Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroni1122

Praca w Super-Pharm

Polecane posty

Gość Tom Jones
Jednym słowem super chłam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajneprzezpoufne
a co myślicie o spp w arkadii? pracuję tam od niedawna i prawdę mowiąc takiego cyrku dano nie widziałam Niekompetentni menadżerowie, i manipulujący ludźmi dyrektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieotochodzi
Zniżka pracownicza 25% to akurat luz i tylko dlatego szkoda mi odejść. Ale kurde, niecałe 1200zł to porażka. Pracuje się czasami prawie 60 godzin w tygodniu, premii pieniężnej za to nie ma tylko na następny miesiąc odejmują godziny, żeby niby trzymać się prawa. i co wtedy, na następny miesiąc nie masz nawet 1000zł. Jesteś tam pracownikiem 4 lata, jakiś czas jesteś kierownikiem i nie masz w wypłacie nawet 2 z przodu. Wyzysk totalny i komuna, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje Dziewczyny w dayli...i tak mnie dzisiaj naszło, aby poczytać opinie o innych drogeriach w naszym kraju, widzę, że u Was również kolorowo nie jest- w sumie mnie to nie dziwi, bo spodziewałam się negatywnych opinii, u nas jest podobnie, dostałyśmy ostatnio przecudną procedurę do podpisania, która mówiła o odpowiedzialności finansowej za inwentury i mienie sklepu- czy u Was również coś takiego macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym zmienic pracę,bo obecnie zarabiam 1250 złoty,pensja płacona z opóźnieniem,chciałabym złożyć podanie do super pharm tylko nie wiem czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę,proszę o opinie osób ,które pracują w superpharm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do spp nie polecam zostan tam gdzie jestes bo super ph lipa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ok. 1000zł zarobicie to będzie dobrze.Ja pracuje już ponad 3 lata i dziwi mnie fakt ,że Dyrektorowi nie zależy ,aby cie zatrzymać lub zmotywować.Wolą zatrudnić młode i tanie siły robocze nawet za 6.50 zł godz.Nie szanują pracowników a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety takie życie a w Super pharmie tak płacą marnie szkoda gadać tragedia ledwo 1000 zł ale cóż masakra jak nie ma pracy to dobre i to... i tak oni z tego założenia wychodzą , że jak nie ty to ktoś inny naiwny się znajdzie... to jest właśnie myślenie wielkiej centrali w Warszawie wykorzystują ludzi za marne parę groszy...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego 15 min.przerwa nawet jak pracujesz 10 czy 12 godz..Nawet nie ma szans ,aby wypić herbatę po jedzeniu.ŻAL !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka2345
Czasem bywa cięzko, zdarzają się tez lajtowe dni. Na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,873 masz bardzo dużo opinii, jakbys miała jakieś pytania to tam pisz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mztfspms
Dla stosujących mobbing, do przemyślenia:) Art. 207. Znęcanie się fizyczne lub psychiczne § 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku co tu się wypisuje o pracy w super pharn. W Łodzi np. Jeżeli chodzi o pracowników w każdym sp jest extra załoga aż chce się iść do pracy. Prawda ze zarobki są mało zadowalające ale ja osobiście wolę mniej zarabiać a nie mieć z szarpać nerwów niż zarabiać o np.500 zł więcej i płakać na myśl pójścia do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wiecie kiedy jest wypłacane wynagrodzenie bo jest 15 a nadal nic nie dostałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz u. zlecenie to 18 powinna być kasa a jak pracy to masz z***biście i 10 powinna być sałata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam pytanko,pracuje ktos w zakopanym w SPP??? jest ogłoszenie na pomoc apteczna,i nie wiem czy warto aplikować,czy moze ktos z was pracuje na takim stanowisku....prosze o odpowiedź,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_z_gór
Witam, Mój znajomy tam pracuje na stanowisku farmaceuty. Szału nie ma , ale jest już tam dosyć długo wiec tragedii też. Możesz złożyć CV i zobaczysz co będzie. Jeżeli się do ciebie zgłoszą, to na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko wyjaśnią. Kwestię zarobków też i będziesz mógł podjąć decyzję czy chcesz pracować, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dezięki za odp. dzis zadzwonili w sprawie rozmowy,ale troszke mnie odstrasza umowa na 3/4 etatu,a nie wiesz może jak wyglada stanowisko "pomocy aptecznej" z punktu widzenia twojego kolegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilka
Co tam słychać w Super-pharm Galeria Bałtycka ? Jak tam się pracuje ? Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem ? Proszę o rzetelne opinie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiając 3,7 tys. to chyba żarty jakieś, jako technik, tak? Bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie jest ciężko na rynku, ale nie po to aptekarze się tyle uczą żeby pracować za mniej niż 3,7:) a zazdrośnikom radzę się dokształcić i nie zatruwać jadem neta! Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik nie zarabia 3 tys. Magister tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik uczy się dwa lata w szkole pomaturalnej (policealnej). Magister 5 lat studiuje na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermokinsultantka
Na umowę zlecenie też można dobrze zarobić, ale trzeba cale dnie siedzieć w aptece żeby z 10złb/h wyszła ładna pensja no i osiągniecie targetu daje profity, ale żeby to osiągnąć trzeba mieć dużą wiedzę o kosmetykach i dryk do biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżance, która zastanawia się nad pracą w Zakopanem odradzam stanowisko pomoc apteczna. Nie wytrzymasz psychicznie bo nikt tam nie wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim pracowitym ogarniętym osobą polecam pracę w tej firmie, leszcze niech lepiej sobie poszukają innej pracy , albo pozostaną na garnuszku rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma głosi politykę prorodzinną, chociażby robiąc raz w roku pikniki pracownikom z dziećmi. Tylko, że na te imprezy przychodzą z rodzinami jedynie pracownicy biurowi, którzy mają czas i pieniądze by je założyć. Pracownicy sklepów to przede wszystkim studenci, osoby wolne, które są dyspozycyjne, bo takie są zatrudniane. Matka z dziećmi nie ma tu czego szukać, bo jak trafisz na bezdzietną menadzerkę to nie pójdzie ci na rękę. Zresztą reszta personelu bez zobowiązań ma przeważnie pretensje, że jesteś taka "uprzywilejowana."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam w Toruniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na zakupach w super pharm w Toruniu mnie oszukali na cenach 37 zl bo inne ceny byly na polkach a inne na rachunkach zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W SuperPharmie są procedury które w nie we wszystkich sklepach są przestrzegane. Kasjerki pyskują, chcą to pracują albo ściemniają a kierownik pózniej dostaje opieprz od menegera bo taki kasjer ma wyj.... .Są pracownicy którzy pracują solidnie i nie są doceniani, a są osoby które tylko ściemniają,chodzą co chwilka na papierosa gdzie przysługuje im jedna przerwa 15 min. na 8h pracy, przesiadują w socjalu i nawet menegerowie nie potrafią sobie z takimi ludzmi poradzić i z tym się nic nie robi. A pozbywa sie ludzi inteligentnych, ambitnych, pracowitych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovesp
Widzisz ogłoszenie o pracy w SP? Nie wahaj się ani chwili, aplikuj ! SP oferuje Ci pracę na najlepszych warunkach. W SP doceniają każdego (pod warunkiem, że za dużo nie robisz i lubisz ponarzekać jak to Ci się nie chce). Marzysz o awansie w przyszłości? Nic prostszego. Nie zapomnij tylko na bieżąco zdawać relacji przełożonemu z tego co dzieje się na sklepie. Zostaniesz sowicie wynagrodzony za to. Jeśli ktoś chce podjąć pracę tam to niech spróbuje. Nie każdy sklep sklepowi równy, a nóż się uda trafić w dobrą atmosferę bez życzliwych osób mających niezwykle dobre relacje z przełożonym :) Zarobki nie są takie najgorsze na tle innych sieciówek, ale przydzielane są chyba losowo...(co nie znaczy, że sprawiedliwie). I nie rosną one wprost proporcjonalnie do czasu czy wkładu pracy. Wręcz ma się często wrażenie, że im więcej robisz tym mniej zarabiasz. To samo z awansami. Niektórzy w tej firmie wylosowali je w paczce Laysów chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×