Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truflaaaaa

facet mnie zostawił, a...

Polecane posty

Gość truflaaaaa

Facet zostawił mnie dla swojej ex, do której przeprowadził się TEGO SAMEGO DNIA gdy wyprowadził się z naszego mieszkania. A gdy dowiedział się że po miesiącu poznałam kogoś innego i spotykam się z nim - zadzwonił do mnie, nazwał kurwą, dziwką, a znajomym poskarżył się jak to go oszukiwałam cały czas, bo kłamałam że kocham a tylko nadarzyła się okazja to już komuś cyt "skoczyłam do wyra". I w ogole biadoli że wszystkie kobiety są takie same - kurwy, dziwki i szmaty i że na żadnej nie można polegać. Rozumiem że liczył na to, że będę się cięła, rozpaczała i zostanę w celibacie do konca życia? Tylko to by go przekonało że GDY BYLIŚMY RAZEM - to kochałam go jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlo 007
dobrze ze durnia zostawiłaś ? wyszło szydło z worka. ciesz sie ze z takim czubem nie jestes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollslasa
faceci są tacy. Oczekują wierności nawet dłuuuuuuuuuugo po związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to weź się
ciachnij z raz dla dobra nas kobiet i uratowania naszego dobrego imienia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2523523
facet nawet jak posuwa inne panny to liczy że jego ex tak go kocha, że siedzi w domu i płacze i broń Boże z nikim sie nie spotyka, bo jak to to kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiota :/ tak jak napisałaś, liczył na to że będziesz cierpiała i wtedy on będzie miał satysfakcję z tego, że ktoś go tak kochał bo był taki wspaniały. Dobrze się stało, że sie rozstaliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że powiedziałaś mu kilka "miłych słówek" na temat jego odejścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko za oko ząb za ząb szczególnie w stosunku do takiego #$%^&%*$ i ode mnie możesz mu powiedzieć, żeby ...spadał. pajac. nie przejmuj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja droga szybko wskoczylas
do lozka kolejnemu facetowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> swoją drogą Ty chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Ona pisze, że dopiero zaczęła się z kimś spotykać, a pan były to już w ten sam dzień wygrzewał łóżko innej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×