Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Czy któras mama dawala dziecku mleko kozie albo sojowe?

Polecane posty

mamani, spróbuj zamiast mleka dać swojej córce SINLAC, jest dobry w smaku, wyglada i smaluje jak pokruszone wafle, moja córka uwiebia go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to chodzi żeby nie wyczuła:) Za 2 dni sypniesz 2 miareczki i może powróci smak na mleczko.:) Moja spora panna ale mleczne fanaberie ma odkąd skończyła 4 m-ce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moon mala pilamkiedys sinlak i bardzo jej smakował. probowalam do niego wrócic i sie nie udalo plula nim. Kurna czy tylko ja mam takie wybredne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani- moj synek pije mleko sojowe:)smierdzi,alejemu nie przeszkadza...jak skonczy rok zaczniemy wprowdzac zwykle:)moze sprobuj jej dac sojowe,chociaz troszke i zobaczysz co bedzie:)Swoja droga to przechlapane masz z ta jej dieta:( szkoda dziecka..pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jej zupe nastawic i obiad mezowi dać. bede później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia niestety mojego takie uczulenie dopadlo jak mial 1,5 roku i od 7 mies pil juniora i lekarka powiedziala ze to od mleka.. niby sie wierzyc nie chce ale tak bylo okazalo sie ze to uczulenie na kakao, ktore powinno byc dozwolone dla dzieci pozywej 2 roku zycia bez alergii wg mnie mala Mania zjadla za duzo slodyczy w tak malym czasie i to wyszlo, to samo u nas bylo, ja bylam chora , tesciowa zajmowala sie malym przez pare godzin dzinnie, ma w zwyczaju zawsze czestowac go jak nie czekolada to batoanmi, a ja malemu jeszcze wprowadzilam kakao do mleka i wyszlo pozniej to co wyszlo, czyli okropna wysypka... na szczescie testy pokazaly ze uczulony nie jest bardzo i tylko na kakao odstawialam i wszystko wrocilo do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę się kłócić absolutnie,ale wydaje mi sie,że jeśli ktoś ma nietolerancję to chyba od urodzenia nie?a nie tak ni z gruszki ni z pietruszki po kilku miesiacach picia mleka.Ale może się mylę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem. mala śpi. Nie chciala jesc kolacji i zasnełą bez. Dam jej ta zupke na sniadanie. Brzuch mnie boli nic mi sie nie chce i nie pamietam gdzie schowalam mój zeszyt z notatkami a jutro od rana mam zajecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani mój synuś jak miał 3latka i wprowadziłam mu kako do mleka, pił je z chęcią, ale z dnia na dzień coraz mniej aż nie jadł nic. Odstawiłam kakao i jest ok. Teraz jego ulubionym daniem jest suchy chleb:o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak wiec robimy postepy i powolutku jemy rozne rzeczy. wczoraj mania zjadla nawet biszkopcika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcale niepowiedziane jest ,że ona będzie miała alergię na kakao.U mojego dziecka takie rzeczy działy sie po bananie.Ale normalnie to było okropne.Z 5 razy próbowałam tego banana podać i zawsze cos wychodziło.Jak miała tak 2 latka dałam jej i nic nie wyszło już.Teraz wsuwa i jest ok.Niektóre rzeczy muszą dzieci nauczyć sie tolerować poprostu.Ale oczywiscie alergia to moze być również.A smarowałaś ja czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarowałam ta mascia co dostalam od lekarki. kazala ja smarowac jak zniknie inna mascia ale olewam to juz. tylko kremem nawilzajacym emolium ja smaruje. nie bede jej lekami maziać bez potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiego wieku mozna podawac to mleko kozie? moj synek ma 1,5 roku i dostaje modyfikowane (zwykle) moj synek od urodzenia ma lekko chrowpowata skore (ale nie suchą i luszczaca) na ramionkach i udach, czasem na policzkach mu sie robi delikatne zaczerwienienie.,Lekarka w przychodni zasiala panike i powiedziala ze to uczulenie na bialko. Za to prywatie pediatra i neurolog (pracuje w centrum zdrowia matki i dziecka, swietny lekarz)powiedzial ze zmiany na skorze sa baaardzo lagodne i narazie wystarczy dziecko obserwowac i robic lagodzace kąpiele w Balneum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa powiem ci ( wiem ze kabinuje jak koń pod góre) ale smarowalam ja cała procz jednej plamki na nózce :) a zniknelo wszystko ta na nózce tez :) tazke to nie od masci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanie- co polecacie do smarowania na taka delikatna wrazliwa skore?znacie jakis dobry balsam/krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka to wczesniejszej wypowiedzi: dostaje mleko modyfikowane ZWYKŁE (dokladnie nestle junior) a nie ZWYKLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff ja polecam krem emolium :) moja ma po nim taka fajna skóre taka jak jedwab :) ale to to samo co ten balneum i jeszcze ma sporo odpowiedników. to takie apteczne kosmetyki. drożsiejsze niz zwykle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie można smarować dziecko robioną maścią witaminową.Jest fajna na taką właśnie suchą skóre.Tylko lekarz musi to na recepcie zapisać.I kosztuje grosze.Ja jak coś tam małej wyskoczy to smaruję lipobase.To jest parafina ciekła z jakimiś tam dodatkami.Nie są sterydy a działa fajnie.Oczywiście oilatum można ,balneum,emolium oilan.To wszystko jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim 10
mleko kozie jest super, ja wymiennie stosowałam z krowim modyfikowanym od Holle, ale wiem, ze mamy z wrazliwszymi dzieciaczkami jechały tylko na holle kozim i chwalily sobie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray_beam

dokładnie! ja tylko kozie z Holle dawałam bo po innych wysypki, biegunki i koniec swiata 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!WON ze spamem srooole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tędy drogaa

takie i takie. kozie jak miala 3 do 5 lat. potem odrzucila manne, owisanki its, neistety.

teraz corka ma 11 lat, czasem zje owsiankę gotowana pol na pol  z woda i kozim mlekiem.

 czasem je jogurty sojowe smakowe - smak brzoskwinia najchetniej.  ale dbam by nei miaal wiecej niz 250g na tydzen takeigo jogurty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×