Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdaleinella21

Czy jest coś,czego żałujecie?

Polecane posty

Gość Magdaleinella21

Witam Was, Jestem młodą studentką pedagogiki,mam 21 lat i .. mam pytanie. Chciałabym się zapytać osób..po 30-stce.. a najlepiej to i po 50-tce ;) CZEGO ZALUJECIE W ZYCIU? -czy w ogóle jest coś takiego? żałujecie,że COS ZROBILISCIE.. albo .. .. że czegoś nie? chcielibyście cofnąć czas by dokonać innej decyzji ? Jestem bardzo ciekawa.. pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja żałujeże ..
tak młodo wyszłam za maz :( teraz mam 43 lata i zaluje bo moglo moje zycie wygladac calkiem inaczej glupia szczenieca milosc to byla i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona26aaaaaaaaaaa
ja załuję ze poszłam na kierunek studiow który mi nie odpowiiadał i przez to zmarnowałam dwa lata bo go nie skończyłam tylko poszłam na inny i dopiero w tym roku skonczylam studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena48 .......
jest rzecz ktora cholernie załuje ze nie poddalam sie cudownej milosci ktora mialam tylko zyłam rozumiem teraz moje zycie by bylo inne mialabym z TAMTYM DZIECI Z TAMTYM BYL SYPIALA,ZYLA a nie z tym starym cepem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa 44
A ja żałuję że kilka lat temu zbyt pochopnie zerwałam z facetem, zostawiłam go dla innego, że nie rozmawialiśmy szczerze i przez niedopowiedzenia nie chciałam juz z nim być. Kontaktujemy się cały czas ale tego co zrobiłam kiedyś się nie zapomina. Jestem w innym stałym związku ale bez miłości i namiętnośći tylko z rozsądku. Nawet jeśli kiedys będziemy razem to straciliśmy tyle lat i nic juz nie będzie takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruperta
Żałuję, że nie byłam bardziej niegrzeczna. Myślę, że torchę mnie ominęło. Na szczęście tego złego pewnie też. Ale może miałabym więcej do wspominania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- posłuchałbym matki i zamiast na politologie poszedłbym na prawo. - znalazłbym sobie inną dziewczynę, lepiej dobraną charakterem (oczywiście też ładną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Żałuję, że nie wyjechałem w pewnym momencie mojego życia zagranicę. 2. Odpuściłem za szybko dziewczynie, którą kochałem (a ona po kilku latch na przypadkowym spotkaniu powiedziała mi, że jeszcze teraz kocha mnie do szaleństwa). Niestety oboje jesteśmy małzonkami w innych związkach. 3. Wybrałem zły kierunek studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Żałuję, że nie wyjechałem w pewnym momencie mojego życia zagranicę. 2. Odpuściłem za szybko dziewczynie, którą kochałem (a ona po kilku latch na przypadkowym spotkaniu powiedziała mi, że jeszcze teraz kocha mnie do szaleństwa). Niestety oboje jesteśmy małzonkami w innych związkach. 3. Wybrałem zły kierunek studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh a jaaaa
ja załuje naiwnie tkwilam w toksycznym zwiazku i wiem ze wiele mnie ominelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
A ja żałuję, że spotkałam pewnego mężczyznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa78
Ja też żałuję, że poznałam pewnego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaluje ze powiedzialam kilka niemilych slow pewnej osobie , nie zdarzylam przeprosic , bo na drugi dzien nie zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie była żona
A ja żałuję, że nie nawaliłam po ryju szmacie, która dawała dupy mojemu mężowi, gdy byłam w ciąży!Bardzo żałuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona31
żałuję,że byłam cnotliwa i miałam tylko jednego faceta w łóżku :/ teraz ciekawość mnie trawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniewykształcenie
Żałuje że nie poszłam na studia. Miałabym lepsza prace i lepsze zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje zdrady
ktora skonczyla sie rozpadem mojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholernie zaluje
ze nie zapobieglam smierci mojego taty. a moglam. wystarczyloby tylko troche uwagi. glupia k***a :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jak będę stara
teraz mam tylko 30 lat i nie czas na takie podsumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja żałuje że moj
kochanek nie jest moim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałuję że za wcześnie wyszłam
za mąż,zły wybór,teraz jest fajnie wyszłam drugi raz za mąż za jego kolegę(żeby było śmieszniej taka ironia losu),ale przez tamtego straciłam najfajniejsze młode lata życia,ale z niego był dupek, jak ja mogłam miec takie klapki na oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
..ze tak pochopnie oddalam moje dziewictwo,ze potem nie bylam zbyt swieta dziewczyna , gdybym mogla cofnac czas , teraz to rozumiem ,ze nie tedy droga , ale podobno z deficytow milosci w dziecinstwie wynikaja takie komplikacje typu szukanie milosci na sile i dopatrywanie jej na zlych przykladach :( dzis jestem dorosla kobieta , ktorej prawdziwej milosci nie dane bylo (jeszcze ) zaznac , nikt mnie nia nie obdarowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaPytamSie
a ja zaluje, ze wyszlam za maz za tego dupka, ktory jest teraz moim mezem i katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaPytamSie
i tez zaluje, ze nie pogadalam z dziadkami wiecej, ze nie pospisywalam fajne przepisy, ktore poszly juz w niepamiec Zaluje, ze dawalam ludziom wciaz szanse i ze bylam tak strasznie uczciwa myslac, ze inni tez I zaluje, ze zmarnowalam 4 lata na chodzenie z dupkiem wierzac,ze to ten, zamiast rzucic w cholere i poczekac na cos lepszego nie bylo sie do czego spiesztc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaPytamSie
i zaluje, ze nie poczekalam z utrata dziewictwa do slubu. Teraz ta moda miedzy mlodymy dziewczynami jest wlasciwie przeciowko nim. Jednak co zostalo wypracowane przez tysiace lat jest madre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^
żałuję że zaczęłam pisać na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×