Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam ...

moja cipka to ja

Polecane posty

Gość dkdalalla
Draska, nie widzisz pewnej sprzeczności w tym, że laska pisze ja = cipa, a potem pieprzy o teatrze? Jak dla mnie - suka z wściekiem macicy tak zwanym, do tego mająca się za osmy cud świata i księżniczkę, Pretensjonalne, kiczowate, niewyżyte seksualnie, wulgarnawe dziewczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdalalla
No i jeszcze durna niunia wierzy w horoskopy. No ŻENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy nie macie prawa mnie oceniac z jakiegos powodu Was wkurzylam, ale to juz nie moj problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdalalla
W przeciwieństwie do ciebie, bo ty nawet myśleć nie potrafisz. Po prostu temat ci się, wielka damo, udał, nie ma co. Jak również umawianie się na seks przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdalalla
Jesteś w błędzie. Mamy prawo cię oceniać tak jak każdego tutaj. Tyle że nie którzy zakładają sensowne tematy i nie ściągają takiej burzy na siebie. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamat dobry - sex Ty tez tu jestes a internet - lepszy srodek niz siedzenie przy barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkurzyłaś mnie,tylko sama nakręcasz spiralę i zaraz tu będzie kocioł. Nie oceniam tego jaka jesteś i co robisz w życiu,oceniam tylko to w jaki sposób przekazujesz to innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdalalla
A jeszcze inni mając dość rozumu, żeby nie reklamować swojej cipy w temacie i nie obnażać się debilnymi opisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy nawet nie potrafia sie podpisac - masz racje ludzie roznia sie od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdalalla
Boshhhh... ty naprawdę nic nie rozumiesz. I do pieprzenia twojej cipy potrzebna jest informacja że jesteś księżniczką i lubisz teatr muzyczny? Ten, który się załapie zaiste będzie miał to w wielkim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze raz przeczytałam ten opis, jest ciepły i stanowczy zarazem. Czy w sprzecznosci pozostaje to, ze ktos lubi seks i jednoczesnie ceni w zyciu jakies wartosci, dla mnie nie. Dama czy kobieta z klasa, to nie jest nadąsana panna, ktora udaje cnotliwa, tylko ma dystans do siata i siebie samej wyrazajac szczerze siebie jak to zrobila wlasnie autorka. A sam tytul "cipka to ja" to troche prowokacyjnie, ale co pasuje do tematu idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkdalalla Idz już spać, oceniłaś i tyle po tobie :classic_cool: Inne koleżanki również Oceniacie inna babę tylko przez pryzmat tego ze napisała o swoim popędzie, jakby to była jakis zmaza na honorze. No mój Boze, to takie popularne w tym kraju, tu kobiety nie maja przeciez prawa przyznać się do popędu. :o Żenua. naprawdę sądzicie że prymitywna blachara pisałaby o teatrze (muzycznym!), kominku, świecach, winie, i nie-lubieniu piwa, i papierosów? Taka idzie się rżnąc za dyskotekę, albo gdzie tam jeszcze. a ja wiem, o co chodzi ;) i mimo, że niestety nie reflektuję ;), ogłoszenie jest ciekawe... mimo wszystko :P powodzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to mi si epodobało łatwiej teraz kogos na necie znaleźc niż przy barze...szczera prawda na ok 50 klubów u mnie to semoge znaleźć pustaka który mi zrobi loda tez perspektywa... a co w tym złego ze kobieta zareklamowała sie w ten sposób zreszta to bez róznicy czy byłoby w temacie szukma kogos do niezobowiazujacej znjomosci tez nazwalibyscie ja kurwa zreszta napisała cos co mi nie spasowało nie nie besztam jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos a moze pasowac w 100%? chyba nikomu sie to nie udalo... i sadze, ze to dobrze, byloby nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym sie spytał o zawód i wykształcenie i miałbym juz 100% pogladu:P:P i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój niestety to by było jakbys miała zawodówke i kursy albo niepełne wyzsze... ale i tak mi nie odpowiedizałas do końca;) ... zreszta hehe w temacie napisałąs tak zeby przyciągnąc duzo ludzi w niedługim czasie ktos po prostu nie zrozumiał na czym polega wabik na chłopa to tak jakby postawic astona martina na parkingu a na siedzeniu połozyc hrabiego monte christo:) i o to własnie chodzi niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziekuje, ale wy jessteście prostolinijni. Pomyslalby kto, ze tacy swieci. Po to dziewczyna napisala o sobie, aby poznac kogos podobnego do siebie, z ktorym moglaby wyrazac swoje pragnienia na tym samym poziomie, a nie z przypadkowym dupcyngierem, ktory ani me ani be ani kukuryku. Seks to tez sztuka, a nie tylko ruchy posuwistoo-zwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety niektóre nie widzą różnicy. Wystarczy takim rzucic hasło jak w tytule czy inne, i zaraz gapia się na siebie porozumiewawczo - w najlepszym wypadku - a w gorszym mamy to co tutaj czyli moralizowanie i jechanie po kims kogo się w ogóle nie zna. Własnie o takim typie pisałem wczoraj gdzie indziej :classic_cool: Obracam sie wsród podobnych niestety. Jak widac sporo tego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×