Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia

witamina D czy A+D dla niemowlaczka

Polecane posty

Lekarka przepiała mojej małej wit a+d (ma niecałe dwa miesiące teraz) karmie piersią. Trochę zastanawia mnie ten dodatek A, czy potrzeba, ponoć tą witaminę mozna przedawkować. Czy Wy podajecie samą D czu tez z dodatkiem A. Ile kropelek dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie witaminy można przedawkować jeśli będziemy dawali nie odpowiednią dawke.Uważam że nie mas zpowodu do paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że każdą witaminę można przedawkawać (no prawie każdą, bo np nadmiar C jest wydalany z moczem) wit. A akurat się magazynuje w organiźmie, dlatego się niepokoję. Ale moje pytanie brzmiało czy któraś z Was też podaję dziecku A+D, czy dajecie tylko D ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pojechała...
jeśli pediatra zapisała a+d to chyba wie co robi. ja podaję samą d, bo karmię mlekiem modyfikowanym, które zawiera więcej witamin niż mleko matki (ale mleko mamy i tak lepsze, ja żałuję że nie mogłam karmić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz na swoją stopkę
i tu masz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam ostatnio z dziecmi u dermatologa i powiedziala ze maja wysypke wlasnie z braku witaminy a, troche mnie to rozsmieszylo, ale troche racji miala bo teraz jest okres zimowy i dzieci rosna szybko wiec zapotrzebowanie na ta witamine jest, a lekarka widocznie wziela to pod uwage wiec dawaj a+d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarka.
ja nie daję A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuupiii
ja też tylko D daję, niesłyszałam żeby ktos dawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci majace problemy z cera, krostkami i wczesniaczki maja podawana d3 i A, ja rowniez dostalam zalcenie d3 obowiazkowo a wit A do momentu poprawy wysuszonej cery i gdyby znowu sie pojawily problemy skorne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×