Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam ...

moja cipka to ja

Polecane posty

Dobra, kumpel przestał chrapać to chyba obudził sie, see u later!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym miałaś na myśli! Nie do wiarę tych kobiety! He..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowię póznie.. ma taką miną..że bez noża.. chlał i ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada rada rada
Szukajaca, to forum dla kobiet, jeszcze rozumiałąbym gdyby ktoś tutaj szukał kochanki... założ sobie profil na randkach, zaznacz, ze szukasz seksu i gwarantuję, ze masz kilkanaście propozycji dziennie, mozesz przebierać inne dobre miejsce to lokalny czat, w pół godziny 10 propozycji spotkania - też można przebierać i wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... potem.. żar opada ale pozostanie czułość i przytulanie się.. ale nie długo bo jako doskonała kochanką wiesz jak podnieść znowu.. napięcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rada rada rada powodzenia szukajacym sexu, niewyzytym erotomanom-gawedziarzom itp.... sadzisz ze tu zagladaja tylko kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Reno dzieki za odpowiedź, własnie takiej się spodziewałem ;) Francja uważana za ladacznicę. No mój Boże, a szkodzi to komuś? Chyba nie, jeżeli sami Francuzi (i Francuzki :classic_cool:) nie robia z tego problemu.. bo i z czego. Poziom życia i panstwa i tak mają wyższy, jak widać jedno drugiemu nie przeszkadza. Mało tego, ludzie z całego świata do nich jeżdżą, cieszą się i zostawiaja u nich pieniadze. >>> rada rada rada. problem jest inny. Topik to sposób rozmowy. Ktos wchodzi, wychodzi, wymienia opinię, może się dołączyć lub wyjść jak mu nie pasuje. Chodzi o to, że po rozmawiających widać, do czego - i w jaki sposób - zmierzają i co soba prezentują. Dac ogłoszenie na serwisach, zaznaczając żę \"szukam seksu\" nie jest dobrą opcją, bo zlecą się tony barachła tylko czekającego na następną tanią, płaską kurewkę, która, tak - pewnie tylko tego szuka. Na topiku człowiek prezentuje siebie. Otwiera się, niejako i przyciaga (lub odpycha) innych. Wiem co mówię, mój własny topik o samotnych ma juz 50 stron, a dziewczyny na nim zawzieły się, że wydobędą moje zdjęcie :classic_cool:. (nie wiem po co :P) Wszyscy musza zrozumieć, że jeżeli człowiek odsłania się na tyle, to bynajmniej nie ma ochoty potem świecić twarzą. Szczególnie w tym tutaj \"tolerancyjnym\" społeczeństwie co powyżej. I jeżeli nawet komus potem pośle się zdjęcia, to będzie to osoba ściśle wyselekcjonowana ilus-tam-dniową (może iluś-miesięczną) \"pisaniną\" na topiku - czym zdobędzie sobie zaufanie. Chodzi o to, by tą \"pisaninę\" widzieli przy okazji wszyscy zainteresowani, i mogli sie od razu określić, czy im taki styl rozmowy pasuje czy nie. Gdy robi to iluś naraz - mamy po prostu oszczędnośc czasu (i nerwów). lecę, nie zaśmiecam dalej też samotny, ale za młody dla autorki :classic_cool: ....no i z innego województwa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaasssissssst
Załosna z Ciebie kobieta... Trochę wykształcenia łyknęłaś i w główce Ci się poprzewracało.. To żałosne żeby swoje jestestwo sprowadzać do tego kawałka tkanki dziwacznie uformowanego i z nim się utożsamiać.... Współczuje Ci.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaa....Francuzi uwielbiaja sex, obok wina, sera i bagietki, sex jest dla nich chlebem powszednim, kochaja i zdradzaja sie ile wlezie, uwielbiaja tez swintuszyc, faceci ciagle gadaja o \"dupach\" a kobietom nie obcy jest temat rozporkowy a czy u nas jest tak bardzo inaczej? ;) Reno 👄 Je ne parle pas francais :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze u nas jest inaczej.... panowie moga sobie pozwolic na wszystko kobiety? hmmmm nie chcialabys widziec min moich kolezanek kiedy omawiaja inne rozpustne, a one - tylko po bozemu :) oral - mozna o czasu do czasu anal- zboczenie, tylko dziwek wiecej tematow nie poruszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaasssissssst
Jesteś mężatką?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka, nie wiem jakim cudem, ale to chyba z moimi kolezankami rozmawiałaś :classic_cool: 👄 PS Napisz województwo, stan sywilny, brak dzieci i wszystko inne w stopce, bo się pytać nie przestaną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma pewności, rzuciłem przykładowo. To niech np. napisze jak to u niej jest i spoko. (no chyba, że dzieci nie zamierza w to po prostu mieszać, w koncu kochanka powinno to zwyczajnie nie dotyczyć) Tak czy owak część pytań sie skończy, bo sytuacja będzie jasniejsza - i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem normalna kobieta :) wiec mam co powinnam miec w moim wieku :) odpowiednie doswiadczenia i przezycia rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×