,bo to je rozprasza tylko systematyczna stymulacja stref erogennych czasami i godzinę az dojdzie Mało kobiet ma orgazm pochwowy i najgorsze juz jest to że masz do niej pretensje że nie doszła podczas stosunku bo to nie zależy od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh ja mam to samo
tez nie moge dojsc do orgazmu, przy masturbacji tak, ale nie z partnerem:/ co zrobic zeby to zmienic? nie jestem nigdy spieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika13
ja tez mam tak niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana21
Tak czytam o tych orgazmach i chcę Wam napisać o sobie. Mój mąż nigdy nie dotykał mojej łechtaczki, a mnie to nie przeszkadzało gdyż miałam orgazm pochwowy, albo go wogóle nie było. Wydaje mi się, że moja łechtaczka jest \"uśpiona\" i już nic nie pomoże. Od kilku miesięcy mam kochanka, który również nie interesuje się łechtaczką. Wiem, że miał bardzo dużo kochanek, więc mnie wciąż zastanawia co takiego podoba mu się w uprawianiu sexu ze mną, czyżby ten orgazm pochwowy. Ktoś tu na forum napisał, że niewiele kobiet go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×