Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdaleinella21

Czy jest coś,czego żałujecie?

Polecane posty

Gość kama 22
Załuję że nie zostałam singielką , nie inwestowałam w siebie, że nie byłam egoistką, rozdalam siebie bliskim mi ludziom a mnie dopadły i zostały choroby. Załuję że wyszłam za mąż, żałuję że nie jeżdziłam po świecie , żałuję że byłam za grzeczna i przez to obrywałam od mniej grzecznych. Zmieniłabym wszystko w życiu od podstaw i nie chcę wierzyć w reinkarnację bo drugi raz nie chciałabym przechodzić przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atyp1
Tak zaluje zadania sie z jedna dziewczyna, z druga ....z jeszcze jedna ...i z ta ostatnia ktora klamala i zdradzala . Zaluje ze zawsze wybieralem te niedobre. Gdyby nie te bledy, zycie nie byloby najgorsze:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niczego nie żałuję,byłem kiedyś szczęśliwy potem już nie byłem, mam córe zarąbistą,niczego nie żałuję co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaa88333
najbardziej zaluje ze: - zle traktuje rodzicow potem zaluje: - niewykorzystanych szans: faceci, praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zunie
,,,,że 8 lat temu wzięłam rozwód. Mam 53 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzony..dawno temu
zaluje, ze odpuscilem tak lekko temu frajerowi, ktory odbil mi laske i zmarnowal pozniej jej zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminkamuminka
żałuję.że: poszłam na nie te studia co powinnam , że tak póżno wyszłam za mąż i chyba za niewłaściwą osobę, że nie mam dzieci , że wszystko jest na opak a tak nawiasem mówiąc to żałuję,że nie jestem mądrzejsza i taka mało obrotna :/!no ale sama sobie tak pościeliłam to i tak się musze wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z krainy Oz
zaluje ze nie jestem z tym kogo kocham tylko z tym nudnym palantem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczego nie żałuję!
Nie mam żadnych gwarancji, że wchodząc inaczej w każdy zakręt życia, okazałoby się to życie dla mnie lepsze, niż to, które mam w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym mogla sie cofnac w
czasie, zaczelabym sypiac z facetami juz w liceum, dla sexu, nie czekac na tego jedynego. Nie poszlabym na studia, a od razu do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandlub
my żałujemy że pytasz się jeżeli inaczej żylibyśmy to nie czytałbym takich głupot i moje życie nie straciło by nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bardzo żałuję, że..........
zakochałam się w duchu cafe bez pamięci. Wiele cierpienia, zazdrości i nieprzespanych nocy mnie to kosztowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sage eyes
Żałuję, że dwa razy pozwoliłam sobie na wybór kogoś innego niż mężczyzna, za którym teraz, po tym spotkaniu po latach wypłakuje morze łez. Dwa razy zrezygnowałam z niego, mojej pierwszej miłości.... Wydaje mi się, że życie śmieje mi się ironicznie w twarz: popatrz, kogo straciłas! Już niczego nie da się zmienić, tylko staram się zapomnieć, przestać czuć, wrócić do uporządkowanego, dobrego przecież życia. Tak ciężko zapomnieć i wybaczyć sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żałuję, że nie pocałowałam w końcu takiego jednego, bo czekałam na jego ruch w tej sprawie.... no i się nie doczekałam :P żałuję, że dałam się nabić w butelkę takiemu drugiemu, który na początku w ogóle mnie nie obchodził. kiedy już zaczęłam coś do niego czuć, on przedstawił mnie swojej dziewczynie :) ale to co powyżej, to jest już przeszłość. teraz najbardziej żałuję tego, że nie zaprosiłam do siebie fajnego chłopaka, bo przestraszyłam się, że będzie chciał uprawiać seks i że nie będę mogła go powstrzymać (tak, za dużo drastycznych filmów się naoglądałam). z tego powodu właśnie, świetnie spędzony dłuuugi wieczór zakończył się tak, ze chłopak mnie na pewno znienawidził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuy27
Żałuję, że: zakochałam się bez wzajemności - bo nie potrafię nikomu zaufać skończyłam takie, a nie inne studia - bo mogłabym mieć lepszą pracę okłamywałam najbliższych - bo mam wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksy
Żałuję że miałem romans z żona kumpla. Chciałbym jeszcze raz się urodzić he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuje, że dalam sie oszukiwac i wykorzystywać przyjacielowi, którego kochałam żaluje że nie przejrzałąm na oczy w pore i nie walczyłam o siebie żałuje że nie powiedziałam mu kocham w odpowiednim momencie bo może wszytsko potoczyłoby się inaczej... żaluje, że byłam lekkomyślna we wczesnej młodości, że skończyłam złe studia i nie miałam odwagi marzyć o lepszym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATKA LWICA
niczego nie żałuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gl;k43nygo42
mam 28 lat wiec jeszcze nie wiem czego zaluje a czego nie popelnilam wiele bledow ogolnie staralam sie zyc tak zeby ich nie popelniac-zachowawczo, spokojnie, wrecz przespalam zycie dotychczasowe nie mam meza nie mam dzieci skonczylam pedagogike bardzo zle u mnie ze zdrowiem-zaluje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derdie das
nie rozumiem co to znaczy przegrac życie zawodowe? na emeryturze juz się jest czy jak? przecież zawsze, jak sie jeszcze pracuje można walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję, że w młodości żyłam bojaźliwie, że byłam grzeczną dziewczynką, która dużo się uczyła, a mało szalałam. Żałuję szans, których nie wykorzytałam, a które już nie wrócą. Żałuję, że dawałam kolejne szanse, choć te osoby na nie nie zasługiwały. Żałuję straconego czasu i dopiero teraz, w wieku 33 lat, mam odwagę "wywrócić życie do góry nogami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaluje ze zdradzilam mojego chlopaka...ze jeszcze kilka innych bledow popelnilam, ktore byly dla niego krzywdzace... dziekuje Bogu ze mi to wybaczyl, ze jestesmy nadal razem, ze sie kochamy i juz niedlugo bedziemy malzenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnę szczęściaaa
ŻAŁUJĘ... że nie jestem bardziej zdecydowana że nie potrafię powiedzieć narzeczonemu, że nie chcę z nim już być żałuję że nie pocałowałam GO, chociaż było już tyle okazji żAłuję że marnuję kolejne lata na to niezdecydowane życie żałuję że nie spotkałam się z NIM ostatnio żałuję że ranię mojego narzeczonego żałuję że ranię JEGO żałuję że ranię siebie żałuję wielu rzeczy które zrobiłam... ale najbardziej żałuję tych, których nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żałuję, że nie wziąłem sobie do serca zasady, iż nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Ponownie się związałem z tą samą osobą i niestety znowu nie nam wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfi/\WDKw/
żałuje ,że latałam dlugo za jednym dupkiem...dobre kilka lat po rozstaniu.ale teraz się już z tego śmieje.mam najlepszego męża pod słońcem-prawdziwego faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam najlepszego męża pod słońcem ale żałuję że nie wyszalałam sie przed ślubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×