Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość REBUS

Czy opłaca sie otworzyc apteke?

Polecane posty

Gość REBUS
Gagusia a frannczyza np placowke banku otworzyc?co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
drogi REBUSIKU pomysł super ,tylko pomysl jak wyposazony jest taki bank [w tej chwili nie pamiętam cz jest jakis bank działający w tym systemie] mniejsz z tym ,firma która łaskawie ! pozwoli ci działac pod swoją marką ma b. twarde zasady tzn.godzisz sie na ;wszystkie warunki ,odkupujesz ich meble,i płacisz albo iles% ze sprzedazy albo okresloną kwote co miesiąc,tanczysz tak jak oni grają,REBUS zapraszam do mojego tematu PIJALNIA CZEKOLADY WEDEL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawko
ludzie moja rodzina ma 3 punkty apteczne i teraz otwieramy apteke opłaca sie ja sam jestem farmaceuta jak sie nie znacie na temacie jełopy to po co zabieracie glos... zeby otworzyc apteke to trzeba miec lokal minimum 100 metrow kwadratowych w tym odpowiednia liczba pomieszczen nawet odpowiednie drzwi do lazienki niemam czasu zeby wszystkiego wymieniac poczytaj wymogi sa straszne programy np ks apteka 3 tys kasy fiskalne ponad 2 tys jedna wagi do receptura slabej firmy nie nieznanej 1200zl nie mowic o meblach i zatowarowaniu bo to 100tys zl ale nie wyjdzie za chiny 800tys chyba ze budujesz lokal pomieszczenia od podstaw ale jak masz lokal to jakie 800tys? kto to wogole napisal? no i magister musi byc z piecioletnim stazem i 2 letnim stazem na stanowisku kierownika apteki nigdy w aptece nie moze zabraknac mgr farmacji technik sam nie moze zostac w aptece tak na oko to za 300tys apteke mozna otworzyc jak wiecej to to musi byc potezna apteke sam slyszalem o aptece w lublinie ktora ma przychody miesieczne 2.5mln zlotych czyli 25 miliardow na miesiac narka i chlopie nie porywaj sie z motyka na slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Sz.
przy osrodku zdrowia sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
ta apteka cała to jedna wielka chujnia i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolis
Ale jesteście durni!! 90% z Was nie wie o czym pisze. Sam prowadzę i punkty i pełnoprawne apteki i przez neta również. Zachęcam do założenia apteki ten rynek jest tak chłonny, że 4 apteki jedna obok drugiej i każda ma klientów! 1 punkt miałem 80tys zł na zatowarowanie - dofinansowania i umowy z firmami farmaceutycznymi na promocję ich produktów to tylko aby wystartować. Kto pisał 800tys? HALLLLOO co za dureń. Powiem tak - najtrudniej o dobry wykwalifikowany personel. Leki przygotowywane indywidualnie konieczny dobry technik farmaceuta. Takich jest sporo ok ale 40% kradnie na pochybel zwłaszcza coffeinę , efedrynę etc. wszystko co da się sprzedać. Kolejni wykorzystują Lab do swoich celów tj. np. MEFEDRON a kilka procent to nieodpowiedzialni idioci którzy źle mieszają tudzież dawkują leki raz miałem takiego pacjenta któremu rząd wielkości liczb w tą czy tamtą to żadna różnica. Raz klient mógł dostać wręcz placebo a raz dawkę która go zabije. Nevermind - teraz musicie uważać na dostawców leków którzy oferują.. np. wycieczki albo inne chu...stwo w zamian za sprzedaż Vit C z CHIN - jak tam nie trzyma norm to pół biedy ale często mają związki niebezpieczne dla zdrowia!! i to nie źle wpływające ale realnie niebezpieczne dla życia. Takich to od razu mam ochotę ukatrupić. Reszta jest ok - tylko nie wciskajcie ludziom ciemnoty! jest wujek google i jak upchacie coś czego wujek nie wie albo wręcz przeciwnie to stracicie klienta na zawsze. No i nauczcie się co jest na opakowaniach i ulotkach albo jak wyleczyć pdstw. schorzenia bo apteka to też taki wujek google. No i narkusy - przychodzą i kupują 10 syropków... niby ok dobry klient ale ściągnie złe towarzystwo i bandę dzieciaków którym jak nie sprzedasz syropku to Ci oszabrują lokal. Proste... monitoring i nie będą chcieli kupować syropków na kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga laz
a powiedz jak z obrotami w aptece /da się z tego wyżyć ? to duża inwestycja na początek , personel drogi , lokal też -warto tyle zainwestować jak długo się zwraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
na kaferii ? to możesz się do amłeja dać złowić , albo innej piramidki :D Ot dobre miejsce na wywiad gospodarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga laz
jest temat to pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
No pytasz, pytasz :) Tylko w jakim celu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga laz
mam dwie przyczyny lokal i dobre chęci , planuje coś otworzyć tylko co...w takim celu pytam . rozumiem że wyszło w niewłaściwym miejscu ale nie jestem z branży i próbuje się czegoś dowiedzieć . jak możesz coś wnieść to proszę agaglaz30@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiieekk
co wy ludzie za pierdoły gadacie Apteka w dobrym punkcie to żyła złota na początek wystarczy 100 tys. ja pracuje w hurtowni farmaceutycznej neuca w Toruniu po pierwsze na karzdym leku co najmniej 20% przebitka albo więcej a nie 12 zł na 1000 zł po drugie płaci się na początek dopiero po 1 miechu a jak się wejdzie w program ś-z w neuce to ma się jeszcze dość spore ulgi i neuca mebluje aptekę i koszty jeszcze trochę spadają i nie 100 tys. wtedy tylko jakeś 80 - 70 tys. więc jak się nie znacie to takich głupot nie pier***cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdfdffdf
misiiek ty nieuku pracujesz w aptece? jak widac "karzdy" debil moze byc aptekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas magisterek
Heh, nie zły kolo jesteś. Czytanie z zrozumieniem się kłania. Do szkoły czas wrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem opłaca się, ale zależy od lokalizacji. Koszta mogą być różne. Ja dzięki firmie Pharmaco Ratyński spełniłam swoje marzenia o niedużej aptece - dziś apteka prosperuje super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zależy od tego, gdzie się chce aptekę otworzyć. Jednak jak się spojrzy , to aptek pełno, powstają nowe i też dają radę, więc chyba się opłaca. Polacy podobno dużo rozmaitych lekarstw biorą i wystarczy kolejna reklama na jakąś chorobę lub dolegliwość i tłumy do aptek lecą. Mój znajomy niedawno otwierał aptekę, meble apteczne zamówił od http://www.aptecznemeble.com/ i jakoś interes podobno się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenie o otwarciu apteki to jak marzenie o amputacji nogi. mówię to ja, mgr farmacji prowadzący 4 apteki. rynek jest strasznie popsuty przez duże sieci i bardzo agresywne mniejsze sieci. ogólnie to powodzenia w dokładaniu do interesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę własną aptekę i zdecydowanie nie mogę narzekać na brak klientów. W końcu ludzie leki będą kupować zawsze. Ale planując taki biznes warto poszukać firmy, która ma w swojej ofercie oprogramowanie dla aptek, obsługę informatyczną aptek oraz serwis aptek kam soft. Ja to wszystko znalazłam w firmie http://www.ksbiuro.pl/. Cena za ich usługo jest bardzo przystępna. A oprogramowanie działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam tą firmę http://www.jaro.home.pl/ Firma mieści się w Warszawie ale działa w całym kraju. Współpracuje z wieloma producentami więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że każdy biznes to jakieś ryzyko i rzeczywiście często sieciowe apteki często wypierają z rynku te starsze. Jeśli działacie w branży farmaceutycznej i interesuje was serwis sprzętu farmaceutycznego, to warto zapoznać się z ofertą tej firmy http://www.farmatech.com.pl/. Moim zdaniem lepiej serwisować sprzęt niż od razu kupować nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oplaca sie ale jesli masz wiedze jesli chodzi o lekarstwa . Ja sie zdecydowalam. Nidelugo otwarcie, dokupuje jeszcz emeble. Slyszeliscie cos na temat http://www.met-lak.com.pl/ bo zastanawiam sie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrauonetpl
Witam. Chciałabym bardzo otworzyć swoją aptekę. Mam dużo możliwości, ale brakuje mi kogoś, kto mógłby mnie pokierować, doradzić. Dziękuję bardzo za każde informacje. e-mail - sandrau@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjusti188
Ja też zastanawiam się nad otwarciem własnej apteki, na razie zbieram wszelkie informacje- co, gdzie i jak? Ale już powoli jestem coraz bliższa spełnienia mojego marzenia. Wstępnie przygotowałam sobie biznes plan, znalazłam nawet stronę z której będę do niej czerpać wyposażenie http://zdrowyobywatel.pl/jak-wybrac-sprzet-apteczny/- wydaje mi się, że są tu całkiem ciekawe propozycje. Zobaczymy, jak wszystko wyjdzie jednak w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuje otworzyć aptekę i jestem tego samego zdania co inni, że jest to dochodowy biznes. W chwili obecnej jestem na etapie kompletowania wyposażenia apteki i zaplecza. Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat https://www.twoje-zdanie.pl/jak-wybrac-lodowke-na-leki-do-twojej-apteki/ . Wiem już jakie lodówki wybrać. Zastanawiam się nad oprogramowaniem i kasą fiskalną. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarryJanex
Apteka to nie jest taki zły pomysł, szczególnie w czasach gdy ludzie zjadają tabletki garściami, jest to chore, ale nic z tym nie zrobimy. Przynajmniej biznes się kręci. Jeżeli już ktoś się zdecyduje na taką działalność, to trzeba pomyśleć o specjalistycznych meblach, tutaj taka mała wskazówka http://www.biurovivailcanto.pl/metaloplastyka-w-aptece-pelne-komplety-mebli-do-apteki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wyposażenia do przydadzą się tez pojemniki na przeterminowane leki, my dobrej jakości pojemniki kupowaliśmy w http://www.nowista.pl/ i oni tez odbierają od nas odpady farmaceutyczne i oddają do utylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od dziś wiadomo, że drobne prezenty dla stałych klientów sa bardzo miło widziane dla tego ja do swojej apteki regularnie robię zapasy w medisquad i kupuję torby firmowe, pojemniczki na leki oraz opaski dla cukrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Apteka to świetna sprawa. Przecież lekarstwa są potrzbene całej rzeszy ludzi. Otwierajać jednak apteke musisz miec odpowiednio wykształconych pracowników, a poza tym lekarstwa te zmusisz przechowywać w odpowiedni sposob. DLatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie meble, np. w http://www.met-lak.com.pl/produkty/meble-medyczne/ maja swietne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×