Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroni1122

Praca w Super-Pharm

Polecane posty

Gość gość
A ile zarabia asystentka w super pharm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę dorobić sobie jako kasjer, bo studiuje i mam trochę wolnego czasu. Czy gdzieś w Poznaniu szukają? Gdzie jest normalny, ludzki kierownik i znośna atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a jak jest z pracownikami biurowymi? Ile sie zarabia w jakich godzinach pracuje..Jest u mnie w mieście nabór bo otwieraja super-pharm i zastanawiam się czy nie złożyć cv na asystentkę d/s administracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppoopopopop
Kiedy Super-pharm wysyła rozliczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W LBN otworzyli oddział w tarasach czy ktoś już tam rekrutował/pracuję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nikomu nie polecam tej beznadziejnej firmy!! Szacunek dla pracowników - zerowy, wymagań 1000 a wzamian nic. Zarobki takie sobie bo nawet nie najniższa krajowa, zależy od godzin. Chce umowe o prace?? Możesz się tylko łudzić ze ja dostaniesz.. Żałuje zmarnowanego czasu w tej firmie. Jedynym plusem pracy w tej firmie to zniżka na kosmetyki i praca przy nich jeśli kogoś to interesuje. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma spoko i pracownicy też - wystarczy popatrzeć na zdjęcia na fb i instagramie z imprez pracowniczych. Naprawdę zgrana ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj poprosiłam panią, ktora pracuje w super-pharm'ie zeby pomogła mi poszukać jakiegoś korektora kryjącego. Oczywiście podała mi korektor i zapytałam skąd pani wie ze ten odcień bedzie pasował na co odpowiedziała ze odcień jest tylko jeden... Po czym podziękowałam i sprawdziłam sama, odcieni było 5. Smiechu warte :D Arkadia, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam nowego w Super-Pharm? Nie wierzę, że Arkadii i Promenadzie jest spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerasda
Jest spokój? Zartujesz poczytaj opinie na gowork.pl/opinie_czytaj,873 to chyba forum arkadii jaja jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ale sobie poczytalem... tez tam pracowalem. Poszukuje osoby, ktora dluzej pracuje w super - pharm atrium biala w Bialymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego ty chcesz się dowiedzieć o SP w atrium biała? lepiej unikać niż wnikać,amen! szkoda sympatycznych ludzi pracujących za wiele mniej niż najniższa krajowa. Przykre? Prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tydzień mój pierwszy dzien pracy na stanowisku kasjer sprzedawca.. boję się, doradźcie! jak wyglądał Wasz pierwszy dzien pracy w Super pharm?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w SPP od niedawna, nie zauważyłam jednak żeby dziewczyny na sklepie czy w dziale aptecznym wiązały włosy. Oprócz czarnych spodni, które równie dobrze można zastąpić dowolną spódnicą, nie przedstawiono mi żadnych innych wymogów dotyczących wyglądu. Co druga nosi tipsy, przychodzi do pracy w pełnym makijażu, zadbane dłonie i paznokcie są nawet wskazane... Tak wiec nie narzekam choć z firmą tą nie wiąże jednak swojej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy na żadnym dziale.Dyrektorzy co niektórzy z przypadku, bez kompetencji, nie dają dobrego przykladu, wręcz odwrotnie.Menadżerowi to samo, układy i kolesiostwo.Zarobki marne, wymagania ogromne.O byle co opierdel.Pisanie testów z gazetki jak w podstawówce.Obserwują nas za pomocą kamer jak małpy w zoo.Jednym słowem żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Układy i układziki, osoby naprawdę pracowite i ambitne są niedoceniane, a wręcz czepiają się ich jakby z obawy, że mogłyby kogoś wygryźć. Multum obowiązków i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytam, to faktycznie niskie zarobki, nie warto. Lepiej poszukajcie w Rossmannie, pracuje w małym mieście i na rękę wychodzi 10 zł z hakiem za godzinę plus premie za 'niechorowanie' ok 100 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2828
Jakie sa godziny pracy w centrach handlowych ? W przypadku kierowników zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Superpharm ma dobre wyposażenie, ale ceny ma kolosalne! Osobiście zaopatruje się w apteczne produkty w www.aptekacodzienna.pl - jest równie dobrze zaopatrzona i ceny sa bardziej przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś jak wygląda praca w SPP w Łodzi ,na Retkinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1302
Podbijam pytanie: Jak wygląda praca w SSP na Retkini w Łodzi? Planuje aplikować na stanowisko konsultantka ds urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam rozmowę kwalifikacyjną. nie czulam sie pewnie..Jestem rozczarowana.. Nie zdecyduje się na pracę tam... zarobki zbyt niskie..mam większe wymagania przy moim dużym doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1993S
Pracowałam tam do nie dawna i to był najgorszy okres w moim życiu w Galeri Katowickiej dyrektor z zawodu psycholog potrafi manipulować i gnoić ludzi zamiast wziąść się do pracy zajmują się plotkami aferami ,które same prowokują a potem robią "show" na zabraniu ludzie się zwalniają bo maja dość a potem mówią ze to oni wymienili skład .... wymienić powinni skład który zarządza już najwyższy czas!!! odradzam tan prace wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grthrthytjyuj
A co powiecie o SPP w Bytomiuuu?? Jaka atmosfera? KAtowice potwierdzam - słyszałam same negatywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf44
Ja również pracowałam w Superpharm.. Od jakiegoś czasu już tam nie pracuje, ale pracowałam na tyle długo, że mogę się spokojnie wypowiedzieć i odradzić tam prace komukolwiek.. Najgorszemu wrogowi nie życzyłabym tam pracy i nigdy już bym tam nie wróciła.. Myśle, że każdy to potwierdzi, kto tam pracował.. Nie wiem jak to wygląda dokładnie w innych spp, ja pisze o GALERII KATOWICKIEJ.. O umowach można pomarzyć, nawet jeśli się tam pracuje już np rok, czy też dłużej i w pełni się na to zasługuje.. Choć na rozmowach kwalifikacyjnych, oczywiście obiecują umowy, cały etat i bóg wie jakie pieniądze.. :P Kasa jest mega mała, a do tego trzeba sobie liczyć i pilnować godzin, bo się wiecznie każdemu coś nie zgadzało.. Jeśli chodzi o panią dyrektor tamtejszej placówki to jest jedna wielka masakra.. Ta kobieta nie zajmuje się pracą, dobrem firmy itp, tylko PLOTKAMI, OBGADULSTWEM, życiem innych pracowników, i tym podobnymi rzeczami.. Nawet, jeśli ktoś już tam dawno nie pracuje, bo się zwolnił, czy też dziewczyny zachodziły w ciąże to ona i tak wiecznie obgadywała te osoby, pomimo, że niczym sobie na to nie zasłużyły! Faworyzowała pewne osoby, była niesprawiedliwa.. Nie traktowała wszystkich jednako, jako swoich pracowników, tylko jedne osoby nienawidziła i na każdym kroku im to okazywała, mobbingowała i uprzykrzała im życie, a drugie osoby tak jak już wspominałam faworyzowała i np. często obdarowywała je prezentami.. Co jakiś czas były też organizowane przez firmę, ogólne, różnego rodzaju konkursy, które zawsze wygrywały nowo zatrudnione osoby, żeby dać im motywacje do pracy, lub te faworyzowane przez panią dyrektor :) Nigdy wglądu do wyników konkursów nie mieliśmy, wszystko za naszymi plecami :) Cała stara ekipa się z tamtąd zwolniła, bo wszyscy mieli dość, głównie właśnie pani dyrektor, jej manipulacji i zarządzających tam osób (faworytów).. Były to naprawdę różne wiekowo i życiowo osoby, wszyscy mega pracowici i zaangażowani w swoją pracę, naprawdę, aż żal, ponieważ niczym sobie nie zasłużyli na takie traktowanie.. Nikt nie żałuje, że stamtąd uciekł :) Stąd mój wpis, żeby uprzedzić innych.. Darujcie sobie prace tam.. ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jakiś czas temu tam pracowałam ... ogólnie powiem tak praca jak każda inna !jeśli by chodziło tylko o pracę to do dnia dzisiejszego bym tam pracowała !!ktoś napisała o imprezach pracowniczych !! Owszem zgodzę się były mega wypasione ! Ale impreZy to nie wszystko ja np Wolała bym dostac godna pensje a co mi po imprezie !gdybym miała sama się utrzymać z tej pensji musiała bym od razu po pracy zebrać ! No a najgorsze co w tej pracy było to zakłamanie i fałszywi ludzie !! Na wyższych stanowiskach !!!widzę że nie jedna osoba wspomniała o Pani dyrektor z galerii mogę to potwierdzić !!zresztą Pani manager nie lepsza !!chore jest tam podejście do ludzi jednego lubią to ma z***biscie drugiego nie to ma przej***nr na kaŻdym kroku zjeby i pretensje że jest !!!co roku w tej firmie jest wybierany pracownik roku o ile mozena to tak tam nazwać bo w galerii wystarczyło pracować z miesiąc dwa i było się pracownikiem roku !!i oczywiście nie jest to wybór pracowników jak to jest powiedziane !!tylko fałszywej Pani dyrektor i memager !!!odradzam ta zaklamana firmę ! Nie wiem jak w innym sp ale tam nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyjął mi z ust wszytko pięknie co chciałabym dodać o galerii katowickiej ;) dyrektorka... I jej trójca Święta. 3 wiedźmy plus jedna KZ-ka fałszywie uśmiechające się a potem szepty i zamykanie się i obgadanie. Jak w przedszkolu! Ciągle spiski.. Z tym pracownikiem roku hahahahaa ktoś pracowałal serio parę miesięcy i nagle pracownik roku hahaa. Faworyzowanie. Jak ktoś uprzejmie donosi to dostają prezenciki. Asystentka..B.. Wariatka! życie ją kopie w d**e więc jak można być normalnym. Dwulicowa. Myśli ze jest fajna ale tak...tylko myśli. Jej opowieści o facetach. Żenada. W końcu psiapsiolki z P.Dyrektor...co chwilę coś ze nie śmiać się na magazynie, na imprezach sztywno bo przecież zaraz obgadaja. Myślę że jak by zmienili skład dyrekcji inaczej by się pracowało jeśli Oczywiście ktoś lubi pracować za 1000 zł ;) i kłócić się co miesiąc o niezgodność Pieniędzy bo co miesiąc inna stawka i co miesiąc inaczej. A idź się zapytać o coś jak to jest z tym to Cie opiepszy albo osadzie o wtracanie się w nieswoje sprawy. Sama tam pracuje ale już nie długo bo długo się nie da. ODRADZAM. A ktoś by w końcu mógl zrobić Porządek z tą placówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×