Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-1967-

jak rozpoznać dobre biuro rachunkowe???

Polecane posty

Gość gość
Trochę się naszukałam zanim trafiłam na profesjonalne biuro rachunkowe, które dba o klienta i jego interesy. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam wam www.biurogalant.pl Warto rozpocząć z nimi współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie rozważam współpracę z http://capitalaudyt.pl - zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie, a opinie też mają bardzo dobre :) Z końcem miesiąca rezygnujemy z usług księgowej i potrzebny jest ktoś, najlepiej właśnie biuro, które przejmie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie współpracuję z biurem www.ademi.pl i jestem zadowolona no wszystkie zestawienia dostaję w terminie i są rzetelnie przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galibza
najlepiej popytać wśród znajomych, mi tak właśnie polecono tax care, obsługę prowadzę całkowicie online, co jest dla mnie najlepszą opcja bo nie jestem przywiązana do żadnego biura, a jeżdże po Polsce sporo. Teraz będę starać się o środki unijne i z tax care mogę liczyć na wsparcie w formalnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Różne są biura rachunkowe na rynku, sama się długo naszukałam dobrej godnej zaufania firmy ale chyba znalazłam. Od prawie roku korzystam z księgowości w biurze Gut i jak na razie trzymają poziom. Dobre warunki jeśli chodzi o cenę, szeroki zakres księgowania w przypadku KH (więcej o całej ofercie jest na gut-rachunkowosc.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×