Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Czy któras mama dawala dziecku mleko kozie albo sojowe?

Polecane posty

a jak nie chce pić mleka,niech nie pije! Zrób normalną porcję mleka w miseczce,dorzuć kleik ryżowy tylko tak żeby aż łyżka stanęła w nim:) dodaj jakie jabłuszko do tego i daj jej łyżeczką.Moja nie pije mnleka w płynnej postaci za nic w świecie.A takie gęste i owszem:D Przecież to też porcja mleka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam taka kaszke jak napisałas na mleku modyfikowanym z jablkiem. dalam jedna lyzeczke i mała zaczeła miec odruch wymiotny. 2 łyzeczki nie pozwolila sobie dac. próbowalam dac jej tez samo jabłko ale tak jak zwykle odruch wymiotny. wkoncu zwymiotowala :( ona jada tylko mieso i warzywa :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko:o ciekawe jaka jest przyczyna ,że nie chce tego mleka:o Może chce ten nutramigen?może zdenerwowała się,ze jej zmiweniłaś?Znam czterolatka,który to świństwo pije i albo to albo wcale:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia ona pila nutramigen tylko do 4 miesiaca potem jej zmienilam po namowie lekarki na miesiac na bebilon a potem ba bebiko czyli juz prawie 5 miesiac pije bebiko i do tej pory byla zachwycona durdala cala flache az pianka zostawala na dnie a od jakis 3-4 dni nie chce widziec butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zeby nie było ze nie lubi pic z butelki to napisze ze dziennie wypija takie ilosci wody z glukoza i herbatki ze jejku... no i pije je z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka
od około 8 mca życia do skończenia 3 roku życia mój syn pił kozie mleko. Dodatkowo podawałam mu zgodnie z sugestią lekarza tylko jaja przepiórcze. Obecnie ma lat 8 i żadnych problemów z trawieniem mleka krowiego czy też uczuleniami :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani acha :) a takiego sztucznego np nana nie chce pic? nam bardzo smakowal junior waniliowy ale on jest od roczku w mojej rodzinie tez mamy chlopca ktory nie chcial kroowiego, do roku karmiony byl cyckiem a po cycku nie chcial nic innego, dopiero kozie pil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest od mleka!! jak ona tyle miesięcy piła a dopiero teraz coś wylazło??? To musi być cos innego do jedzenia.Pomyśl co mogła zjeść w ciagu ostatniego powiedzmy miesiąca.Bo moze reakcja jest spóźniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi po nanie mala ma biegunki juz jej probowalam dwa razydac i to samo było... nie chce ryzykowac. teraz jej daje bebiko. tzn dawalam bo juz nie chce. nam jeszcze 2 miesiace zostaly do roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia przypuszczam ze to czekolada/ slodycze ostatnio za duzo ich dostawala... ta babcia dala polizac, tamta dala ja dalam tatus dal i wychodzilo jakby codziennie zjadala kostke czekolady... pozatym ze dwa razy dalam jej kakao i cos mi sie widzi ze wtedy sie zaczelo tylko na poczatku to byly pekniecia skóry przy stópkach w zagieciach i lekarka powiedzialą ze ja niedoklądnie wycieramy... wiec zaczelismy ja wycierac i nieskojarzuylismy tego z jedzeniem. ewentualnie moje 2 przypuszczenie to chleb bo je go codziennie. codziennie jedna kromke chleba plus ciasteczka... Mozliwe ze to uczulenie na gluten choc z tego co wyczytalam to zarowno celiakia jak i alergia na gluten ma raczej inne objawy glównie to biegunka i problemy oddechowe a nieczesto tylko cos na skórze wiec moze ta czekolada. nie daje jej juz nic ani polizac nawet. I zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia daje jej bebiko 2 zwykłe bezsmakowe. cały czas takie samo nic jej nie zmieniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ,kakao to jest super uczulacz,jeden z najpopularniejszych .I jest prawie w każdych słodyczach!!!!!!!!!!!Wprowadź zakaz kompletny,nawet polizać!!! Zobaczysz efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manimani dziwie sie ze lekarka
polecala parówki zamiast mięsa i jarzyn.Przeciez to naprawde najwieksze swinstwo, wystarczy wiedzic,z czego sie robi, odpady plus konserwant, ktory przeciez uczyula, jak diabli. Chyba zmien lekaske. A jarzyny z miesem mozna jesc bardzo dlugo, wiec sie nie przejmuj, zawieraja wszytkie potrzebne do zycia składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie dalej dumam i wiesz co?koleżanki córka jest uczulona właśnie na kakao.Miała popękaną skórkę w każdym zgieciu,nawet uszy ponadrywane.Do tego takie szorstkie plamy,jakby małe krostki.Sała była w tych plamach.Po zlikwidowaniu kakao problem zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia ja tez obstawiam czekolade i kako po rozmowie z evi tak sobie o tym przypomnialam. co do parowek kurna nie wiem co ona sie tak na nie uwziela ja nie lubie parówek zjem gora dwie raz na jakis czas i jest mi po nich niedobrze. jasne ze chce mojej dawac bo bym chcialą zeby jadla normlanie wszytko jak ludzie ale GÓRA raz w tygodniu, nawet raz na dwa tygodnie ... A ta lekarka twierdzi ze one maja atesty... juz z mama na ten temat rozmawialysmy i do takich samych wniosków doszlysmy ze parowki mozna podac jako urozmaicenie a nie podstawa diety. do tej pory jak mala jadla mleko to jadla tak 7- mleko 11 kanapeczka z dzemem szynka z indyka, nutellą ( wiem ze to glupota z mojej strony :(:( ) raz na jakis czas ta parówka, ser topiony, bialy zólty 14 zupka moja albo sloiczkowa 18 mleko 21 mleko i aaa w miedzy czasie chrupki kukurydziane biszkopty czasem lizak ( znów moja wina :( ) i jakies czekoladowe slodycze do policania ( :( ) duzo picia- soczki- jablkowe bo innych nie lubi, woda z glukoza, herbatki owocowe z hippa albo zykla herbata bardzo bardzo slabiutka teraz daje jej : 7 kanapka 11 zupa 14 zupa teraz czekam na 17 i chyba tez podam zupe no bo co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia moja ma to samo. popekane za uszkami i w zgieciach nóżek ( ale juz zeszlo) a potem takie małe krostki ktore utworzyly szorstkie plamy na raczkach nóżkach i pleckach i policzkach... juz prawie znikneły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam takie pytanie... moze głupie... jakies 2 tyg temu moze 1,5 tyg kupilismy malej szczoteczke i paste do zebów dla niemowlaków i wieczorem przed spaniem ona sobie myje zabki. uwielbia to. zastanawiam sie czy jej odstawic narazie ta paste? to napewno nie ona to wywolala bo ja kupiłam jak juz plamki byly ale tak sie zastanawiam czy to nie moze czegos poglebic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dalam mojej malej kolejna porcje zupy jarzynowej. ostatnio na dzis bo ta porcja co ugotowalam rano sie juz skonczyla... wląsnie sie zastanawiam czy nastawic jeszcze jedna bo przeciez kolo 21 mala bedzie glodna a nie mam co jej dac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani nie martw sie tak.Niech je chwilowo to co lubi:) Moja córka kiedys przez 2 tygodnie jadła 5 razy dziennie zupę:o I co miałam zrobić?nie dać?Potem jej przeszło.Ale do teraz ma takie zachcianki.Aktualnie od tygodnia chleb je tylko z pasztetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja juz spi. wlozylam ja tylko do łozeczka i zasnela...ostatnio tak ma ze zasypia w ciagu 2 minut od włozenia do łozeczka i nic jej nie rusza ani to ze tv jest dosyc głosno wlaczony ani to ze pis szczeka... nawet dzwonek jej nie wybudza. Po 40 minutach do godz sie budzi albo szczesliwa albo z placzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia to juz masz spora panne :) zaraz jej nastawie zupe :) ciekawe czy zje jak jej dodam mleko :) ale jedna miarke to pewnie nawet nie wyczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×