Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mocno - zdziwiona

Ale oszustwo na allegro.pl

Polecane posty

Gość mocno - zdziwiona

Sukienka z BonPrix’a wystawiona na Allegro.pl i podana, że jest produktem firmy Apart. Na Allegro kosztuje ona około 600 zł a w BonPrix około 100 zł. Tu jest na allegro: http://www.allegro.pl/item306383006_apart_wyjatkowa_sukienka_38_jedyna.html A tutaj w sklepie BP: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114..-919.2&pr=22356 Mnie to zdziwiło, a Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij to do pracownika
Allegro. Zobaczysz jak szybko aukcja zniknie z pola widzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja,nie tylko sukienka taka sama....nawet modelka,ach co ja piszę-identyczne zdjęcia,he he he he ,ale zdierstwo!!!!!!!!!!!!!!jak na to wpadłaś,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno - zdziwiona
gdzie jest podany jakiś email lub jakiś kontakt na ich stronie, bo nie widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peppe-roni
hehe,napisalam do tego co sprzedaje: 'widac jak bardzo luksusowa.... ' i wstawilam link tego bon prix niech nie mysla ze glupich znajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno - zdziwiona
Jak wpadłam?: No często oglądam katalog Bonprixa i oglądając przypadkiem Allegro, ta sukienka mi się skojarzyłam. Więc szybko weszłam na str. bonprixa i porównałam sobie te kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpaa
O kurde! ale przekręt! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj oglądałam sobie kryształki na Allegro i jedna dziewczyna kupiła po 5 zł a sprzedaje je po 47 zł...ludzie są porypani jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok ale
servis allegro już o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno - zdziwiona
Dziwne, nie wiem gdzie napisać o tym . .. /pomożecie?/ Masakra, żeby sprzedawać sukienkę kupioną za 100zł po 700 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,że jeśli masz chętnych którzy ci kupią towar to możesz sobie zaśpiewać cenę jaką chcesz.Możesz narzucić marżę 400% A tu chodzi o to,że wystawia ,że to niby Apart a w rzeczywistości bonprix. A może rzeczywiście jest to apart, a bonprix zerżnął sukienkę? nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtochy
a swoją drogą, zeby takiego drapaka kupić za 6 stow, to trzeba być kretynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zapytalam sie goscia dlazego torebkez H&m ktora kosztuje 80 zl sprzedaje po 120:D ot owiedzial ze kazdy ma prawo do wolnego rynku i zebym sobie tym dupy nie zawracala:D:D:D:D a kiedy tez ogladalam super kozaczki Venezia na allegro kosztowaly 600 zl:D a w sklepie lukam a tam kosztuja niecale 400 zl:D tez sie pytalam gosca dlaczego taka roznica:D to powiedzial ze z innej skory sa zrobione:D ahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie dlaczego ludzie kupuja ciuchy w lumpach i wystawiaja je na alegro a nieswiadome tego osoby je kupuja? wydaje mi sie ze to ejst gorsze niz podniesienie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocn - zdziwiona
tamtych spodni nie widziałam nigdzie, ale jeśli chcesz je kupić to raczej można znaleźć tańsze i też ładne, a nie kupować za 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje na alegro bo sie boje bo nie wiem np jak sie bede czula w ciuhu ktory kupie nie wiem jak bedzie lezal, jaki to material, itp wiadomo ze na zdjeciu kolory moga byc inne, itp lepiej isc samemu do sklepu i kupic i byc pewnym ze sie widzialo i przymierzylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugukg
BO W BON PRIXIE UBRANIA ROBIONE SA NA WZÓR!! PRZECZYTAJCIE DOKLADNIE REGULAMIN BONPRIXU!! FIRMA APART SPRZEDAJE ORYGINAL CZYLI TO CO WIDZICIE NA ZDJECIU! A BON PRIX CYTUJE"SUKIENKA JEST IDENTYCZNA BĄDZ BARDZO PODOBNA DO SUKIENKI NA ZDJĘCIU" ALE Z WAS "SZERLOKI"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro kazdy robi co chce i tylko od uczciwosci sprzedawcy i ewentualnej nieporadnosci klienta wsio zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×