Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

a ja znam przyklady facetow ktorzy w tym wieku decyduja sie na cos powaznego .... ja to przyjelam jako pewniek,ze kogos ma i nie bede sie zastanawiac czy to sciema !!!! tylko po co jeszcze wczoraj sam zagadywal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapewne nawet nie jest zauroczenie :O wiem jak wygadaly wczesniej jego zwiazki i ile trwaly, wiec wiem ze to tez pewnie jest takie cos jak bylo, ale dla mnie facet ktory kogos ma jest swiety i ja sie odsowam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
bo jest egoista! widzial, ze czekasz, wiec moze gral na dwa fronty- z ta sie nie uda, moze wroce do tamtej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro nie gral na dwa fronty :O juz go nie obrazaj prosze .... nie jestesmy ze soba 5 miesiecy, wiec nie gral nigdy na dwa fronty !!!! a jak mowilam od soboty nastapil dystans :( wiec moze od soboty ja ma albo nie wiem co ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
chlopak mojej kolezanki z pracy tez zerwal z nia 2 miesiace temu, ale ciagle sie z nia spotykal, byly restauracje i pocalunki. ale ona w koncu zapytala go przedwczoraj co to ma znaczyc oraz powiedziala mu, ze nie chce sie z nim spotykac. on powiedzial, ze ok, ze on jej juz nie kocha, ze jakis czas temu sie mu odmienilo. no i jak? ona ciagle sie ludzila, a on okazal sie zwyklym tchorzem i kutasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przerwo kiedy mial mi to powiedziec jak nawet nie wiemy od kiedy ja ma ???? moze ma ja od dzis i mi dzis powiedzial !!!! jak to ukrywal to tylko przez kilka dni, wiec nie widze tu zadnego bycia nie fair ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamndra ale u mnie bylo inaczej !! to ja zerwalam kontakt i to ja go wznowilam gdybym nie odnowila kontaktu to on by sie tez nie odezwal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a moze zarywal do niej od jakigos czasu tylko ona sie opierala, az w koncu mu ulegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
przerwa zostaw. ona jest teraz zdenerwowana- przypomnij sobie jak ty przezywalas rozstania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dla mnie też to szok :( zresztą sama pamiętasz, jak mi wszyscy mówili, że mój mnie okłamuje z tą jego nieszczęśliwą miłością, że może o mnie chodzi, zwłaszcza że mu wmawiam te poszukiwania kogoś lepszego ode mnie. a ja to od niego wiedziałam, mimo że spotykał się z innymi- choć i to niepewne. Zareagował tym opowiadaniem o uczuciu po moim zdaniu, że list do niego stracił swą ważność. Więc czy i Twój "skłamał" nie wiem, pomieszane to. Zresztą i ja sądziłam, że facet zajęty (choć jeśli mój mówił, że z nią nie jest, jest zajęty?) jest "święty", nie będę o niego walczyć, to i tak mu napisałam tę wiadomość na gg, chcąc pozbyć się wszelkich niedomówień. Mój mnie olał, gdyby chciał to by już się odezwał! Może faktycznie już kogoś ma!- nie wiem, nie dowiem się już. Nawet teraz nie cierpię, bo wszystko jasne i skończone. Cocinelko, wiem że boli. To może być próba by się oszukać, że mu nie zależy na Tobie. Dobrze, że mu napisałaś, że się odsuwasz, że nie będziesz mu mieszać. Ja też mojemu tak pisałam, a jednak wysłałam tę wiadomość. Jeśli zatęskni za byciem z Tobą, kontaktem z Tobą - po tym co mu napisałaś- sądzę, że będzie wiedział, że to on teraz musi zadziałać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to,ze krzycze :( przepraszam .... sama chce wiedziec od kiedy ja ma .... moze sie odezwie,zeby mi to wszystko wytlumaczyc ... a jak nie to trudno, ja nic nie zrobie bo on jest dla mnie swiety w tym momencie !!!!!! a poza tym nie mogl tez wyskoczyc jak filip z konopi ze kogs ma :O i tak sie ciesze,ze sie przyznal a nie zamilkl po prostu raz na zawsze, bo myslalam,ze tak to sie odbedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
milcz teraz i nie pisz do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko, to moze byc raczej poszukiwanie sexu :O bo niestety wszystkie jego zwiazki opieraly sie na tym oprocz tego ze mna i jeszcze jedna dziewczyna :( a moze to byc klamstwo, ale ja nie chce o tym tak myslec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko gdyby nic do mnie nie czul to nie byloby problemu,zeby sie ze mna spotkac :O i taka jest niestety prawda :O tym bardziej,ze nie ma nawet szczesliwego opisu na gg ...... ale moze ma ja od dzis !!! moze sie z nia przespal i ma dziewczyne tak po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
sex bez uczucia to moim zdaniem zabawa, próba stłumienia uczucia. Jest to tu w Twojej sytuacji możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko i to jest wlasnie dla niego zabawa :O kazdy zwiazek tak trawktowal i wlasnie te potrafil utrzymac a jak pokochal to uciekla :( hehe deska u nas tez zaczelo sie od calowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, różne są sytuacje. Ale on mógł tego słowa użyć, by coś ukryć! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
i bardzo dobrze, tak trzymac! ja napisalam do mego ex po prawie 2 miesiacach, ale nie traktuje tego powaznie, bo i wiadomosc byla bez zobowiazan. pomysl- jestes wolna, a skoro sama zerwalas, widocznie cos ci w tym zwiazku nie odpowiadalo. a swoja droga on jest jeszcze bardzo mlody, prawdopodobnie za mlody dla ciebie, bo chce sie jeszcze wyszalec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to robi nie wiem dlaczego :( ale wiem,ze to jest bez uczucia :( szok !!!!!!! tego sie nie spodziewalam, nie wierzylam,ze kiedykolwiek mi powie ze kogs ma, myslalam,ze ucieknie bedzie sciemnial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najwczesniej sie odezwe na jego urodziny czyli pod koniec wrzesnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u mnie zabrakło bliskości, pewnie to nie było uczucie odwzajemnione, zwłaszcza że teraz mnie olał. Coci, wiem, że to Cię zabolało, ale faceci tak często robią- tak mnie się zdaje- uciekają przed uczuciem w "związek" z kimś dla zabawy, by zagłuszyć swe uczucie, jeśli nie radzą sobie z nim, przeraża ich ono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam andzieje,ze on sie jednak odezwie jeszcze dzis lub za kilka dni,zeby mi to wytlumaczyc i powiedziec choc od kiedy z nia jest .... bo zadalam takie pytanie to mi nie odpisal, napisal tylko,ze teraz nie ma jak pisac bo spedza czas z monika. tylko ze monika to tez jego przyjaciolka z pokoju totalnie dla niego asexualna :O wiec moze to ona ... juz nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mam nadzieję, że Ci to wytłumaczy! bo niedomówienia są cholernie męczące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wiem,ze bedzie mnie to meczyc jak sie nie dowiem od kiedy ja ma :( od kiedy sie nie przyznal do tego :( a tak bardzo tesknilam i chcialam sie spotkac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×