Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kiedy musiałyście podać pierwszy raz swoim dzieciom antybiotyk? Z jakich wskazań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia miala ok.4 miesiace jak dostala zastrzyki w tylek powod-zapalenie ucha...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam podać trzymiesięcznemu dziecku. Stosuję już czwarty dzień, i jakoś poprawy nie widzę. Lekarka stwierdziła, że osłuchowo jest lepiej, ale kazała podawać jeszcze do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miala niestety tylko 4 dni - wykryto zakazenie dróg moczowych ktore przyplatalo sie w trakcie porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ólllllaaaa
Moja jak miala 2 tygodnie. Miala zapalenie spojówki, bylam z nia tydzien w szpitalu. Antybiotyk dostawała osłonowo, by zakażenie nie rozeszło się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 miesiecy izapalenie płuc-a do kolezanki wyzej.jesli antybiotyk nie pomaga to poprostu moze byc ze zlej grupy podany albo za slaby. ale jesli bedziesz robila inhalacje i oklepywania to moze byc lepiej.ja dzieki temu obeszlam sie ostatnio bez antybiotyku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andvin a i moje lezaly w szpitalu gdzie dwa razy dziennie wizyta i co raz to inna diagnoza ,rano ze lepiej wieczorem juz źle nastepnego dnia ze prawostronne zapalenie a iweczorem lewostronne.wiec nie bierz sobie tego do serca co mowi lekarz i sprobuj skonsultowac jeszcze z kims bo to malenkie dziecko i nie nadzialasz duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest. Jak lekarka przyszła na pierwszą wizytę po porodzie do domu, mały miał stan zapalny oczka. Też od razu antybiotyk. Ale wtedy nie podałam, dwa razy zrobiłam okład z rumianku i herbaty. Przeszło. Ale tym razem chyba konsultacja z innym lekarzem wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie - mała zaraziła się od męża - w ciągu 1 nocy dostała takiego kataru, że nie mogła oddychać. Katar był zielony i lekarz powiedział, że ma charakter bakteryjny i u noworodka brrdzo łatwo może przejść na ucho, oskrzela lub płuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×