Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

nic sie nie stalo boje sie ze zawalilam, a teraz jeszcze jakies glupie mysli mi przylaza do glowy,ze moze on ma juz inna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci do cholery nie nakręcaj sie nie ma nic gorszego niż wkręcanie świra tylk odostaneisz !!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a u mnie wszyscy wyjeżdzają nad morze oczywiscie beze mnie ja sie nie licze do rodziny :( .. tak tesknie za moim ukochanym morzem i Gdanskiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no do poniedziałku spokój z rozmowami wyjezdza w jakie Zółte gory czy ciort je wie na wycieczke zpracy im organizuja powiedział ze nie wie jak z netem w hotelu bedzie..nijak bo ona bedzie obokto jasne jak slonce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo m,nie salamandra śmieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
witam. desce nic sie nie przetlumaczy. mozesz sobie nazywac mnie stara panna, ale moge cie zapewnic, ze moje zycie wyglada swietnie, bo przynajmniej ruszam sie z domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
moje też chociaż sie nie ruszma z domu ..:D bo nie wszyscy muszą to lubić, a ja poza tym jestem cały czas w żałobie jeszcze ..i tak mnie wychowali (wiesz to taklie dobre zasady dobrze wychowanych ludzi) ze wtedy sie nie bawi, ogranicza życie towarzyskie i zachowuje spokój i powage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie, ale salamandra ma u mnie minus od początku rozmowy i ona wie za co ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no a teraz ide mojemu napisac ze wyjezdzam na stałe z kraju .. co właśnie mam zamiar uczynić, po wczorajszej rozmowie ze znajomym uznałam , ze nic gorszego mnie nie spotka a on jest sympatyczny, lubi mni e i moze zapewnić dobry początek nowego życia.. a uczucia uczucia w tych czasach i tak nie mają zadnej wartości a mnie na miłości teraz nie zależy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a kto niby ma ci zapewnic ten spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
przepraszam 'dobry początek nowego życia'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
moj były , i zarazem niedoszły szwagier .. stara znajomośc sprzed 10 lat .. już dobre pól roku mnie namawia żebym przyjechała do niego do stanów .. on tam siediz teraz na stałe.. nie ma na co czekać zaraz po weekendzie majowym składam o wize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dobry początek nowego życia czyli spokój od tego wszystkiego co się stało .. zapomnieć , zdeptać na siłe w skrócie mówiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a teraz ide to napisać mojemu byłemu albo rybki albo akwarium zobacyzmy jeog reakcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
buhahahaha, sorki, ze az tak napisze, ale masz pokurwionych znajomych... a sama jestes glupia jak but!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salmandra nie twoja broszka.. ja Cie nei wyzywam ani twoich znajomcyh wiec troche kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zresztą wogole nie wiem do czego to było napisane.. ale to juz maly drobiazg kto by zrozumiał twoje chore imaginacje .. za duzo alkoholu i imprez i mozg ci chyba wytrzęsło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie, wcale, tylko wroc kilka stron wczesniej, gdy nazwalas mnie stara panna. z niecierpliwoscia czekam na wyniki od twego ex :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
napisał tylko ja nigdy nie jeździłem w ciemno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
aha moje pytanie było Ze chyba sie zdecydowałam wyjechac na stale z kraju zeby mi doradził czy warto bo juz troche sie wloczysz po tym swiecie .. :O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jeśli bedzie coś myślał to by odradzał wyjazd przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jeśli zacznie odradzać, to znaczy że jednak coś myśli, że nie chce żebym wyjechała.. narazie mu odpisałam ze nie tak cąłkiem w ciemno nie bede sama , bede meic gdzie mieszkać i wsparcie na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i zapadła cisza .... bystro domyślił się do kogo jadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kurna co on ćpa odpowiada ni w pięc ni jedenaście wogóle nie w sens mojego pytanai tak ogródkami i omiając sedno tematu.. napisał teraz że ciężko zaakceptowac nową kulturę i zycie , ze pewnie sie niezaaklimatyzuje i zaraz bede chciała wracac, przeciez ja mu nie pisze o wyjeździe do buszu czy amazańskiej dźungli tylko do stanów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×