Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam ...

moja cipka to ja

Polecane posty

Gość helloł
to nie jest dobre miejsce na rozglądanie się, czy już zauważyłaś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...inteligentna, pewna siebie, ...po 30tce ...mhmm moj typ ;) zaluje ze jestem tymczasowo poza trojmiastem ...stanalbym chetnie w kolejce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale casting trwa ...wiec chcesz czy nie chcesz kolejka rosnie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem! ten temat jest ci znany i dla ciebie to nie pierwsza impreza tego typu 👄 stad ta monotematycznosc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciaż na polowanko... he..he... a nie lepiej w miescie tak buszować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ludzie a czemu tak bardzo naskakujecie na autorke? To jej zycie i ona się nim cieszy. Jeśli robi to w zgodzie ze sobą tzn że jest wszytko ok i nich sobie szuka kochanka. To że to potępiacie to ok bo macie na ten temat swoją opinię. Pozdrawiam. Nie chciało mi się wszystkiego czytać ale skoro szukasz kochanka to raczej masz męża (ja tak uważam że kochanek to dla mężatki). Jesli go nie masz napisz np Szukam_sex_maszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam meza 👄 a mezczyn tylko na sex, myslacych ta czescia ciala, jest pelno wokol, ale mnie to nie interesuje... tzn nie tylko to ;) kocham sex, zawsze, wszedzie i o kazdej porze, ale.... nie z byle kim 👄 nie lubie sie soba dzielic 👄 a Ty lubisz? zreszta 30-stolatki wiedza juz (zazwyczaj ;)) czego chca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss Szukam Kochanka, Piszesz że nie widzisz tutaj ode mnie tych spojrzeń.. Spojrzenie są, ale występuję tutaj jako obserwator. Ni ma nic wspólnego z Twoją osobą, ani osobowość, mimo wielki krzyki i naskakiwanie na Ciebie, cenię Twoją namiętność i subtelność… Kuszącą… Kuszącą tylko że, mamy odmiany cel tutaj mi się wydaje. Ty, od wirtualnej zabawy, wabienie słowami, masz nadzieję przenieść tego w życiu.. I tutaj nie mam nic do zaoferowania. Jestem żonatym, kocham moją żoną i nie szukam ani zdrady ani miłe przelotny chwil uniesienia. Bawię się słowami, kuszę, drążnię tutaj ale jest granica który nie będę przekroczyć. Bo ani Ty ani ja nie będziemy usatysfakcjonowany. Bo co to przelotny seks bez jej cudowny oprawy? Już wyrosłem od tego.. a dzielić się nie można.. Nie można być i tu i tam. Niektóry będę dobić gwóżd.. chciałby ale Się boi, słyszałem.. lub nie może po prostu..he..he.. Ale tak brzydki że i tak uciekniesz.. różne wredny teksty tutaj padają. Ani to, ani tamto i jeśli szukałbym kochanki, uwierz, mam wybór w realu. Dlatego nie angażuję się w Twoim tutaj topic. Życzę owocny poszukiwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumiales mnie... napisałam, że nie widzę spojrzeń, ale nie w tym znaczeniu nie wiesz jak to jest być smotną, całkiem fajną trzydziestką... pierwszy rodzaj spojrzeń - kobiety mnie nie lubią, nie zapraszają i się im nie dziwię, faceci, ich faceci są okropni, myślą samotna, sama - łatwa, nic bardziej mylnego... źle być w takim towarzystwie - unikam drugi rodzaj spojrzeń - w każdym innym miejscu niż net (przynajmniej tu tego nie widzę, i o tym pisałam), bar, pub, itd mam wrażenie, że mam napis na czole \"przeleć mnie\" , wrrrr - tu jeszcze gorzej - unikam dlatego zostaje net: anonimowy, pozwalający ukazać prawdziwą siebie... ale i niebezpieczny i okrutny lub też biuro matrymonialne :) dla kochanek? konkubin? partnerek? znasz jakieś?? ;) nie traktowałam Ciebie inaczej, niż rozmówcę topiku pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry penisku
a co na to twoja Anka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawygo
Cześć !co jest takiego w :wyjątkowej 30-ce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry penisku
na inne cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawygo
szukasz kochanka,moja cipka to ja-to ma być coś co czyni Cię wyjątkową?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawygo
Hej,zakończyłaś już dyskusję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaaaa
Skoro taka "wyjątkowa", to czemu do tej pory stara zgorzkniała panna? Koleżanki mają facetów, a ta "wyjątkowa" nie:O, bo ma na czole napisane....-jak sama stwierdziła...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaaaa
za to Ty doskonale rozumiesz i podajesz mail'a żeby tą cipę obejrzeć:P:O, wyczułeś ją, chyba dobrze:P a może też tego szukasz co i ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaaaa
szkoda słów:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry penisku
tak, wyczuwasz kobiety, oglądasz inne cipki, a twoja Anka cała happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, masz racje, nie wiem co to być fajną 30-ką, wolną. Ale sama zapędzasz siew kosi róg! Nie ma nic złego w tym stanie, a to że myślisz że w barze naklejają Ci ten „przeleć mnie”.. czy tylko w barze?.. Czy to nie pierwsza myśl facetów kiedy się zobaczy śliczną laską?.. Wolna czy nie. Taka jest natura. I odwrotnie tez. Myślisz że dziewczyny/kobiety nie myślą w tych kategorii?.. Może są subtelniejsze ale ile razy jest czy byłem zaczepione w rózne imprez.. i cale ich nie przeszkadza że jestem żonaty! Obu płci kuszą i mają swoje za uszami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×