Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Jakich pieluszek używacie???

Polecane posty

Czy używacie firmowych \'pampers\' czy jakies tansze odpowiedniki? Które sie najlepiej sprawdzają?? Pampers są strasznie drogie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Grudniowego Dzidziusiaaaa
Ja używam Pampersów, zastanawiam się też nad sprawdzeniem Huggisów, bo zauważyłam, że mamy bardzo chwalą. Czy ja wiem, czy Pampersy są takie drogie?? Opakowanie 98 pieluszek kosztuje 40 zł, a wystarcza na dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam hugisków :) mamo grudniowego... na poczatkku jest ich 98 a potem jest ich tylko 66 i juz na tak dlugo nie starcza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa polecam tez bella happy nie sa jakies zachwycajace ale calkiem przyzwoite. na pampersy sie obrazilam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooookkkkoooookkkkk
hmmm, ja podpasek uzywam, olłejsy to sa te cienkie, bez siateczki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
przetestowałam WSZYSTKIE mozliwe na rynku i obecnie tylko pampers 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sprawdzają się Pampersy (chociaż te kupuję niezbyt często ze względu na cenę), Huggisy i ... pieluszki z Rossmanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja z malym używałam albo pampersów albo happy z mała na początku używałam pampersów albo bierdonkowych bo na inne miala uczylenie- na 4 bierdonkowe też ma więc chcąc nie chcąc zostają mi tylko pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze troche zostalo do porodu ale juz sie powoli zastanawiam :P a czy te tansze były gorsze bo np. przeciekały czy moze uczulały dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniamała
tańsze są mniej chłonne i dopcia mokra i sie moze odparzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz kupilam tansze jakies tipi czy jakos tak... mała cala pupcie mialą odparzona pozatym te rzepy byly jakies dziwne. wywalilam do smieci prawie cala paczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam Pampersów, bo niby najlepsze. Ale się na nich zawiodłam. Od rozmiaru 3 Pampersy przeciekały. Kilka razy dziennie dziecko zasikane pod pachy. Problem ten nie dotyczył 1 i 2. Poza tym Pampersy uciskały córeczkę w brzuszek (jak z kolei luźniej zapięłam, to zsuwały się na koniec pupaska). Ale najgorsze, że Lusia bardzo od nich płakała. Był okres, kiedy uśmiechała się tylko na przewijaku - wówczas zaczęłam szukać powodu jej marudzenia w chusteczkach do pupy i pieluchach. I się okazało, że winne są Pampersy. Dodam, że nie miała żadnych wysypek ani nic. Teraz zakładam córeczce Huggiesy i obie jesteśmy zadowolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma ponad roczek, mamy pampersy 4+ największa paczka starcza nam teraz prawie na miesiąc - 3 tygodnie. Moim zdaniem są najlepsze. Huggisy też są fajne może nawet wizualnie ładniejsze od pampersów ale mała miała uczulenie po nich, wszystkie tańsze typu bella czy biedronkowe są mniej chłonne. I jakieś takie niezgrabne:) To jest oszczędność tylko pozorna, bo tańsze musisz cżeściej zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaki rozmiar :) nam starcza przecietnie na 3 tygodnie do miesiaca. uzywamy 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku uzywam pampersow i jestem bardzo z nich zadowolona i coreczka tez :-) na miesiac kupuje 2 paczki rozmiar 4 wiec to wcale nie wychodzi tak drogo bo ok 90 zl na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko PAMPERSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to faktycznie nie wychodzi tak drogo skoro starczają na 3 tyg. bo ja z początku myślałam ze nawet na tydzien nie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy pieluszek z Tesco,nie są \"napompowane\" jak wiekszosc podróbek i nie odparzają,zmieniam tak czesto jak orginalne i nic sie nie dzieje.Wickies z kauflanda tez sa dobre,choc nie sa tak sprasowane jak tesco i wydaja mi sie duze. Po pieluszkach z rossmana niestety córka miala uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetestowałam Pampersy, Huggisy (jedne i drugie były dobre tylko do rozmiaru 2), Happy i BabyDream z Rossmana. Teraz używam tylko tych ostatnich. Jak dla mnie są super. 50 sztuk w rozmiarze 4 kosztuje ok. 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do roczku używałam pieluszki Pampers a potem przeszłam na Huggisy i cały czas ich używamy. Inne pieluszki typu DADA czy Bella Happy są ok ale na dzień. Na noc nie odważyła bym się ich ubrać dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
rośśmana pieluszki , pampersy kilka razy mi przemokły albo przeciekły, chociaż zmieniam bardzo często w porównaniu jak dowiedziałąm sie od znajomych:O, to ja zużywam paczkę 42szt na tydzień, niestety, bo albo kupsztal w świerzy, albo przed wyściem to mus, czy spaniem, papmki jak pisała koleżanka wyżej też sie nam z suwały gdy były zapięte zbyt lużno, albo ściskały gdy zapięłam mocniej by sie nie zsunęły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
i np po chusteczkach pampers buzka gdy wycierałam tak na szybko po jedzeniu, straszne krostki, a co chwile prowadzić maluszka do wanny, rośśman chusteczki sensitive też super, i jest 80szt w opakowaniu a nie ok 60,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
Pampersy, Huggies i Bella Happy - to zależy , które są w promocji :). Synuś nigdy nie miał odparzeń (ma 3, 5 miesiąca). Niestety zdarzyło się, że niektóre przeciekały z każdego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja na początku używałam pampersy 1 i 2. Były rewelacyjne. mała robiła dziennie 10 wodnistych kupek. Niestety 3 nie są już dobre. Nie chodzi o to, że czasami przeciekają, gdy mała leży na boczku, ale tak jakby wkład przemakał. Rajstopi są wilgotne w kroku. Z huggisami jest podobnie. Na dodatek w huggisach denerwuje mnie, że boki pieluch nie nachodzą na siebie (zarówno w 2 jak 3) - chociaż mam bardzo chude dziecko. Bella heppy narazie lezy, bo ma bezsensu rozmiarowke. jak kupilam 5-9kg, a mala miala 5,5 to te pieluchy musialabym zapiac pod pachami a falbanki i tak odstawały. Mała musi do nich dorosnąć jeszcze. Miałam 2 z biedronki dada, byly ok. Teraz mam cien z lidla w malej paczce 16 szt za 7.99 i są fajne. Mają nawet ściągacz na pleckach jak huggisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
stokrocia, mój wazy coś ponad 10kg a kupuje rozmiar 9-20 i sa w sam raz, dla 18kilogramowego dziecka wydaję mi sie że beda juz za małe, i zawsze wcześniej też kupowałam , czy nawet z pampersa do przodu, bo cisły w brzuszek właśnie, a potem nooo od łopatek po persi zapięty:O gdy nie dotył do środka przedziału wagowego dla ktorego niby są przeznaczone to już były za male, że przy aaa to zawsze awaria na pleckach, nie wspomne miedzy nóżkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tylko huggiesy sie sprawdzają...pampersy były owszem na poczatku ale przeciekały i co kupa to na plecach...bo mam w domu małą wierciochę... huggiesy mają z tyłu gumkę i ona doskonale trzyma pieluszke na miejscu...poza tym miałam też biedronkowe, mogą być, ale wcale nie są tańsze w przeliczeniu i jak sie trafi na promocję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 krocia ja tez mam takie wrazenie ze te pieluchy poprostu przeciekaja... mala czasem ma mokre jakstopy... ale niestety tak przeciekaja wszystkie... Moze moja za duzo pije i za duzo sika i stad to bo jej zmieniam ostatnio naprawde co 3 godz ta pieluche a jest przesikana do granic mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×