Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
ciocinelka teraz to bredzisz jak potłuczona z paleniem czy bez da sie dopasować ja etż nigdy nie paliłam przy moim .. on wychodził na balkon albo do lazienki i jakos sobie radzilismy z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja sądze że mój się neizagotował dziś o te smsy bardziej tylko bardziej tylko o to że tym sposoebm wyszło na jaw jeog kłamstwo o tym, że jest tam sam i jej tam nie ma ... :o..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a najlepszą obroną przeciez jets atak... chciał w ten sposób odwrócić moją uwagę.. od niej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ech dałam sie głupio sprowokować.. ale i tak jedno jest dla mnie jego kłamstwo wyszło na jaw.. i On o tym wie... i gdyby miał to wszystko w duszy nie denerwował by się tak.. ani nie ukrywał przed nią że rozmawiamy ... tyle, ze to oznacze ze czyta jego pocztę albo skype i wie,m że mamy kontakt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska zostaw to juz w spokoju :( nie dowiesz sie tego, teraz musisz zamilknac, bo rozmowy moga tylko pogorszyc sytuacje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie cocinelka teraz to ja wygralam jak spojrzałam na to na spokojnie po pierwsze on wie, ze ona go kontroluje bo skoro jje nie mowi o nasych rozmowach i smsach to skaś musi wiedziec a po drugie "w ten sposób" wyszło na jaw jego kłamstwo .. niby samotność , to że jej nie ma.. jeszcze rano pisał niby kto miał dorwać sie do mojego teleofnu jakiś chinczyk ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a nerwowa rekacja i atak na mnie to tylko reakcja obronna przerzucenie winny z siebie, ukrycie kłamstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
właśnie tarocistka powiedziała ze tylko rozmawiając znim zbliża się do mnie kiedy przestajmy rozmawiać on popada w niepewnosć i skłania się w stronę tamtej .. i z kart widać że tamta jest niepewna czuje i wie ze on ją zostawi bo ich związek to ytlko namiętność i chec bycia z kimś ale nie miłosć i uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
w kartach widac jej strach io niepewność jutro .. stąd rozpaczliwe próby walki i pozbycie się mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
cocinelko, ja tylko mogę Ci napisać, że nie zawsze moje zachowanie pokrywało się z uczuciami, mimo że coś mnie w środku zabolało, ja potrafiłam wspierać tę drugą osobę w jej zamierzeniach, a najłatwiej było mi uwierzyć w te niekorzystne dla mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ja Cie wogole nie rozumie .. przedtsawiałaś sie w nhjgorszym świetle zeby jemu bylo lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska to tylko karty .... annelko mam zapytac go czy przyjedzie w ten weekend jak bedziemy rozmawiac ?? Tak bardzo chce mu powiedziec,ze tesknilam i tesknie :( kiedys potrafilam mu mowic,ze tesknie za nim najbardziej na swiecie itd a teraz chyba bym juz nie potrafila, juz bym nie potrafila mu powiedziec,ze jest cudowny,ze jest moim skarbem,ze jest czyms co mnie najlepszego spotkalo ... boze on mi zawsze mowil,ze jestem czyms co go najpiekniejszego spotkalo w wakacje, ze jestem jego prawdziwym skarbem i po kilku dnicha uciekl :( przestraszyl sie tez tego co pisal .... potem jak bylismy drugi raz to potrafil tylko powiedziec,ze jestem sliczna i ze mnie bardzo lubi, a kiedys mowil,ze uwielbia ... przeciez nie mozna tak z dnia na dzien tylko lubic .... ja tez juz sie w jakims stopniu zablokowalam i nie jestem taka wylewna jak kiedys a to bylo cudowne co soebie mowilismy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska ale na tym polega lek przed bliskoscia,ze przedstawiasz sie w najgorszym swietle :( P robi dokladnie to samo :( ostatnio cos mu powiedzialam,ze da rade na kolokwium bo jest madry to mi powiedzial,ze inteligenty (pierwszy raz mi powiedzial,ze ejst inteligentny :) ) bo madrosc zawuiera tez madrosc zyciowa a ja dobrze wiem,ze on jest niezdecydowany i roztrzepany na to ja mu,ze niezdecydowany to napewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ech wiem coci ja też zawsze mówiłam mu że jestem ta najgłupsza, ze sobie nie radze z niczym, ze jest dobrze tylko jak jest ..:O... kurza twarz przecież ja kiedyś taka nie byłam... wyjechałam sama do obcego miasta , spakowałam sie w jeden dzien, załatwiłam sobie prace, utrzymywałam sie sama, radziłam sobie..aż do momentu tej kurewskiej choroby wtedy mnie pokręciło na maksa.. przestałam walczyć o cokolwiek.. żyłam tylko od ejgo przyjazdu do przyjazdu i nic więcej..reszte czasu bym najchetniej rpzesypiała.. kurwa nie wiem co sie ze mna stało :O ile bym dała by odnaleźc znów tyle siły w sobie co na studiach praca na dwa etay, wychowanie dziecka, i jerszcze był czas zeby pić i imprezować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, nie wiem :( ja z jednej strony mogłabym się zablokować, gdyby mi ktoś powiedział, że bardzo tęskni za mną, a już na pewno znalazłabym coś co by tę tęsknotę wypowiedzianą zminimalizowało, a z drugiej na pewno w głębi bym się ucieszyła. A co do tego pytania, zadaj mu je. Jeśli faktycznie jesteś TY przygotowana na to spotkanie. Tak przedstawiałam się źle, nie tylko jemu :( chcę się zmienić, bo sama stwarzam pozory, że jestem nic nie warta, zła, głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
szajse w dupe jeża dziecwczyny kopnijcie mnie na szczęście :P oigłaszam mobilizacje dość użalania sie i siedzenia na dupie :P.. biore sie na maksa za to swoje popieprozne zycie.. moze do tego co było nie wroce bo serce mnie ogranicza .. ale coś musze zrobić ... narazie zacznę od tego co mi przynosi największa pryzjemnosć od nauki języka.. przyda sie poszerzyć i odświeżyć trochę wiedzę .. znajomy powiedział że zrobi mi stronkę w necie .. zacznę sama wychodzic do a nie siedzieć jak kura na grzędzie i czasem coś robić ... od jutra biore sie tez za wyglad .. trzeb atroche pobiegac figury nabrac .. wygladu , koloru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i tak trzymaj! mam nadzieję, że nie zmienisz zdania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ty nie trzymaj ty kop:P ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie no nie mowie z ejutro pobije maraton, bede wygladac jak miss .. i bede harowac od rana do świtu .. :P.. ale zaczne od spacerów, potem powoli az do biegania jak kiedyś codziennie pol godziny wieczorem .. i kij z chodzeniem w najgorszych łachach w domu też mozna ładnie wygladac a jak przyjdzie jakiś przystojny listonosz ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja muszę mieć siłę do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie, nigdy nic nie wiadomo :) ja też muszę zmienić swe domowe stroje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
albo pan z gazowni albo hydraulik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ten "mój" powiedział bo był ostatnio że spotęgowałam, a ja wcale nie przytyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ślepy jest powiedz mu że niechse brele kupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a za chwile, że wiosna tak wpływa. Starszy, głupszy pan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
czemu starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ponad 60tka, więc starszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Idę spać. Spokojnej nocy, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
aha dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
odzywac się nieodzywa..ale niech wie,że jestem siedze sobie na dostepnym na skype:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×